Op zoek naar een andere ranking uit Seizoen 2 van de Holland Casino Online Poker League? Klik op een van onderstaande links voor de juiste ranking.
Totaal Ranking  -   Januari 2023  -   December 2022  -   November 2022  -   Oktober 2022

Er worden in totaal 25 events gespeeld, waarvan 20 events meetellen voor de Holland Casino Online Poker League (HCOPL) Ranking. De top 20% van de Holland Casino Online Poker League Ranking na 25 toernooien plaatst zich voor de finale (spelers met vijf deelnames of meer tellen mee voor de ranking).

Meer over de opzet van de Holland Casino Online Poker League lees je in dit artikel.

Holland Casino Online Poker League Ranking – Seizoen 2

Alleen spelers met vijf deelnames of meer zijn opgenomen in deze ranking.

Seizoen 2 – Na 21 van 25 speelronden

#NicknameNaamEventsPuntenWinsFTCashes
1PnurkVincent Simons2052141.896,90148
2bruin88Peter de Bruin204840388,78007
3RoshnieRoshnie Girdhari204812269,06005
4CJAcesRuleSS204799822,63028
5velcrocall204777351,17016
6KufooleRob Kemna2047581.147,41124
7SikkeSloperGerm Sikkes204741729,97016
8BierdopjeRobin Oranje1846782.520,151411
9SufjasjeRemco Klein204611551,51026
10JakpotJohnnyJohn Maas204588239,32006
11PPHGHans van der Giessen2045881.542,22036
12realsuitkeesKees Aerts2045841.555,84144
13KleinedrekstNick Bakker204578405,30026
14FrinsPlipPieter Salet204567796,44017
15FonzPatrick van Rietschoten1945581.133,51116
16Rasduif20449645,86001
17PexusAlex van der Roest2044382.055,55228
18IrkendMax Maassen194387829,20016
19DonAmiTAmit Girdhari204301235,46013
20ericverhoofEric Verhoof204274264,69014
21aimtj1403André Bergsma204267303,59014
22martyparty1Martin van Meel194262178,42004
23NietRikVerweij2042611.276,71036
24GrootfmPeter Rijkers1642011.506,30129
25LuTheTravellerLuuk van Wingerden1941871.262,88127
26Fefke204081551,46013
27DaSaRRSander de Brabander204052547,02014
28HollaronRonald den Hollander20405274,98002
29rollenschudden204009764,43027
30AceOff12Vincent Houtkamp203999434,05025
31puntersilly639193981258,29013
32GesusNLMatthijs Lijftogt203975928,86016
33OligopowerNiels de Moree193888174,28003
34ygdwxghcruRik Katerberg203843683,84015
35AriAjaxAerd van Brunschot1838171.654,83127
36TabledrawHarold van der Molen203720424,75016
37HoeDan78Henk Horden193706350,77007
38LeifErikcsonJeroen Aarts203702119,73003
39jemoederweetwelDaniel van Meijgaarden203688341,38024
40Joost0172Joost Kraima193688247,63004
41EvenNaarDeAldi193621745,45024
42Meller7777Melvin Medar1636171.677,83125
43DeKnuffelaar173600756,39024
44JanvellieJan van Veelen173589854,02017
45Keaver86Roy Peeters203588177,55004
46PietersmoederDaan van Leeuwen203572141,76003
47ferdy1211Ferdy Schroter203562102,95002
48thefoks203519232,05011
49DenaertLeon203506422,37013
50Justiciero183505473,28015
51ImAg23173497172,40012
52PaMu040Paul Muller193438166,25003
53pokerpofRutger Vollebregt193432933,08112
54ReNiSte183348439,22015
55Armaney203344179,18013
56debusse66Teun Bakker19334089,42002
57dukegolden644203336171,70004
58RobertJan18173336232,92005
59CuipKaspersCas Kuipers16333485,77002
60ArrogantjeBenny Hulshof163302113,90003
61TheFastEddy1183294208,11012
62htbag183269656,94014
63ninjabig41193258130,41003
64MarkCoppesMark Coppes183248480,25013
