PCL3 #60: Ben Aerts wint 3e PokerCity League titel, ranking three-peat voor Donny Jaspers!

PokerCity League Ranking - Maarten van Delft, Ben Aerts, Kees Aerts
 

Ben Aerts wist in het PCL3 #60, het afsluitende event van Seizoen 3 van de PokerCity League, zijn derde PokerCity League-titel in de wacht te slepen. Aerts won het heads-up van Maarten van Delft, terwijl debutant Cor Huisman derde werd. In beide rankings was de strijd ongemeen spannend.

De leider van beide rankings Donny Jaspers werd vroeg uitgeschakeld en moest vanaf de hotseat toezien hoe concurrenten Kees Aerts en Alberto Stegeman in het algemeen klassement nog heel dichtbij kwamen. Na de bust van Aerts op plek 4 kon niets de three-peat van Jaspers meer in de weg staan. Voor het derde opeenvolgende seizoen sloot Jaspers de ranking winnend af, een fantastische prestatie!

Jaspers was ook nog volop in de race om de maandranking van juni te winnen. Dat lukte hem nog nooit eerder, maar toen zijn laatste concurrent Rene Posthuma op de 6e plek eindigde, was ook dat pleit beslecht. Jaspers kon dus zijn dubbelslag vieren!

Dinsdag 28 juni staat de play-off op het programma, waarna op donderdag 30 juni de finale aan bod is. Beide toernooien worden zo snel mogelijk open voor registratie gezet in de UPoker app (Club ID 107613), nadat de administratie aangaande play-off- en finale tickets bijgewerkt is.

Nieuwe spelers spelen de eerste keer altijd gratis! Gebruik code ‘NEWPLAYER‘ op tickets.pokercity.nl

LET OP! De finale bullets op basis van de eindklassering in de ranking zijn nog niet toegekend en dus nog niet zichtbaar in de eindstand van het algemeen klassement. Deze finale bullets worden toegekend zodra de administratie en afhandeling van de play-off heeft plaatsgevonden.

INHOUD – PokerCity League Seizoen 2

SCHRIJF JE NU IN!! – Vrijdag 22 juli – PokerCity League Meet-up

Zoals al eerder aangekondigd in de livestream en via de Whatsuppdate, op vrijdag 22 juli zal de eerste PokerCity League Meet-up plaatsvinden. De locatie is in ieder geval Eindhoven, maar verdere details zullen nog verstrekt worden. De inschrijvingen zijn geopend, waarbij er plek is voor maximaal 60 spelers. Inschrijven kan door je aan te melden via [email protected]. Daarna sturen we je een betaalverzoek van €5 en wanneer dat voldaan is sta je op de lijst. Hou onze kanalen in de gaten voor meer informatie over dit event!

NB: Om de wekelijkse WhatsUppdate te ontvangen dien je het nummer van onze tiplijn (+31 6 83304013) in je contacten te hebben opgeslagen. We hebben gemerkt dat indien dit niet het geval is, de updates niet doorkomen. 

PCL3 #60

In ronde 60, de laatste ronde van Seizoen 3 van de PokerCity League, moesten nog de nodige beslissingen vallen. Zo werd er nog fel gestreden om de winst in het algemeen klassement en was ook de winnaar van de maandranking nog niet bekend. PCL3 #60 was goed voor 75 entry’s. De nummers 2 t/m 8 konden rekenen op een play-offticket en de winnaar op een finaleticket.

PokerCity-bazen Pieter Salet en Lars Smeets kwamen niet in de buurt van de play-offtickets en kon den daardoor geen tweede finale bullet bemachtigen. Ook John Maas lag er vroeg uit, maar hij wist zij plekje in de top 8 veilig te stellen, waardoor hij voor het derde opeenvolgende seizoen in de top 8 van het het algemeen klassement eindigde. Maas was naast Donny Jaspers en Maarten van Delft een van slechts drie spelers die dat wisten te presteren.

Donny Jaspers, de leider van zowel het algemeen klassement als de maandranking, kwam niet verder dan plek 33 en mocht daarna op de hot seat plaatsnemen. Daar werd het nog aardig zweten voor de man uit Breda, want zijn concurrenten voor de ranking (Kees Aerts, Alberto Stegeman en Ronald den Hollander) als die voor de maandranking (JP Karman en Rene Posthuma) zouden allemaal heel ver komen.

