PCL6 #30 Jos van Rheden pakt 3e PokerCity League titel, Edwin Roovers aan kop in de maandranking

PCL6 #30 Jos van Rheden
 

In PCL6 #30 pakte Jos van Rheden zijn derde titel in de PokerCity League. Tanja Guijt eindigde op de tweede plaats en de derde plaats was voor Albert de Vries. Michel Hoekstra deed goede zaken in de ranking en liep uit op zijn concurrenten. In de maandranking van oktober is de spanning te snijden. Edwin Roovers nam de koppositie over van John Maas. De aankomende toernooien van de PokerCity League op dinsdag 14 november (PCL6 #31), donderdag 16 november (PCL6 #32), zaterdag 18 november (freeroll) en zondag 19 november (PCL6 #33) zijn open voor registratie in de UPoker app (Club ID 107613). 

Nieuwe spelers spelen de eerste keer altijd gratis! Gebruik code ‘NEWPLAYER‘ op tickets.pokercity.nl

INHOUD – PokerCity League Seizoen 6

PCL6 #30

PCL6 #30 was goed voor 55 entries. De nummers 2 t/m 6 konden rekenen op een play-offticket en de winnaar op een finaleticket. Marcel Schouten (8e) en Edwin Roovers (7e) haalden wel de finaletafel maar wonnen geen play-offticket. Edwin eindigde op de bubble en was de laatste die met lege handen moest vertrekken.

Finaletafel

Rene Posthuma (6e) pakte aan zijn derde finaletafel zijn derde play-offticket. Lou Poppelier (5e) heeft één finaletafel en play-offticket meer dan Rene.

Maarten van Delft (4e) speelde weer een keer mee en pakte aan zijn tweede finaletafel zijn tweede play-offticket. Albert de Vries (3e) speelde een prima toernooi. Zijn run eindigde op een nette derde plaats. Albert heeft zich met zeven play-offtickets geplaatst voor de finale.

Heads-up

De heads-up ging tussen Tanja Guijt (2e) en Jos van Rheden (1e). Tanja pakte aan haar tweede finaletafel haar tweede play-offticket. Jos heeft dit seizoen twee events gewonnen. Tanja liet aan de finaletafel zien dat ze niet bang was. Alles wat Jos aanspeelde veranderde in goud. Tanja stond voor een bijna onmogelijke opgave. Met flopte Tanja op een een up-en-down. Alle chips gingen naar het midden en Tanja was at risk tegen de van Jos die twee paar had geflopt. De turn en river brachten geen hulp voor Tanja. Zo pakte Jos zijn derde titel in de PokerCity League.

Winnaar – PCL6 #30- Jos van Rheden

Jos van Rheden werd zo de winnaar van PCL6 #30 en heeft nu twee bullets voor de finale van de PokerCity League. Je verdient entry’s voor de finale door een toernooi te winnen, zes play-offtickets te pakken of een maandranking te winnen.
PCL6 #30 Jos van Rheden

De finale wordt gespeeld volgens een re-entry format met een add-on aan aan het einde van de late registratie periode. Meer daarover lees je in dit artikel.

Uitslag PCL6 #30

Hieronder de top tien van het toernooi. De complete lijst met uitslagen vind je terug via deze link. De actuele stand van zaken in het algemeen klassement vind je hier.

PokerCity League 6 #30 (55 entry’s) – Zondag 12 november 2023

F = Finaleticket, P = Play-offticket (klik hier voor de uitslag)

#NaamUsernamePuntenAward
1Jos van RhedenJosvanrh128F
2Tanja GuijtTanjaG77101P
3Albert de VriesAlbertdeV89P
4Maarten van DelftTheChomiK80P
5Lou Poppelierpunter75P
6Rene PosthumaTheJokerRene72P
7Edwin RooversEdwinRoovers69
8Marcel Schoutenmarcel9966
9John SchotJohnSchot62
10Michel VerkruijssenKleineSmurf60

Ranking

Peter Steensel en Melvin Medar wisselen op plaats 7 en 8 van positie.