65FrankdeT183232231,19014
66SKoolhaasSten Koolhaas183214564,46025
67djaspersDonny Jaspers163204191,01012
68woutpeulenWout Peulen193203822,49015
69kaartspelletjeFei Wang143187828,42026
70Danskech163156352,09015
71MrFlouwersFalk Louwers153135497,69016
72DraaideurrrrJeroen van Leeuwen163079686,13015
73Stunter84Yuri Oosterveen193072194,36003
74peenterPeet Hoeksma183054792,58025
75Eus1967Eugene Deenen203051200,21013
76RoyalAssassin163046407,54016
77LukeTheFluke203018126,70003
78Vetkees123012362,82014
79jellerijkersJelle Rijkers163004142,68003
80AndreHey17300496,16002
81ReturnOfTheFrank Mackenschins142976589,74034
82Psykoo76Jasper van den Bergh202966872,51112
83savanthot667162953781,24013
84DeWijn182940130,10003
85KoningPCMartijn Kingma132934276,16006
86QuestjeTTVMarin Langenbach152931384,11014
87UdenpokerRick van Uden172808215,62012
88ZooffieCor Huisman202784199,23005
89Babynarwhal122750245,34014
90JoJoRSBFerdi Martens142742202,51004
91BorrelhapjeStephan Bouwman132722215,53004
92AllOut78Simon Maguire142721723,53012
93Puntertje10Alex Werner172678110,07002
94beehonest34Peggy Volp142653266,65015
95NeetOntplofferStan van Dijk142648186,31005
96VegaBapao132620151,88003
97Dragonn66Yifan Li142620413,13012
98Th1rstySausage1526101.697,88223
99Gyozo28Moreno Rutten182547542,82013
100RobertDounaRobert Douna1225221.028,62113
101SenkUVeryMutsj16252294,59002
102Danny501Danny Heeren1524680,00000
103Maazzeltov142457358,90013
104ChainmanTeun de Geus182394342,16011
105Snowman1991Sebastiaan van Soest152384123,17003
106JeremyBearimy122333300,61015
107MeeuwterreurWesley Meeuwsen142330244,09005
108thth87112320105,70002
109BadBeer112314185,57003
110FoodieMichael1423020,00000
111Jeroen9716230093,03002
112Helling14Rick Hellingman122293715,90024
113Bonleon111223681,09002
114HapzorJody Hanegraaf102235293,85023
115NiPeNNick Penning122234272,84013
116ForzaSittardEvert Bos152214125,30003
117Donk456rCarlo Wolters1322111.018,89122
118CallPlx112194930,33112
119EvanLambaartMilko van Winden17218841,60001
120FysioTimTim Hendriks132188152,57003
121np46Willie Steeman13215892,41002
122GroteSteenRobert Landsmeer12214439,63001
123saturnfalse415132135533,56012
124RES15031721320,00000
125ShoNuffPKR112124127,44003
126RaasptraLeo Bode1721040,00000
127GaffelbaardJeroen Sikkens82049662,82012
128M0nkeyF0restMelvin Collé102044246,21004
129TheCaptain7510203270,86002
130generalfunny19Ken Waegemans142018113,85002
131GreenDragon102009504,75012
132helmond111996217,95022
133PieterWitteveenPieter Witteveen141988987,26112
134Optimus21619640,00000
135DurianExpres101945340,56013
136mastercruel295Daan de Vlieger81903788,34013
137fishtense5414190053,28001
138JeffreyRutten131885161,79012
139phillipe200891872257,41004
140AllozollA81864173,36003
141Uranger1318620,00000
142RenDier66Randy Alberti121832214,32012
143addmeonhyves91814122,06003
144iBomberrSem Peeters81806139,73003
145DragonTurtle7Kevin Geenen1217860,00000
146bimtakkerTim Bakker81762112,87003
147Arminas12174439,63001
148Springvloed19837173892,82001
149SPRD11172060,38001
150FlushKonijnJan Laros10171087,93002
151AcesForMeJeroen Balm101692923,76111
152MrNotnothing9168287,62002
153DollejuinSimon Vermeltfoort121664109,15002
