Er worden in totaal 25 events gespeeld, waarvan 20 events meetellen voor de Holland Casino Online Poker League (HCOPL) Ranking. De top 20% van de Holland Casino Online Poker League Ranking na 25 toernooien plaatst zich voor de finale (spelers met vijf deelnames of meer tellen mee voor de ranking).

Meer over de opzet van de Holland Casino Online Poker League lees je in dit artikel.

Holland Casino Online Poker League Ranking – Seizoen 2

Alleen spelers met vijf deelnames of meer zijn opgenomen in deze ranking.

Seizoen 2 – Na 4 van 25 speelronden

#NicknameNaamEventsPuntenWinsFTCashes
1KleinedrekstNick Bakker4118889,352
2velcrocall41139183,8912
3bruin8841112151,283
4PPHG41111684,1322
5DaSaRRSander de Brabander41104428,6912
6DonAmiTAmit Girdhari41081191,0612
7KufooleRob Kemna41070902,06111
8FrinsPlipPieter Salet4105636,251
9KnikkerDDick de Knikker4105044,401
10NT904103653,281
11EvenNaarDeAldi31025710,6523
12ericverhoof4101451,761
13CuipKaspersCas Kuipers498638,821
14GesusNLMatthijs Lijftogt4980106,212
15StaVaZaDaphne de Ruiter4963596,5922
16CJAcesRuleSS495439,631
17Fefke495443,131
18ferdy1211Ferdy Schroter4954102,952
19RobertJan183950136,983
20Rasduif49360,00
21ninjabig41493639,961
22LeifErikcsonJeroen Aarts493278,022
23hearthungry184929242,2411
24PietersmoederDaan van Leeuwen492644,401
25SPRD491660,381
26NeetOntplofferStan van Dijk489079,592
27NuallanMarinus Nijhof4890176,1711
28RoshnieRoshnie Girdhari387897,912
29htbag486833,981
30GroteSteenRobert Landsmeer484839,631
31MrSnowGlobeMarc Dogge4848932,75111
32savanthot6674845729,1012
33treeapple748448380,00
34JakpotJohnnyJohn Maas483638,821
35Fonz383440,781
36aimtj1403André Bergsma482460,381
37jellerijkersJelle Rijkers382051,761
38FoodieMichael38060,00
39thth87380054,381
40SufjasjeRemco Klein48000,00
41Herrumm3800105,7011
42Springvloed198337900,00
43Donk456rCarlo Wolters3790905,92111
44ReneJansenRobbin Dijkstra37811037,9422
45TabledrawHarold van der Molen478088,811
46Snowman1991Sebastiaan van Soest477484,032
47woutpeulenWout Peulen377444,401
48puntersilly6394771133,2211
49LukeTheFluke476836,251
50sjomoNLSjoerd Folkeringa47600,00
51UdenpokerRick van Uden475239,961
52Hoek83Michel Hoekstra47500,00
53fishtense54474653,281
54ygdwxghcruRik Katerberg473652,851
55debusse66Teun Bakker47360,00
56knifepurple46437340,00
57SikkeSloper47340,00
58Potamophobia912702258,4612
59Stunter84Yuri Oosterveen470086,261
60IrkendMax Maassen370044,041
61rollenschudden369672,802
62dukegolden64446900,00
63ArjanElskamp369053,281
64ReturnOfTheFrank Mackenschins2686157,9012
65pokerpof36840,00
66JoJoRSBFerdi Martens46800,00
67PnurkVincent Simons46800,00
68DragonTurtle7Kevin Geenen46800,00
69Puntertje10Alex Werner46760,00
70M0nkeyF0restMelvin Collé2676132,882
71djaspersDonny Jaspers3674106,5711
72DurianExpres2673298,8912
73NietLexVeldhuis36640,00
74Keaver86366054,381
75BadBeer365438,821
76iBomberrSem Peeters365253,281
77Arminas464439,631
78MexicanoEter46380,00
79NietRikVerweij46360,00
80essienn9136280,00
81Vismeneer46260,00
82KoningPCMartijn Kingma261091,672
