PokerCity League – Seizoen 3 – Rankings

Op zoek naar een andere ranking uit Seizoen 3 van de PokerCity League? Klik op een van onderstaande links voor de juiste ranking.
Totaal Ranking  -   Mei 2022  -   April 2022  -   Maart 2022  -   Februari 2022

In Seizoen 3 tellen de beste veertig resultaten van zestig toernooien mee voor het algemeen klassement ofwel de PokerCity League Ranking. Als een speler op 40 events staat, dan zal de teller op die 40 blijven staan ook als er meer events gespeeld worden. De kolom Events geeft het aantal gespeelde meetellende events voor de ranking aan. Het totaal aantal punten behaalt in die 40 events kan nog wel stijgen als de mindere prestaties verbeterd worden.

Meer over de opzet van de PCL lees je in dit artikel.

Legenda:

= ToernooiwinnaarEvents= Aantal meetellende events voor de ranking
= Maandranking winnaarFinale= Aantal bullets voor de finale
= PokerCity League AmbassadeurPlay-off= Aantal behaalde play-offtickets

Stand PokerCity League Ranking – Seizoen 3 – Na 46 van 60 speelronden

#NaamUsernamePrestatiesEventsPuntenFinalePlay-off
1Ronald den HollanderHollaron27402745213
2Alberto StegemanAlbertoS2140266859
3Maarten van DelftTheChomiK11402594512
4Donny Jaspersdjaspers888240254637
5Lou Poppelierpunter240250938
6Esmay PorteEsmay240244325
7John MaasJakpotJohnny140237626
8Jaska KierzekJJ Kierzek240233324
9Kees AertsKees Aerts340231546
10Ies den HollanderIes dH4022185
11Sandra van EijkSanjo4020794
12Nico SchilderNico S3920235
13Oliver GrajewskiOliver Graj.140200915
14Pieter SaletPieter Salet30192518
15Wim van DorstenWim van D140192015
16Otto-Jan LeeverinkZeester 19783919105
17Jan AlemansDiscoDuck5540189716
18Rene PosthumaTheJokerRene40189117
19JP KarmanJohnpaul80139187428
20Donny van NesDonneahh232184824
21Dick de KnikkerD de Knikker36184119
22Henk Hordenbananenman34175318
23Joost van OosterhoutJoost van O2717245
24Eugene DeenenEus-1967236170836
25Mato BozicMB69340161932
26Michel HoekstraM.Hoekstra1128159146
27Jan van der Stroomdaddygrey32158817
28Menno ImmersSowieso*o7o128152926
29Willie Steemanuic54!3814614
30Tanja GuijtTanjaG772914514
31Johan WisseloJ.Wisselo134143513
32Ben SchotBen Schot127140912
33Yuri Oosterveenstuntpiloot127138214
34Lars SmeetsLars Smeets122136015
35Johan HuismanJ huisman3013424
36Wiel CrollaPokersmurf2012814
37Donny Ottedonnyo128126313
38Frank MackenschinsMACK_EXCISTS121122214
39Huib BelksmaBelki_482311664
40Ben AertsBen Aerts2011654
41Niels BossinkNielsB19114117
42Jean HuurmanJust4all2211275
43Fatih BuyuksahinFatih40123104112
44Albert de VriesAlbertdeV3110282
45Adam StamAdamski119101711
46Simon MaguireSimon15121100012
47Remco JansenRemco_J12296712
48Michel VerkruijssenKleineSmurf189383
49Johan BreurNieges12084611
50Marcel van der WolfM vd W158351
51Kevin RouwetteK.Rouwette198101
52Jerrel MeyerhovenKobeBryant7821379422
53Bart JagtenbergShandy177752
54Rob GeleijnseRobGeleijnse22716
55Peter SteenselP.Steensel11467713
56Anass Cherguinutsriveerr21166521
57Jody HanegraafCrucio011965913
58Alex van der LindenA v.d Linden136492
59Maurice MeijerMausfct95871
60Patrick ZandersPatrick.Z125761
61Michael den BoestertMikeySpikey155461
62Kevin MichelsenKevinm34105453
63Roelof van der LindeAdelaar629105341