154Benski101656153,63003
155Texmaster1761643692,96012
156Trooper01091636120,12003
157HompAlert9160861,66001
158knifered9685101565668,57011
159all1nalex81547547,67012
160Kevinj199371539506,86033
161BarbaraSmith71530164,52013
162mikeajax15Mike Kersten8152439,63001
163pigeonquiet2141014980,00000
164MrSnowGlobeMarc Dogge71476992,62112
165KnikkerDDick de Knikker71446154,47012
166Potamophobia91Wesley van der Zalm61440258,46012
167RobinMLK71440122,49002
168Edwin4491426188,85013
169MilosCallssoWhat7141087,57002
170FoldprePLZBas Verreijt71405504,50011
171RobertJR1014020,00000
1720Cruks081390124,48002
173FEARLESSL00NYRalf Stam61381755,59012
174sjomoNLSjoerd Folkeringa813780,00000
175cedonulli797136636,69001
176hamhowmany8135059,87001
177knifeloose22271344197,57012
178JelmerKRH71336996,35022
179FunUnderTheGunWouter Spitshuis61331267,33012
180essienn91713220,00000
181ReneJansenRobbin Dijkstra913171.074,34023
182acegreat721813160,00000
183Woutertjehhh6131442,40001
184FastGrind0342101295677,04011
185Augurk8311128662,17001
186Th1motty11128437,12001
187daddyGreyJan van der Stroom91283706,30011
188PilsBaas71270101,77011
189knifepurple464612480,00000
190redsox71237500,22011
191EvilLouie61192383,56012
192ilkrrr7118639,96001
193NuallanMarinus Nijhof61184176,17011
194KrachtTonennnMark Roovers51172178,21012
195NietLexVeldhuis5116441,27001
196FullwousNils van Niekerk61161288,50012
197houseable3351152131,69003
198punter61Lou Poppelier10114639,14001
199ahorabuena41138149,16003
200bladebluffy2115112898,13002
201Vismeneer611200,00000
202snarro81116117,67002
203HunkyDunky6109834,39001
204StaVaZaDaphne de Ruiter61081596,59022
205Kater9107075,48001
206BenernuBen Aerts6106234,39001
207HmSoEasyStephan Kemink510601.394,62022
208TijmenG51052355,26011
209pakezel19807105039,63001
210Hoek83Michel Hoekstra910440,00000
211NT904103653,28001
212ChantalTeamHCArjen Weel7103239,63001
213Peske626102888,81001
214Herrumm51024105,70011
215Diedilydoo5101839,31001
216octomc5101637,51001
217karpoklok697688,08001
218BakkieMZ597454,78001
219Grafnit496483,54002
220TonnekeSTon Smeulders79640,00000
221Hardgainer9941697,89011
222ReflectorBen87Benjamin van Mourik5940144,35012
223IronMark795939133,22011
224eagleplatinum26493638,16001
225Trezzor593043,13001
226shiptrue161779180,00000
227ThEmPr59120,00000
228LordExecutioner389241,27001
229PacienciaaMaarten Oosterwijk589241,71001
230mmaa224887186,61012
231GrauweGans687439,96001
232MiZoChRene Kouseband58720,00000
233ErwinT83586846,41001
234ZhongChenJasmin Sertovic58660,00000
235Linna010Merlijn Oonk48460,00000
236AAnspeler58440,00000
237MonkeysanMark Melis484252,41001
238evartar32148420,00000
239treeapple748448380,00000
240LexVeldmuis5837128,31011
241Meluabear382292,45001
242Jeliazkov57480843,49001
243PietjePooier68080,00000
244BillewinskyTom de Koning5792348,06012
245Appelflap479293,19002
246ArjanElskamp479053,28001
247TJQKAs47880,00000
248OllaKasiNo378884,81001
249BigChunguz47860,00000
250Loetje196967660,00000
251Jurk09Jorg Eising476477,07001
252MexicanoEter57640,00000
253Shobe2233759967,42022
254ZjwikkieKevin Lemmens47420,00000
255Onderkofferagent373839,96001
256FCBlico373639,31001
257DjerryH372236,69001
258RedhotchiliAcesThijs Doornwaard57220,00000