#+/-NaamEventsPunten
1=Michel Hoekstra271.883
2=Adam Stam291.859
3=Donny Jaspers281.783
4=Ies den Hollander301.753
5=Richard Kosterman281.634
6=John Maas301.564
7+1Peter Steensel301.518
8-1Melvin Medar271.498
9=Ronald den Hollander271.472
10=Henk Horden261.437

Maandranking November

Edwin Roovers wipte over John Maas heen en pakte de leiding. Simon Maguire en Peter Steensel komen de top 10 binnen op plaats negen en tien.

PCL S06 - 1000x258
#+/-NaamEventsPunten
1+1Edwin Roovers5420
2-1John Maas5394
3=Adam Stam5335
4+1Ronald den Hollander5324
5+2Albert de Vries5323
6-2Ies den Hollander5319
7-1Donny Jaspers5311
8+2Henk Horden5276
9+3Simon Maguire5272
10+4Peter Steensel5264

Stand van zaken na 30 events

We hebben 30 events gespeeld. Nog 10 events en dan kunnen de slechtste scores in de ranking verbeterd worden. Tijd om een tussenbalans te maken.

Winnaars

Het record aantal overwinningen in één seizoen staat op naam van Michel Legierse. In PCL5 won hij zes events. Michel staat dit seizoen op de derde plaats met twee gewonnen events.

#NaamAantal
1Jos van Rheden3
1Michel Hoekstra3
3Donny Jaspers2
3Kees Aerts2
3Michel Legierse2
3JP Karman2

 

Finaletafels

Michel Hoekstra staat met 13 finaletafels aan kop. Michel heeft een fantastische eerste helft van het seizoen gespeeld.

#NaamAantal
1Michel Hoekstra13
2Richard Kosterman11
3Donny Jaspers9
4Adam Stam9
5Eugene Deenen8
5Peter Steensel8
5Edwin Roovers8

 

Play-offtickets

Voor iedere zes play-offtickets ontvang je een bullet voor de finale. Onderstaande spelers hebben één bullet voor de finale behaald.

#NaamAantal
1Richard Kosterman9
2Michel Hoekstra8
3Peter Steensel7
3Albert de Vries7
3Melvin Medar7
6Donny Jaspers6
6John Maas6
6Eugene Deenen6
6Donny Jaspers6

 

Slaggemiddelde

#NaamAantal puntenEventsSlaggemiddelde
1Michel Hoekstra1.8832769,7
2Adam Stam1.8592964,1
3Donny Jaspers1.7832863,7
4Joost van Oosterhout9351658,4
4Ies den Hollander1.7533058,4
6Richard Kosterman1.6342858,4
7Danielle van Raamsdonk6241156,7
8Edwin Roovers1.1882156,6

PokerCity League

De PokerCity League is de pokercompetitie met livestream (op donderdag) die het live pokergevoel online brengt! Doe mee via de UPoker app en vind ons via Club ID 107613. Pik je ticket op in onze ticketshop via deze link. Meedoen aan de PokerCity League kan al vanaf €4,50 bij een strippenkaart van €45 voor tien tickets. Een los kaartje kost €5. Nieuwe spelers doen altijd de eerste keer gratis mee, stuur daarvoor een e-mail naar [email protected].

Er is iedere maand een nieuwe ranking om in mee strijden (maandranking winnaars gaan met twee bullets / levens naar de seizoensfinale), we houden een algemeen klassement bij en al met één deelname kun je jezelf plaatsen voor de play-off (top 10%) of direct voor de finale (winnaars). In ieder toernooi van de PCL geven we gratis tickets weg via verlotingen en prijsvragen (als er geen stream is alleen via verloting).

Wekelijks speelschema PokerCity League

  • Dinsdag 19:30u PCL Rankingtoernooi
  • Donderdag 19:30u PCL Rankingtoernooi (met livestream)
  • Zaterdag 19:30u PCL Freeroll
  • Zondag 19:30u PCL Rankingtoernooi

Nieuwe spelers spelen de eerste keer altijd gratis! Gebruik code ‘NEWPLAYER‘ op tickets.pokercity.nl

Johan Wisselo
Johan 'Spoorman' Wisselo is PCL-speler van het eerste uur en verzorgt sinds kort ook de PCL-recaps op de PokerCity-website.