PCL6 #25 Kees Aerts grijpt 9e PokerCity League-titel, Richard Kosterman wint maandranking oktober

Kees Aerts | Breda Poker Series
Kees Aerts | Breda Poker Series
 

In PCL6 #25 won Kees Aerts zijn negende titel in de PokerCity League en maakte promotie naar de “Notorious 9”. Fatih Buyuksahin pakte de tweede plaats en Ronald den Hollander eindigde als derde. Op voorhand verwachte we een spannende ontknoping van de maandranking van oktober. Om 21:00 startte de stream en nadat alles klaar was gezet kwam Ronald den Hollander met breaking news. Beide matadoren in de maandranking, Richard Kosterman en Michel Hoekstra, waren reeds uitgeschakeld. Henk Horden kon met de winst de maandranking nog winnen, maar zover zou het niet komen. Richard Kosterman won daarmee de maandranking van oktober. De aankomende toernooien van de PokerCity League op donderdag 2 november (PCL6 #26), zaterdag 4 november (freeroll), zondag 5 november (PCL6 #27) en dinsdag 7 november (PCL6 #28) zijn open voor registratie in de UPoker app (Club ID 107613). 

Nieuwe spelers spelen de eerste keer altijd gratis! Gebruik code ‘NEWPLAYER‘ op tickets.pokercity.nl

INHOUD – PokerCity League Seizoen 6

PCL6 #25

PCL6 #25 was goed voor 55 entries. De nummers 2 t/m 6 konden rekenen op een play-offticket en de winnaar op een finaleticket. Eugene Deenen (8e) en Donny Jaspers (7e) haalden wel de finaletafel maar wonnen geen play-offticket, Donny was de laatste die met lege handen vertrekken moest vertrekken, hij eindigde op de bubble.

Finaletafel

Aan de finaletafel zaten een behoorlijk aantal spelers die hun sporen in de PokerCity League al hebben verdiend. Kees Aerts had 8 titels op zijn naam staan. Simon Maguire en Yuri Oosterveen hebben 9 titels op hun naam staan. Donny Jaspers heeft er maar liefst 14 op zijn palmares staan.

Yuri Oosterveen (6e) pakte aan zijn vierde finaletafel zijn vierde play-offticket. Ies den Hollander (5e) parkeerde zijn in de van zijn zoon Ronald den Hollander en eindigde op de vijfde plaats. Ies staat op een keurige vijfde plaats in de ranking.

Simon Maguire (4e) won event #21 en pakte aan zijn vierde finaletafel zijn tweede play-offticket. Ronald den Hollander (3e) was op weg naar zijn eerste titel. Het winnen van flipjes lukte niet meer en Ronald moest genoegen nemen met de derde plaats. Ronald pakte zijn tweede play-offticket.

Heads-up

De heads-up ging tussen Fatih Buyuksahin (2e) en Kees Aerts (1e). LFatih speelde aan zijn tweede finaletafel. Kees speelde weer een keer mee en speelde aan zijn eerste finaletafel. Fatih begon met voorsprong aan de heads-up. Kees knabbelde steeds meer van die voorsprong af en naam de chiplead over van Fatih. Iedere keer als Kees afstand nam van Fatih, knokte Fatih zich terug. Zo ontstond er een zeer vermakelijke heads-up. Met nog 11 big blinds schoof Fatih zijn chips met naar het midden en maakte Kees met de call. Het board was veilig voor de beste hand en Kees pakte zijn negende titel in de PokerCity League.

Winnaar – PCL6 #25- Kees Aerts

Kees Aerts werd zo de winnaar van PCL6 #25 en heeft nu één bullet voor de finale van de PokerCity League. Je verdient entry’s voor de finale door een toernooi te winnen, zes play-offtickets te pakken of een maandranking te winnen.

PCL6 #25 Kees Aerts

De finale wordt gespeeld volgens een re-entry format met een add-on aan aan het einde van de late registratie periode. Meer daarover lees je in dit artikel.

Uitslag PCL6 #25

Hieronder de top tien van het toernooi. De complete lijst met uitslagen vind je terug via deze link. De actuele stand van zaken in het algemeen klassement vind je hier.

PokerCity League 6 #25 (55 entry’s) – Dinsdag 31 oktober 2023

PCL S06 - 1000x258

F = Finaleticket, P = Play-offticket (klik hier voor de uitslag)

#NaamUsernamePuntenAward
1Kees AertsKees Aerts124F
2Fatih BuyuksahinFatih4097P
3Ronald den HollanderHollaron85P
4Simon MaguireSimon1576P
5Ies den HollanderIes dH71P
6Yuri Oosterveenstuntpiloot68P
7Donny Jaspersdjaspers88865
8Eugene DeenenEus-196762
9Edwin RooversEdwinRoovers58
10Michel LegierseMichelaltair56

Ranking

Er vond geen enkele verandering plaats in de top 10 van de ranking.