259DeliciousSwingsLennart Venema5715487,66011
260DoubleAcePair57140,00000
261melmak77746860,00000
262Im4everxerox46800,00000
263Kritsels1974Danny Kriesels46760,00000
264Kluunface3676109,22002
265FriendzonedNiels Hoens86740,00000
266HCBramazing46740,00000
267Kaipithecloser566861,66001
268KleineSmurf56360,00000
269TheJokerRene197056220,00000
270Rikkerttt156200,00000
271EJHejjnenEvert-Jan Heijnen361839,14001
272Boemm46120,00000
273Deurwaarderkomt561234,39001
2741M1NTHEZONE2611714,71011
275DeSnuffelaar36040,00000
276RivierDoorspoele459840,22001
277RuurdPokerstudie258862,17001
278nutsonriveer1990258260,89001
279JurjenS55740,00000
280gekgenoeg257263,70001
281Keeeuuuning257034,39001
282PrivateShow1256687,36001
283nicodaalmeer35640,00000
284dicegrey24535640,00000
285BramDeBeukur3562337,79011
286JoPaHuMaJean-Paul van de Burgt45560,00000
287TheMightyRolfo355046,95001
288TuurMarco van Turenhout55480,00000
289SkiMaskMuchacho55420,00000
290migilaC65400,00000
291Ludovico39Giel Timmers35400,00000
292BY4KOZoran Vucetic554077,71001
293BdB12Brian de Bruijn454039,96001
294FlaghunterMarco Herman254052,85001
295ziezenz553639,31001
296fishhonest624253634,39001
297JardinSecret35340,00000
298KleintjeJenever35300,00000
299CaswaCalvin Swanenberg452872,80001
300limp02045220,00000
301TimBout55200,00000
302OriginTrail251859,87001
303JohnCashJohn Cash251060,89001
304MrGerritGeert van den Hurk3503232,23011
305iWantNoodlesoup350036,69001
306ProLau9764920,00000
307FLITTOOY24920,00000
308knifewise511449034,39001
309JSW164484917,33111
310808H34800,00000
311Muilpeertje34780,00000
312PacmanNL34760,00000
313Sausjes347236,98001
314Twentef24700,00000
315gfancel44680,00000
316MetinT44680,00000
317melvinolierook44660,00000
318youngThamos44640,00000
319EzzpEsmay Porte54580,00000
320RepelsteeltjeRemco Linnekamp34580,00000
321Wakkiesakkie24520,00000
322Toninho115Anthony Zoghbi44500,00000
323Poker251024500,00000
324Lumamika34480,00000
325ibeatbadbeats244474,84001
326hapjesman100Werner Landmeeter34420,00000
327GKJB14243490,63001
328T7LTMarcel Tol34320,00000
329mbappegoat3624300,00000
330WileECoy23243077,71001
331AArdbeiWesley Pol24280,00000
332demoere24220,00000
333xSjAaKiEj54160,00000
334badibe7434060,00000
335LKL19240488,08001
336Rossel1123980,00000
337ElTauro20202397221,22011
338dirkjankooij239650,96001
339Nof4ce23920,00000
340puntereasy84Danny Wamelink33900,00000
341LeonV0033880,00000
342Lusaan195623880,00000
343sheriffable242385138,68011
344Joly197523840,00000
345houseable6291383229,32011
346Bird5utz238245,86001
347spoonaggro67633820,00000
348VincentBrittijnVincent Brittijn33800,00000
349Dennism97Dennis Meulendijk437638,49001
350PSMarthijn1372348,07011
351EndlessRiverr237038,82001
352wardenbrave74423680,00000
353OetDeMelderse236645,31001
3541E+09Martin Otter33660,00000
355LovesteinLarry136492,45001
356CastelPoker1362174,72011
357FakeAmsterdam077236078,26001
358LoekSkywalker23580,00000
359IndoOne33540,00000
360DulmpiesTwan van Dulmen135292,82001
361JimLegend135062,17001
362Beechnut33480,00000
363kevinafca123460,00000
364sjomtrovogamblie1346106,57011
365Jv90134241,60001
366LostForWordss33400,00000
367DJHanceNLHans Brandenbarg23400,00000
368Worrah23380,00000