Lou Poppelier bustte niet veel later, maar ook hij kon op een geslaagd seizoen terugkijken. Met twee overwinningen, een maandranking zege én een mooie zesde plek in het algemeen klassement kon Poppelier alleen maar heel tevreden zijn. Datzelfde was het geval bij Esmay Porte. Zij sloot een mooi seizoen af met een zevende plek in de ranking, waarmee ze de hoogst geklasseerde vrouw van Seizoen 3 was, voor Jaska Kierzek en Sandra van Eijk.

Voormalig ranking-leider Ronald den Hollander werd 12e en eindigde op de vijfde plek in het algemeen klassement. Een plekje lager dan waar hij verleden seizoen eindigde, maar back-to-back top-5 klasseringen halen is zeker iets om trots op te zijn. JP Karman werd tiende en daarmee kwam er een einde aan zijn jacht op de koppositie in de maandranking. Ron Lemmens eindigde een plekje hoger en werd daarmee de laatste bubble boy van het reguliere seizoen.

Finaletafel

Alberto Stegeman (8e) had en duidelijke missie gisteren. Hij moest winnen om Donny Jaspers van de kop van de ranking te verdrijven. Stegeman stapte pas laat in, maar zette meteen de turbo aan en kwam een heel eind. Aan de finaletafel kwam echter vrij rap een einde aan zijn missie. Stegeman kwam ver maar niet ver genoeg en moest zich tevreden stellen met de derde plek in het algemeen klassement, een verbetering van twee plekken ten opzichte van vorig seizoen.

Eugene ‘Eus-1967’ Deenen (7e) gaf een mooi seizoen nog wat extra glans door maar weer eens een finaletafel te halen, terwijl hij het record van vijf finaletafels op rij stevig in handen heeft.

PokerCity League - 1000x258

Rene ‘TheJokerRene’ Posthuma (6e) mikte op een back-to-back-to-back toernooizege, nadat hij de twee voorgaande events had gewonnen. Hij wist de finaletafel te halen en had bij winst ook nog de maandrankingwinst gegrepen, maar het avontuur strandde op de zesde plek. De vorm is echter uitstekend richting de finaleweek van het seizoen.

Nico Schilder (5e) was op jacht naar een toernooizege, want die ontbrak nog dit seizoen. Die zege zal voor Nico dan maar volgende week moeten komen in de finale, hij pakte er wel weer een play-offticket bij en is al geplaatst voor de finale.

Kees Aerts (4e) wist wat hem te doen stond, namelijk winnen. De enige manier om Donny Jaspers nog te passeren op de raning was met een toernooizege. Kees gaf direct uit de startblokken plankgas en maakte het ongemeen spannend! Donny zweette peentjes in de hotseat, maar uiteindelijk sneuvelde Kees in het zicht van de haven op de vierde plek. De koning-zeven waarmee Kees all-in ging uit de small blind redde het niet tegen de aas-boer van de big blind.

Cor ‘Zooffie’ Huisman (3e) maakte op deze memorabele pokeravond zijn debuut in de PokerCity League met een eerste deelname. Direct haalde Cor de finaletafel en met de derde plek pakte hij een play-offticket. Dinsdag 28 juni mag Cor proberen van dat play-offticket een finaleticket te maken in de play-off.

Heads-up

De heads-up ging tussen Maarten ‘TheChomiK’ van Delft (2e) en Ben Aerts (1e). Met de rankingspanning eraf, ging het erom wie de titel zou pakken. Voor Ben stond er meer op het spel, want hij moest winnen om directe kwalificatie voor de finale af te dwingen. Maarten van Delft deed, zo bleek achteraf, precies genoeg om de derde plek in het algemeen klassement te pakken. Maar de titel in het laatste rankingtoernooi van seizoen 3 van de PokerCity League ging naar Ben Aerts.

Winnaar – PCL3 #60 – Ben Aerts

Ben Aerts werd zo de winnaar van PCL3 #60 en pakte zijn derde PokerCity League titel. Ben stelde daarmee zijn plek in de finale vast, wat hem daarvoor nog niet gelukt was. Hem zien we dus volgende week donderdag terug in de grote finale.

