PokerCity League – Seizoen 2 – Rankings

Op zoek naar een andere ranking uit Seizoen 2 van de PokerCity League? Klik op een van onderstaande links voor de juiste ranking.
Totaal Ranking  -   Januari 2022  -   December 2021  -   November 2021  -   Oktober2021  -   September 2021

PokerCity League - Seizoen 2 Finale - Donny Jaspers

Winnaar: Donny Jaspers

De beste veertig resultaten van zesenvijftig toernooien tellen mee voor het algemeen klassement ofwel de PokerCity League Ranking. Als een speler op 40 events staat, dan zal de teller op die 40 blijven staan ook als er meer events gespeeld worden. De kolom Events geeft het aantal gespeelde meetellende events voor de ranking aan. Het totaal aantal punten behaalt in die 40 events kan nog wel stijgen als de mindere prestaties verbeterd worden.

Meer over de opzet van de PCL lees je in dit artikel.

Legenda:

= ToernooiwinnaarEvents= Aantal meetellende events voor de ranking
= MaandrankingwinnaarFinale= Aantal bullets voor de finale
= PokerCity League AmbassadeurPlay-off= Aantal behaalde play-offtickets

Stand PokerCity League Ranking – Seizoen 2 – Na 56 van 56 speelronden

#NaamUsernamePrestatiesEventsPuntenFinalePlay-off
1Donny Jaspersdjaspers8881403481313
2Maarten van DelftTheChomiK403469214
3Dick de KnikkerD de Knikker21403450511
4Ronald den HollanderHollaron274033624
5Alberto StegemanAlbertoS1403315315
6John MaasJakpotJohnny403275111
7Esmay PorteEsmay140318827
8Sandra van EijkSanjo1140316648
9Rene PosthumaTheJokerRene403156213
10Willie Steemanuic54!240312338
11Joost van OosterhoutJoost van O140310327
12Jaska KierzekJJ Kierzek440309245
13Maurice MeijerMausfct240307439
14Danielle van RaamsdonkDaniellevR40299716
15Kees AertsKees Aerts240298838
16JP KarmanJohnpaul803402904513
17Ies den HollanderIes dH4028863
18Albert de VriesAlbertdeV11402835512
19Lou Poppelierpunter40279319
20Henk Hordenbananenman240271636
21Simon MaguireSimon1540270117
22Pieter SaletPieter Salet140267526
23Yuri Oosterveenstuntpiloot240265638
24Oliver GrajewskiOliver Graj.402633110
25Jan van der Stroomdaddygrey140263029
26Jan AlemansDiscoDuck55240262324
27Johan HuismanJ huisman402585212
28Nico SchilderNico S34241317
29Jasmin SertovicZhongChen2352381311
30Wim van DorstenWim van D340233035
31Alex van der LindenA v.d Linden40232417
32Mato BozicMB694022804
33Michel VerkruijssenKleineSmurf132223439
34Ben SchotBen Schot135221414
35John SchotSchipper19583621983
36Moreno RuttenGyozo_28135219325
37Cas KuipersCas-Kuipers34200217
38Michael den BoestertMikeySpikey40196616
39Roy Schinkelskibbe3718895
40Kevin RouwetteK.Rouwette3518703
41Lars SmeetsLars Smeets123184815
42Johan WisseloJ.Wisselo3618474
43Rik PrinsenMysteryRik2717625
44Arie GroenArie G21174816
45Remco JansenRemco_J133174526
46Johan StokreefJohan3322159017
47Stefan FischerThe-Fischer118157514
48Ron LemmensR.Lemmens126143212
49Donny van NesDonneahh2013763
50Rene KousebandMcCleans_0072013745
51Kevin MichelsenKevinm342313433
52Huib BelksmaBelki_48118133626
53Marcel van der WolfM vd W118133226