369Thefischer1988233853,28001
370Goldstrikerrrr23360,00000
371CarloBonkel133674,84001
372LeKaiM33340,00000
373Mandark133446,41001
374Ron199533320,00000
375John445823300,00000
376hschoung9733300,00000
377pirateproud376132862,17001
378whaletriple93132855,03001
379NoGoodMyFriendZico Tjin Asjoe33260,00000
380DrerrieVDB33240,00000
381matrixrapid71423220,00000
382wardenfirst52132039,31001
383titansmart17723180,00000
384dejantjes131644,04001
385FCUtreg131645,86001
386tablocal23160,00000
387KevinPaqslaag131651,76001
388Intellygents131634,67001
389zakesneakes33140,00000
390neverfoldaaskaas131444,04001
391DebS020331254,78001
392bodie24130833,98001
393SpinnVis53080,00000
394geldslurperPeter van der Poel1302145,60011
395savantable9633020,00000
396stijnsooStijn Hoogendoorn130239,63001
397wallfalse635712980,00000
398TombaNL22980,00000
399vaatjes129839,96001
400JBL9222920,00000
401zuigenkreng12920,00000
402Okietant129238,16001
403Ballenknijper42012900,00000
404schilderb22900,00000
405NelisG12880,00000
406ravenbluffy85222880,00000
407EinSteijn12880,00000
408FrankieFlush128834,39001
409Madbaguette128863,70001
410Holdpleazz98722860,00000
411narretje6612840,00000
412kapstra196812800,00000
413tripstough23512800,00000
414Spiegel01012780,00000
415turnbluffer32780,00000
416jumperloose1412780,00000
417Macaron5512760,00000
418Qknish227632,76001
419StnRnsng12720,00000
420luthor0112680,00000
421JoostVeenJoost Veenendaal22660,00000
422AIvanovich22640,00000
423wallsober5222640,00000
424lemondark9412620,00000
425visseboer12312620,00000
426ButlerVL126032,76001
427LeekePower12600,00000
428sharkjolly5622560,00000
429brokerlast73332560,00000
430Bamischaap202112540,00000
431Kamkammer12540,00000
432Laureltree22540,00000
433gunpoker423212520,00000
434GFPadde12520,00000
435Multitilty12500,00000
436badgerblue89312500,00000
437Wokkie1732480,00000
438ZondagKlikkerStijn Augustinus12460,00000
439colonelwise92512440,00000
440WhatsInAName12440,00000
441dealercertain5112440,00000
442NilsdeR12420,00000
443LoMi1622400,00000
444MisterSplinter12400,00000
445frietboerbreda12380,00000
446silverwhite1012380,00000
447Aleuxx8812360,00000
448Kaasplankje300012360,00000
449larsvegas69Lars Smeets22360,00000
450MoederTheresa12340,00000
451Jurra12320,00000
452RaisingRosa12320,00000
453balliemanbeek12320,00000
454Uupjethemovie12300,00000
455heartglad78112300,00000
456VrouwDame12280,00000
457RobVonTwilight12280,00000
458pokertjes12280,00000
459ElKoeKoeloeroe12280,00000
460jurgengreppel12260,00000
461ikwinniet32240,00000
462ThyceThijs Kaper12220,00000
463NietBangMartin Blom22220,00000
464nielus2112200,00000
465siemco90022200,00000
466ZwareDobber12180,00000
467Stupidcity12180,00000
468NaefRoel Bieshaar22180,00000
469AdamskiREAL12180,00000
470machinebronze6512140,00000
471angelp8412120,00000
472spoongrey87412120,00000
473Discoduck5512080,00000
474Kaboem7712060,00000
475Martinator12060,00000
476Fritshufnagel12040,00000
477DennisdeValk21980,00000
478Yoezni21960,00000
479R013S11960,00000
480Moontje11920,00000
481TeamSjoek11920,00000
482LLs1821920,00000
483TomPokerNI31820,00000
484FrankDeTank121820,00000
485Appie121800,00000
486Dennis02411780,00000
487ravengrey49111780,00000
488knifedouble98311760,00000