64Robbin Dijkstratonaltdrump85133
65Barbara SmithBarbaraSmith75122
66Roy Schinkelskibbe105081
67Rik van Goolrvg74653
68Randy AlbertiRandy1874542
69Arjen WeelGoldLine1874512
70Jona EekhoutEgel1908114471
71John SchotSchipper1958174361
72Hannes van Lieshvl10424
73Cas KuipersCas-Kuipers11424
74Tim SchoenmaekersTims32464071
75Bianca van der LindenBianca13583371
76Stefan FischerThe-Fischer8334
77John Kombrinkmokum358316
78Stephan KeminkHmEasy53102
79Kevin ReuserXskittaX53082
80Edwin VeenendaalKeicityboy62682
81Albert HoekendijkA Hoekendijk6266
82Marinus NijhofM.Nijhof4254
83Kasper van SchelvenMozes92.32512
84John VosJohn Vos52331
85Rik PrinsenMysteryRik42301
86Danny Krieselskritsels7432121
87Marcel Schoutenmarcel9962031
88Ricardo WilleijnsRicardow19833202
89Joost van den HeuvelJvdHeuvel31991
90Rien VerhoefRien Verhoe7198
91Ilja PetkovskiI. Petkovski21901
92Marcel ScherjonBryzoe121891
93Roberto DieterenRoberto.D11184
94Mark RooversMark Roovers21821
95Robert LandsmeerGiantRock3174
96Oscar UdoOssie874172
97Mark van der BenSlotti-river31701
98Kim EisingKim Eising4170
99Ron LemmensR.Lemmens4152
100Mitch Vulperhorstmitch1611471
101Remco LinnekampRepelsteel19111441
102Erik BakhuisLimpErik5136
103Sven JacobsSven Jacobs11251
104Arjan ElskampArjan15124
105Sebastiaan Van der WalSebastiaanW2122
106Rene EssenVanEssen5120
107Matthias MaassenMason sr.2108
108Gerard Baasgbaas2104
109David van EgmondD.vanEgmond21041
110Bas Vermeulbasv3104
111Sebastiaan Kruiswijknwhbas11021
112Robert DounaRobert Douna11021
113Geert van den HurkGeertvdHurk2100
114Baby Shark!1911
115Michael van Rijzewijkmacho_013!186
116Dick SpiegelbergDSpiegelberg484
117Jeroen HambergJeroen.H278
118Mark DoldersumMark9176
119Leo van der SlotTjarlies01272
120Masida78166
121Joey MeulenbeltJoeyM166
122Lars Andringaancienth166
123Leon van der VeldenLeeke364
124Sam OberFruitzak1815158
125Nancy van BakelNHvanB152
126Jordi van StralenJordiStralen250
127Albert SolAlbertS146
128Peter RijkersP. Rijkers142
129Jan-Jaap ValkenburgJJK6TheBest136
130Melvin OlierookMelvin434134
131Tim Bakkerbimtakker134
132Wouter de GraafPiethenk234
133Nick de VriesStokstaart132
134Anass CherguiAnassChergui230
135Martijn van VeenMartijnvv126
136Daniek ValentijnDaniekvlntn120
137Ferry VergeerFurbfur120
138Tex GritTex Gritt120
139Marcel SchmitzSchmitzke118
140Angelo Aalderinkangelodeve218
141Damian VeermanWegGoneLoes9114
142Danny HeijstekRoyalStakes112
143Thijmen DeppEasyWith22112
144Tygo VisserTygo731112
145Ronald MarcusRonald32110
146Michiel van DoorenMichiel87110
147Remco VijghenRemco1979110
148Jesse MonsmaJesse Monsma18
149Sander de BrabanderDaSaRR!16
150Angela_J16
151XtremeLee16
152Patrick WestermeijerPat01014
153Boris van den BergFlat Bingo14
154BenDover12
155Sharki12
156Elise De JongJoyce96x12
157Enrico JagernathCardBomber12
158Johan KoolwaaijCoolwayz12
159Mohammed DahbiBlauweTand3312
160Zakaria HasouZakaria01012
161Joost BouwerKauloKoala7312

PokerCity League – Seizoen 3 – Rankings

Op zoek naar een andere ranking uit Seizoen 3 van de PokerCity League? Klik op een van onderstaande links voor de juiste ranking.
Totaal Ranking  -   Mei 2022  -   April 2022  -   Maart 2022  -   Februari 2022
PokerCity League - 1000x258