54Tanja GuijtTanjaG772613062
55Leo VermeerLoetje19692113035
56Menno ImmersSowieso*o7o120130013
57Jona EekhoutEgel19082312893
58Remco KleinPepermuntje2011893
59Wiel CrollaPokersmurf1711691
60Tim SchoenmaekersTims3242111183
61Johan BreurNieges118111213
62Otto-Jan LeeverinkZeester 19782010643
63Andre Boerandreboer1110445
64John Kombrinkmokum351810303
65Frank MackenschinsMACK_EXCISTS11599412
66Bart JagtenbergShandy2189802
67Tiara StaalTiasta_11597512
68Fatih BuyuksahinFatih40259031
69Jeroen GrootjansJeroen043148603
70Tom MontfrooyTomComedian138332
71Ben AertsBen Aerts108083
72Erik BakhuisLimpErik11678711
73Arjan ElskampArjan1167863
74Theo Prilkakkie137501
75Bianca van der LindenBianca135127121
76Evert-Jan HeijnenE.J.Heijnen126962
77Geert van den HurkGeertvdHurk116883
78Michel HoekstraM.Hoekstra126772
79Niels BossinkNielsB126611
80Sharon van RhenenSharon3396483
81Marinus NijhofM.Nijhof176442
82Roberto DieterenRoberto.D11359411
83Albert HoekendijkA Hoekendijk175881
84Eugene DeenenEugene1514582
85Albert SolAlbertS85801
86Hannes van Lieshvl11157811
87Mark van der BenSlotti-river185541
88Michael van Rijzewijkmacho_013!115502
89Shanta HulsenBlackRock85402
90Patrick ZandersPatrick.Z95321
91Henrie BouwmansMwoods13518
92Mark RooversMark Roovers174661
93Willie NijkampWillie511422
94Nick Hegenernicklely94162
95Robbin Dijkstratonaltdrump74071
96Marcel VonkMr. Sparco83951
97Remco SonderenRoyalRem63922
98Ruben EijsDon-R83841
99Maurits Grashuisgrassie9382
100Rik van Goolrvg6370
101Arjen WeelGoldLine1810354
102Donny Ottedonnyo12350
103Roelof van der LindeAdelaar62963492
104Onno ZwartOohjeah99943482
105Barbara SmithBarbaraSmith6346
106Marcel SchmitzSchmitzke53441
107Gerard Baasgbaas8344
108Gerard van OostenbruggeGerard45334
109Sander v.d. BergOptinuts_Up83231
110Leon van GorkumPoker6942435310
111Kees Zijlmanskelleke196542951
112Roeland LentenRoelandL42901
113Mischa WietenMies6278
114David van EgmondD.vanEgmond42762
115Remco LinnekampRepelsteel1932731
116Nancy van BakelNHvanB5270
117Marcel Schoutenmarcel9982561
118Martin van Meelmartyparty944240
119Leo van der SlotTjarlies015240
120Connie CheungChoppie7732321
121Wouter de GraafWdG32271
122Rene de BruijnRenedeBruijn4218
123Rr DayalaRandleD7212
124Sjoerd van Loonsjoerd15208
125Ricardo WilleijnsRicardow19834206
126Dick SpiegelbergDSpiegelberg32021
127Nico KurverKneuthe!6196
128John VosJohn Vos4190
129Marcel SchmitzHewsonianist4186
130Ron van GorselenRon1221851
131Christofer Ohlssonoutdrageous111801
132LCKMY2NDNUTS2176
133Mart PetersJan Jansen5176
134Freddy SpiesBleaddy4174
135Antoine van Meursantoine m4170
136Ilja PetkovskiI. Petkovski2164
137Maurice Goossensklikhier21631
138Johan GoslingsCola.B111581
139Vanush GrigoryanVanush4158
140Jerrel MeyerhovenKobeBryant78121561
141Eric Verhoofericverhoof13156
142Rutger van FaassenRutger131541
143Mitch Vulperhorstmitch1611521
144Frank de JongFrank Dejong21461
145Robert VlierhuisVlierhuis4142
146Germ SikkesSickAss11411
147Nicky TanNicky Tan4138
