PCL6 #38 Janneke van Veldhoven wint 1e PokerCity League titel, John Maas wint maandranking november

PCL6 #38 Janneke van Veldhoven
 

PokerCity maakte van event #38 pakjesavond. Gedurende de stream konden alle meespelende kijkers meedingen naar leuke prijzen. Op pakjesavond werd er met 58 unieke spelers die in totaal 89 entries deden een nieuw record gezet voor het zesde seizoen van de PokerCity League. Janneke van Veldhoven won haar eerste titel in de PCL. Mark Iske eindigde als tweede en de derde plaats was voor Leon van der Velden. John Maas begon met voorsprong aan de finale van de maandranking van november. Na de vroege uitschakeling van John waren er nog drie spelers die John van de winst konden afhouden. Na de uitschakeling van Cas Kuipers en Donny Jaspers was Michel Legierse de laatste bedreiging voor John. Michel eindigde op de zesde plaats en daarmee was John Maas de winnaar van de maandranking van november. Michel Hoekstra bleef aan kop in de ranking. De aankomende toernooien van de PokerCity League op zaterdag 2 december (freeroll), zondag 3 december (PCL6 #39), dinsdag 5 december (PCL6 #40) en donderdag 7 december (PCL6 #41) zijn open voor registratie in de UPoker app (Club ID 107613). 

Nieuwe spelers spelen de eerste keer altijd gratis! Gebruik code ‘NEWPLAYER‘ op tickets.pokercity.nl

INHOUD – PokerCity League Seizoen 6

PCL6 #38

PCL6 #38 was goed voor 89 entries. De nummers 2 t/m 10 konden rekenen op een play-offticket en de winnaar op een finaleticket. Henk Horden (10e) en Donny Jaspers (9e) haalden niet de finaletafel maar wonnen wel een play-offticket. Michel Hoekstra (11e) was de ongelukkige die met lege handen moest vertrekken, hij eindigde op de bubble.

Finaletafel

Lars Smeets (8e) won de last longer van Pieter Salet. En pakte aan zijn vierde finaletafel zijn derde play-offticket. Kees Aerts (7e) pakte aan zijn derde finaletafel zijn eerste play-offticket.

Michel Legierse (6e) won dit seizoen drie titels en pakte aan zijn zevende finaletafel zijn vierde play-offticket. Johan Wisselo (5e) opende met UTG naar 2 big blinds. Janneke van Veldhoven verdedigde met haar big blind. Op de check raisde Janneke all-in en zag tot haar schrik dat Johan azen speelde. De pokergoden waren Johan eerder goed gezind maar ditmaal niet. Met de op de turn en de op de river maakte Janneke een full house. Johan schoof even later zijn laatste chips naar het midden en moest genoegen nemen met de vijfde plaats. Johan pakte zijn vijfde play-offticket. Nog één ticket en Johan heeft een extra bullet voor de finale.

Jan Alemans (4e) speelde aan zijn derde finaletafel op rij. Hij komt steeds dichter bij de winst in dit seizoen. In de eerste vijf seizoenen van de PCL won Jan minstens één titel. Na de uitschakeling van Jan was het duidelijk dat er nieuwe winnaar in de PCL gekroond zou gaan worden. Leon van der Velden (3e) eindige op de laagste trede van het virtuele podium en pakte zijn tweede play-offticket.

Heads-up

De heads-up ging tussen Mark Iske (2e) en Janneke van Veldhoven (1e). Mark speelde vier keer mee in dit seizoen en pakte zijn eerste play-offticket. Janneke speelde voor de achtste keer mee en blijft op één play-offticket staan. Janneke begon met een grote voorsprong aan de heads-up. Mark probeerde het nog wel maar kreeg van Janneke geen enkele kans en zo pakte Janneke haar eerste titel in de PokerCity League.

Winnaar – PCL6 #38 – Janneke van Veldhoven

Janneke van Veldhoven werd zo de winnaar van PCL6 #38 en heeft nu één bullet voor de finale van de PokerCity League. Je verdient entry’s voor de finale door een toernooi te winnen, zes play-offtickets te pakken of een maandranking te winnen.
PCL6 #38 Janneke van Veldhoven

De finale wordt gespeeld volgens een re-entry format met een add-on aan aan het einde van de late registratie periode. Meer daarover lees je in dit artikel.

Uitslag PCL6 #38

Hieronder de top elf van het toernooi. De complete lijst met uitslagen vind je terug via deze link. De actuele stand van zaken in het algemeen klassement vind je hier.