83Kater359675,481
84OligopowerNiels de Moree35960,00
85thefoks45920,00
86BigChunguz35880,00
87Armaney458645,311
88AndreHey258454,381
89Onderkofferagent258439,961
90HollaronRonald den Hollander35820,00
91LuTheTravellerLuuk van Wingerden35800,00
92ShoNuffPKR357833,981
93RES150345700,00
94knifered96853569668,5711
95Trezzor356443,131
96dicegrey24535640,00
97Borrelhapje356290,631
98karpoklok255888,081
99BarbaraSmith35580,00
100MrFlouwersFalk Louwers355860,381
101DenaertLeon455675,481
102JoPaHuMaJean-Paul van de Burgt45560,00
103Eus1967Eugene Deenen45520,00
104DoubleAcePair45480,00
105AceOff12454836,251
106cedonulli7935440,00
107Optimus245400,00
108TuurMarco van Turenhout45400,00
109ThEmPr25400,00
110shiptrue161735320,00
111KleintjeJenever35300,00
112SenkUVeryMutsj353036,251
113ZhongChenJasmin Sertovic35240,00
114pakezel1980252439,631
115OllaKasiNo35220,00
116peenterPeet Hoeksma3519510,6911
117Pexus351836,251
118PieterWitteveenPieter Witteveen3518925,09111
119ChainmanTeun de Geus45160,00
120Justiciero45120,00
121Jurk09Jorg Eising250677,071
122MeeuwterreurWesley Meeuwsen35040,00
123ProLau9724920,00
124FlaghunterMarco Herman349077,711
125AllozollA24800,00
126ChantalTeamHCArjen Weel44720,00
127Psykoo7644680,00
128AriAjax2467496,0411
129MarkCoppes34560,00
130Wakkiesakkie24520,00
131ReNiSte34500,00
132GreenDragon244852,851
133beehonest34244633,981
134RobertJR44440,00
135GKJB14243490,631
136WileECoy23243077,711
137Augurk83242662,171
138Edwin443426108,7611
139demoere24220,00
140HoeDan78Henk Horden242240,781
1410Cruks0242288,081
142RaasptraLeo Bode44200,00
143snarro341639,961
144JeremyBearimy34120,00
145Kaipithecloser240461,661
146Benski240243,131
147EvilLouie2396345,0711
148Hardgainer1395697,8911
149PilsBaas33880,00
150GrauweGans238839,961
151SKoolhaas2375226,5911
152Zooffie437033,981
153EndlessRiverr237038,821
154mmaa222367135,9511
155Jeroen9743620,00
156HunkyDunky23540,00
157martyparty1Martin van Meel23520,00
158JimLegend135062,171
159ArrogantjeBenny Hulshof234239,961
160T7LTMarcel Tol23360,00
1611E+09Martin Otter133445,311
162Joost0172Joost Kraima133477,071
163ForzaSittardEvert Bos43300,00
164EvanLambaartMilko van Winden33280,00
165NoGoodMyFriendZico Tjin Asjoe33260,00
166generalfunny19Ken Waegemans23240,00
167Grootfm132436,251
168RenDier66Randy Alberti33200,00
169TheJokerRene197023160,00
170Bonleon123160,00
171KevinPaqslaag131651,761
172kaartspelletjeFei Wang131436,251
173FastGrind034233140,00
174HompAlert23120,00
175VegaBapao23100,00
176bodie24130833,981
177bimtakkerTim Bakker130843,131
178Loetje196933080,00
179RoyalAssassin130633,981
180stijnsooStijn Hoogendoorn130239,631
181savantable9633020,00
182IronMark7923000,00
183TombaNL12980,00
184hapjesman100Werner Landmeeter22960,00
185TJQKAs12940,00
186MetinT22940,00
187Gaffelbaard12900,00
188EinSteijn12880,00
189PaMu040Paul Muller32880,00
190Madbaguette12880,00
191Meller777712880,00
192Vetkees12840,00
193tripstough23512800,00
194DraaideurrrrJeroen van Leeuwen22760,00
195Holdpleazz98712740,00
196DeWijn22680,00