148Mete OztezgelMete6134
149Roy de JongeRoy de Jonge11321
150Esther de JonghE-deJongh2128
151Zoran VuceticKarmasB1tch!2122
152Marcel ScherjonBryzoe13120
153Egidijus JakunskasJakasisss21181
154Laurens MoetLaurens Moet11141
155Ivo JansenM3NN3K34106
156SIXMAXzelf2104
157Michiel SpookM. Spook2104
158Sem PeetersS. Peeters2102
159Robin StamLove4Asians11011
160Yifan LiYIFAN2100
161Maurice RuttenWhyNutsVenlo198
162Danny HaniqueSpider0701981
163Remco de Leeuwremcodeleeuw192
164Ferdi van den BroeckFerdi21901
165Maup RoodnatMaup Ma290
166Marc RuttenMarc Rutten288
167Mark DusseljeeCrazymark85186
168Gido van der VeldeSpookyloris1184
169Johan SapThEmPr184
170Daan van Leeuwenspelletje1831
171Ruurd NautaRuurdPoker11178
172Hans Straatesdutchjumpy276
173Bram van der PasBram VD Pas174
174Christiaan SchutLionman78272
175Joost VervestGhost0206170
176Martti Reijnepetten268
177Johnny LioSixx164
178Melvin JanssenPrEDATOrrrrr162
179Sander CraptsRedSparc162
180Guus AmericaGuus1160
181Vincent De GraafViDiGi..158
182Pascal van Gilssmook12156
183Sjoerd Giesberselsjoerdos19152
184BenDover150
185Marlou BeukersMarlou150
186Michael MeijerMajinBoo250
187Wouter3250
188Adri Stijnmanhitme79148
189Brian de BruijnBrian DB12146
190Marcel van DamHakkenBoy146
191Tex GritTex Grit146
192Melvin OlierookMelvin434246
193Raimundo MendesRaimundoM144
194Mark Iskepakezel1980444
195Henk SloosDr.kano142
196Ronald van den BergSexymollig242
197Robert BoutkanAnti ysbeer140
198Bennie de WitteBenniedWitte140
199Adam StamAdamski140
200James HvalaJames Hvala440
201Edwin van der SteenEdwinvdSteen138
202Philippe Sprockelpasprock2008238
203John HoeksmaRealnoony66136
204Kasper van SchelvenMozes92.136
205Joost VerhoevenJoost3134
206Carst PlaggenmarschNoobody_134
207Jim Kikkentrikpop132
208Wendy HalsemaWendy6130
209Rober van OersMeba10126
210Mark Westerdiepxamax1981124
211Marc HeremansmarcHeremans124
212Rutger BelksmaHoward L324
213Jan van LuijtelaarJan Taxi122
214Daniëlle van RhenenDaniëlle18122
215Enrico LastBloemkoolXXL122
216Jasmin van EenenaamJasminnn122
217Colin FransenCFransen120
218Vanush GrigoryanVGrigoryan118
219JP AlthuisiusPallie116
220Jabir RahmouniFoldinho116
221Kim EisingKim Eising216
222Justin TelengJustintel114
223Abel WijkstraAbel4114
224Kris BozicJebiga!114
225Ferry IkinkFerry Ikink114
226Martijn van VeenMartijnvv114
227Jurgen Van EeghemJurgen 74114
228Long NguyenLong Nguyen2112
229Ferry LittooyFerryL110
230Diemer HarbersDiemer!110
231Wesley KuhlmanWesley68110
232BroekFlush110
233Piet KloostermanDrummertje18
234Suhail Al Amarimaxpain99618
235Bernt Rottierbrottier18
236Peter VoolstraVoolstra16
237Raymond JabbenRaymond Ja16
238Kevin LemmensFishAmTisch14
239Joost van den HeuvelJvdHeuvel14
240Bram SchurinkBrram Schuur14
241Tim HanssenThetimme14
242Eddy JongeneelEddy00814
243Dirk-Jan BeetsDraakjes9614
244Alfred SchrieksAlfredS14
245Jabir ArnhemDriss Madrid14
246Peter BartelsWorst fish12
247Roel BosmaRoelBosma12
248Danny NijlandDannyNijland12
249Calvin SwanenbergC. Swa12
PokerCity League - 1000x258