LET OP! De finale bullets op basis van de eindklassering in de ranking zijn nog niet toegekend en dus nog niet zichtbaar in de eindstand van het algemeen klassement. Deze finale bullets worden toegekend zodra de administratie en afhandeling van de play-off heeft plaatsgevonden.

Uitslag PCL3 #60

Hieronder de top tien van het toernooi. De complete lijst met uitslagen vind je terug via deze link. De actuele stand van zaken in het algemeen klassement vind je hier. De stand in de maandranking kun je hier terugvinden.

PokerCity League 3 #60 (75 entry’s) – Zondag 26 juni 2022

F = Finaleticket, P = Play-offticket (klik hier voor de complete uitslag)

#NaamUsernamePuntenAward
1Ben AertsBen Aerts146F
2Maarten van DelftTheChomiK119P
3Cor HuismanZooffie107P
4Kees AertsKees Aerts98P
5Nico SchilderNico S93P
6Rene PosthumaTheJokerRene90P
7Eugene DeenenEus-196787P
8Alberto StegemanAlbertoS84P
9Ron LemmensR.Lemmens80
10JP KarmanJohnpaul8078

Donny Jaspers wint totaalklassement seizoen 3 & maandranking juni 2022

Donny Jaspers begon het laatste event van juni met een ruime voorsprong op zijn naaste achtervolgers. Het werd nog flink spannend, maar uiteindelijk bleek de voorsprong genoeg en won Donny Jaspers voor het eerst een maandranking in de PokerCity League. Ook in het algemeen klassement eindigde Donny Jaspers het seizoen op de eerste plaats, waarmee hij bizar maar waar voor het derde seizoen op rij de ranking heeft gewonnen! Wat een eindbaas!

PokerCity League Seizoen 3 - Maandranking juni 2022 - Donny Jaspers

Maandranking juni 2022

#NaamUsernameEventsPunten
1Donny Jaspersdjaspers8888651
2JP KarmanJohnpaul808637
3Rene PosthumaTheJokerRene8618
4Maarten van DelftTheChomiK8606
5Kees AertsKees Aerts8605
6John MaasJakpotJohnny8535
7Adam StamAdamski8527
8Ronald den HollanderHollaron278519
9Esmay PorteEsmay8516
10Eugene DeenenEus-19678516

Eindstand algemeen klassement PCL seizoen 3

#NaamUsernamePrestatiesEventsPuntenFinalePlay-off
1Donny Jaspersdjaspers88821403023413
2Kees AertsKees Aerts4402990511
3Maarten van DelftTheChomiK21402980615
4Alberto StegemanAlbertoS21402980510
5Ronald den HollanderHollaron27402952213
6Lou Poppelierpunter21402872510
7Esmay PorteEsmay240276337
8John MaasJakpotJohnny240274938

PokerCity League

De PokerCity League is de pokercompetitie met livestream (op dinsdag) die het live pokergevoel online brengt! Doe mee via de UPoker app en vind ons via Club ID 107613. Pik je ticket op in onze ticketshop via deze link. Meedoen aan de PokerCity League kan al vanaf €4,50 bij een strippenkaart van €45 voor tien tickets. Een los kaartje kost €5. Nieuwe spelers doen altijd de eerste keer gratis mee, stuur daarvoor een e-mail naar [email protected].

Er is iedere maand een nieuwe ranking om in mee strijden (maandrankingwinnaars gaan met twee bullets / levens naar de seizoensfinale), we houden een algemeen klassement bij en al met één deelname kun je jezelf plaatsen voor de play-off (top 10%) of direct voor de finale (winnaars). In ieder toernooi van de PCL geven we gratis tickets weg via verlotingen en prijsvragen (als er geen stream is alleen via verloting).Wil je de uitzendingen van alle toernooien nog eens terugkijken? Dat kan via ons YouTube kanaal.

PokerCity League - 1000x258
LarsVegas
Lars Smeets a.k.a. 'LarsVegas' uit Valkenburg is sinds 2012 aan PokerCity verbonden. Sinds 2017 is hij eigenaar, samen met Pieter 'PrinsFlip' Salet.