#+/-NaamEventsPunten
1=Michel Hoekstra221.647
2=Adam Stam241.524
3=Richard Kosterman231.480
4=Donny Jaspers231.472
5=Ies den Hollander251.434
6=Melvin Medar241.328
7=Peter Steensel251.254
8=Eugene Deenen251.247
9=Johan Wisselo241.188
10=John Maas251.170

Maandranking Oktober

De ontknoping van de maandranking liep met een sisser af. De matadoren Richard Kosterman en Michel Hoekstra werden beiden vroeg uitgeschakeld, waardoor Richard de winnaar van de maandranking van Oktober werd. Na vier maanden op rij een Michel als winnaar, doorbrak Richard de ‘Michel-hegemonie’ in de maandranking.

#+/-NaamEventsPunten
1=Richard Kosterman8691
2=Michel Hoekstra8681
3=Henk Horden8649
4+1Simon Maguire8585
5+1Peggy Volp8568
6+1Ies den Hollander8552
7-3Rene Posthuma8543
8+7Peter Steensel8542
9=Eugene Deenen8542
10-1Pieter Salet8503

PokerCity League Seizoen 6 - Maandranking Oktober 2023 - Richard Kosterman

Oktober

Oktober zit erop, tijd om even terug te kijken. In oktober speelden 89 spelers minimaal één maal mee in de PokerCity League. 7 spelers speelden alle 14 events, 7 spelers 13 events en 5 spelers 12 event. Met een totaal van 574 entries. Michel Hoekstra won tweemaal een event, twaalf spelers wonnen één event.

Finaletafels

#NaamAantal
1Richard Kosterman7
2Eugene Deenen6
2Henk Horden6
4Michel Hoekstra5
5Simon Maguire4
5Yuri Oosterveen4

Play-offtickets

#NaamAantal
1Richard Kosterman6
2Henk Horden5
3Eugene Deenen4
3Yuri Oosterveen4
5Michel Verkruijssen3
5Melvin Medar3
5Cor Huisman3
5Albert de Vries3

Slaggemiddelde

#NaamAantal puntenEventsSlaggemiddelde
1Richard Kosterman8731367,2
2Henk Horden8351364,2
3Michel Hoekstra8191363,0
4Pieter Salet503862,9
5Simon Maguire6511159,2
6Peggy Volp6361157,8
7Rene Posthuma6831256,9
8Ies den Hollander7941456,7
9Cor Huisman481953,4
10Eugene Deenen7301452,1

Ranking

In de maandranking telden de beste 8 van de 14 events mee. Onderstaande spelers hebben goed gescoord in de ranking.

#NaamAantal puntenEvents
1Richard Kosterman87313
2Henk Horden83513
3Michel Hoekstra81913
4Ies den Hollander79414
5Eugene Deenen73014
6Rene Posthuma68312
7Peter Steensel66014
8Sandra van Eijk65613
9Simon Maguire65111
10Peggy Volp63611

PokerCity League

De PokerCity League is de pokercompetitie met livestream (op donderdag) die het live pokergevoel online brengt! Doe mee via de UPoker app en vind ons via Club ID 107613. Pik je ticket op in onze ticketshop via deze link. Meedoen aan de PokerCity League kan al vanaf €4,50 bij een strippenkaart van €45 voor tien tickets. Een los kaartje kost €5. Nieuwe spelers doen altijd de eerste keer gratis mee, stuur daarvoor een e-mail naar [email protected].

Er is iedere maand een nieuwe ranking om in mee strijden (maandranking winnaars gaan met twee bullets / levens naar de seizoensfinale), we houden een algemeen klassement bij en al met één deelname kun je jezelf plaatsen voor de play-off (top 10%) of direct voor de finale (winnaars). In ieder toernooi van de PCL geven we gratis tickets weg via verlotingen en prijsvragen (als er geen stream is alleen via verloting).

Wekelijks speelschema PokerCity League

  • Dinsdag 19:30u PCL Rankingtoernooi
  • Donderdag 19:30u PCL Rankingtoernooi (met livestream)
  • Zaterdag 19:30u PCL Freeroll
  • Zondag 19:30u PCL Rankingtoernooi

Nieuwe spelers spelen de eerste keer altijd gratis! Gebruik code ‘NEWPLAYER‘ op tickets.pokercity.nl

Johan Wisselo
Johan 'Spoorman' Wisselo is PCL-speler van het eerste uur en verzorgt sinds kort ook de PCL-recaps op de PokerCity-website.