PokerCity League 6 #38 (89 entry’s) – Donderdag 30 november 2023

F = Finaleticket, P = Play-offticket (klik hier voor de uitslag)

PCL S06 - 1000x258
#NaamUsernamePuntenAward
1Janneke van VeldhovenJanneke168F
2Mark Iskepakezel1980141P
3Leon van der VeldenLeeke129P
4Jan AlemansDiscoDuck55120P
5Johan WisseloJ.Wisselo115P
6Michel LegierseMichelaltair112P
7Kees AertsKees Aerts109P
8Lars SmeetsLars Smeets106P
9Donny Jaspersdjaspers888102P
10Henk Hordenbananenman100P
11Michel HoekstraM.Hoekstra98

Ranking

Ronald den Hollander passeerde Melvin Medar. Michel Legierse komt de top tien binnen op plaats 9.

#+/-NaamEventsPunten
1=Michel Hoekstra342.284
2=Adam Stam372.219
3=Donny Jaspers362.206
4=Ies den Hollander382.109
5=John Maas381.923
6=Richard Kosterman351.908
7+1Ronald den Hollander351.832
8-1Melvin Medar331.823
9+2Michel Legierse381.812
10-1Eugene Deenen381.773

Maandranking November

John Maas maakte het met zijn vroege uitschakeling nog onbedoeld spannend. Toen alle rook was opgetrokken kan John opgelucht adem halen. De winst in de maandranking was binnen en de slechtste maand in de PokerCity League was opgevolgd door zijn beste maand.
PokerCity League Seizoen 6 - Maandranking November 2023 - John Maas

#+/-NaamEventsPunten
1=John Maas8637
2+2Donny Jaspers8614
3-1Edwin Roovers8612
4+1Michel Legierse8603
5+3Michel Hoekstra8563
6-3Cas Kuipers8553
7+3Ronald den Hollander8532
8-1Adam Stam8531
9+12Lars Smeets8527
10+3Henk Horden8524

November

November zit erop, tijd om even terug te kijken. In november speelden 86 spelers minimaal één maal mee in de PokerCity League. 9 spelers speelden alle 13 events, 7 spelers 12 events en 5 spelers 11 event. Met een totaal van 546 entries. In deze maand waren er dertien spelers die één event wonnen.

Finaletafels

#NaamAantal
1Donny Jaspers4
1John Maas4
1Cas Kuipers4
1Michel Hoekstra4

Play-offtickets

#NaamAantal
1Donny Jaspers4
1Michel Hoekstra4
1Cas Kuipers4
4John Maas3
4Jan Alemans3
4Rob Geleijnse3

Slaggemiddelde

#NaamAantal puntenEventsSlaggemiddelde
1Lars Smeets527865,9
2EdwinRoovers7061258,8
3John Maas7531357,9
4Donny Jaspers7341356.5
5Melvin Medar495955,0
6Albert de Vries489954,3

Ranking

In de maandranking telden de beste 8 van de 14 events mee. Onderstaande spelers hebben goed gescoord in de ranking.

#NaamAantal puntenEvents
1John Maas75313
2Donny Jaspers73413
3Edwin Roovers70612
4Adam Stam69513
5Ronald den Hollander68413
6Michel Legierse67513
7Ies den Hollander67513
8Rene Posthuma66213
9Michel Hoekstra63712
10Cas Kuipers62712

PokerCity League

De PokerCity League is de pokercompetitie met livestream (op donderdag) die het live pokergevoel online brengt! Doe mee via de UPoker app en vind ons via Club ID 107613. Pik je ticket op in onze ticketshop via deze link. Meedoen aan de PokerCity League kan al vanaf €4,50 bij een strippenkaart van €45 voor tien tickets. Een los kaartje kost €5. Nieuwe spelers doen altijd de eerste keer gratis mee, stuur daarvoor een e-mail naar [email protected].

Er is iedere maand een nieuwe ranking om in mee strijden (maandranking winnaars gaan met twee bullets / levens naar de seizoensfinale), we houden een algemeen klassement bij en al met één deelname kun je jezelf plaatsen voor de play-off (top 10%) of direct voor de finale (winnaars). In ieder toernooi van de PCL geven we gratis tickets weg via verlotingen en prijsvragen (als er geen stream is alleen via verloting).

Wekelijks speelschema PokerCity League

  • Dinsdag 19:30u PCL Rankingtoernooi
  • Donderdag 19:30u PCL Rankingtoernooi (met livestream)
  • Zaterdag 19:30u PCL Freeroll
  • Zondag 19:30u PCL Rankingtoernooi

Nieuwe spelers spelen de eerste keer altijd gratis! Gebruik code ‘NEWPLAYER‘ op tickets.pokercity.nl

 

Johan Wisselo
Johan 'Spoorman' Wisselo is PCL-speler van het eerste uur en verzorgt sinds kort ook de PCL-recaps op de PokerCity-website.