197luthor0112680,00
198badibe7422680,00
199FoldprePLZBas Verreijt22640,00
200wallsober5222640,00
201DeKnuffelaar12600,00
202LeekePower12600,00
203Gyozo28Moreno Rutten22580,00
204Fullwous12560,00
205Th1motty12520,00
206FrankdeT12500,00
207FrankieFlush12480,00
208Thefischer198812460,00
209MisterSplinter12400,00
210Th1rstySausage32400,00
211TheFastEddy122400,00
212Maazzeltov12400,00
213AcesForMeJeroen Balm22400,00
214silverwhite1012380,00
215MoederTheresa12340,00
216hamhowmany12280,00
217jurgengreppel12260,00
218PacienciaaMaarten Oosterwijk12240,00
219Boemm12240,00
220ThyceThijs Kaper22220,00
221SpinnVis22220,00
222NietBangMartin Blom12220,00
223FLITTOOY22200,00
224AdamskiREAL12180,00
225NaefRoel Bieshaar12180,00
226Lumamika22180,00
227saturnfalse41512160,00
228jemoederweetwel32160,00
229spoongrey87412120,00
230np46Willie Steeman22100,00
231mikeajax15Mike Kersten22100,00
232Deurwaarderkomt12100,00
233Wokkie1712080,00
234eagleplatinum2612060,00
235VincentBrittijnVincent Brittijn12060,00
236Fritshufnagel12040,00
237EzzpEsmay Porte21980,00
238RepelsteeltjeRemco Linnekamp11960,00
239R013S21960,00
240FysioTimTim Hendriks21920,00
241LLs1811920,00
242pigeonquiet21411900,00
243HCBramazing21900,00
244Lusaan195611880,00
245limp02011860,00
246Woutertjehhh11840,00
247Im4everxerox11840,00
248Joly197511780,00
249ravengrey49111780,00
250Dennis02411780,00
251Vroem11760,00
252PoK3RTr3P21740,00
253PietjePooier11640,00
254piettnl11600,00
255QuestjeTTVMarin Langenbach11580,00
256007soso11560,00
257matrixrapid71411480,00
258EATCHIPS11440,00
259NiPeN11400,00
260Ganesh8811320,00
261pilotsilver64511280,00
262WeAreBeingPlayedSander van Berkum11260,00
2631Spookie1Michiel Spook11180,00
264Grafnit11160,00
265ZjwikkieKevin Lemmens11160,00
266Dragonn66Yifan Li11140,00
267Blobjantje6911120,00
268ibeatbadbeats11120,00
269Perryman11100,00
270Johanslingerland11080,00
271jeroen12511060,00
272machinequiet22Donny van Nes11020,00
273dicebronze56711020,00
274RobinMLK11000,00
275JurjenS11000,00
276MrHengel1920,00
277dagobertV1920,00
278wardenbrave7441900,00
279KVKA1820,00
280ibetanyway461800,00
281badgerlazy4332780,00
282melvinolierook1740,00
283Uranger2720,00
284Laureltree1700,00
285FakeAmsterdam0771660,00
286phillipe20081640,00
287Intellygents1640,00
288Bird5utz1620,00
289goodvibes001600,00
290BeetjeDom1580,00
291Epicurist1540,00
292bladepink961540,00
293Slembem1520,00
294knifeloose2221440,00
295sprokkel1420,00
296LexVeldmuis1400,00
297Poker25101380,00
298whaleloose1751340,00
299johnyownerJohn Relouw1340,00
300MrGerrit1320,00
301Yvanove1320,00
302ikwinniet1280,00
303DareDaan1280,00
304Zicovo21Zico van Oers1280,00
305Manmanman1260,00
306Amben1240,00
307Joost19841220,00
308CaswaCalvin Swanenberg1220,00
309Paalus1200,00
310DJHanceNLHans Brandenbarg1200,00
311rehorizon1180,00
312ThePokerPig1160,00
313Appelflap1140,00
314SpoormanJohan Wisselo1120,00
315BetterNL1120,00
316laar1442120,00
317RoyDeJonge1100,00
318Fratsie1100,00
319PSchwegAA1100,00
320lemonfalse435180,00
321stefosaurus160,00
322cucarachaJaimie Vos120,00