489Tandjes8821760,00000
490Vroem11760,00000
491PoK3RTr3P21740,00000
492RTDice11720,00000
493turbonaterrrEvert-Jan Mussche11720,00000
494shipdouble42611700,00000
495Framboos11700,00000
496HeavenN11680,00000
497peteshizzle1211680,00000
498LolitaBoemBoem11660,00000
4992good2b2ru21660,00000
500Mannaerts04011640,00000
501SpoormanJohan Wisselo41640,00000
502piettnl11600,00000
503dukebright99611580,00000
504CorneScheel11580,00000
505gajenietmene11580,00000
506007soso11560,00000
507Kritsels202321560,00000
508LoosieLoe11540,00000
509IndoPower11440,00000
510EATCHIPS11440,00000
511Intezzz11400,00000
512monkeyrough78211400,00000
513nautist11400,00000
514baronblank75111380,00000
515JopperHarry11360,00000
516RaisingWarrior11360,00000
517MarkBlutteMark Blutte11340,00000
518SharkTheMarc21340,00000
519BaazGerard Baas11320,00000
520Ganesh8811320,00000
521pilotsilver64511280,00000
522WeAreBeingPlayedSander van Berkum11260,00000
523tbuhling11240,00000
524queencold71721240,00000
525jeweetmaarnooit11240,00000
526ViezeFerdi11220,00000
527wischu11180,00000
528pilotmature6611180,00000
529Laxstyne11180,00000
5301Spookie1Michiel Spook11180,00000
531lightsoft75111160,00000
532davidve3841160,00000
533Wizdom77711140,00000
534SplitLife21120,00000
535Alvin07011120,00000
536Blobjantje6911120,00000
537Perryman11100,00000
538Johanslingerland11080,00000
539SEARCHDOG715Hans de Hond21060,00000
540cucarachaJaimie Vos11060,00000
541jeroen12511060,00000
542JerryHendriks11040,00000
543cardaggro3511020,00000
544JensonV11020,00000
545housegreedy61111020,00000
546TiAiz72521020,00000
547dicebronze56711020,00000
548machinequiet22Donny van Nes11020,00000
549biZar811000,00000
550Koekie91111000,00000
551Mowke07311000,00000
552Skok200021000,00000
553dragongreat38611000,00000
554SvenDeHaan3960,00000
555rietbakruud2960,00000
556orangoetan1960,00000
557johnyownerJohn Relouw1960,00000
558DareDaan1960,00000
559dagobertV1920,00000
560MrHengel1920,00000
561NiksNadaPoker1880,00000
562Zuiderpark121840,00000
563mike270821820,00000
564KVKA1820,00000
565020gipsy1800,00000
566jamiesmaak1800,00000
567ibetanyway461800,00000
568Matta99Poker2780,00000
569NoNutssHere2780,00000
570badgerlazy4332780,00000
571aljavo1760,00000
572karnman1740,00000
573kappedraaie1700,00000
574DoubleDehlia1700,00000
575prowitty7221700,00000
576Donleo71680,00000
577Luzenza1660,00000
578GDBPoker1640,00000
579F5S4C2640,00000
580Bamboozled19881640,00000
581Drummertje1620,00000
582peasantlazy381600,00000
583GERRIT3811600,00000
584playerwise9511600,00000
585goodvibes001600,00000
586noyDekiLnuR1580,00000
587BeetjeDom1580,00000
588JohnFR1540,00000
589bladepink961540,00000
590Epicurist1540,00000
591Slembem1520,00000
592scheluh2460,00000
593houseyellow9621460,00000
594NeverFoldRoyal1440,00000
595tripsfluffy5751440,00000
596Kvdl1987Bxtl1440,00000
597BestWelGekChris Valk1440,00000
598SanderL1420,00000
599sprokkel1420,00000
600JustinHype1400,00000
601DeKever1360,00000
602Bothy4340,00000
603DoubleD681340,00000
604whaleloose1751340,00000
605WouterGWouter Gerrits1320,00000
606lighthonest6391320,00000
607Yvanove1320,00000
608matrixteal6211300,00000
609Furbyfurb1300,00000
610Colonelllovely911300,00000
611BeGosIV1300,00000
612diamondgrey5981280,00000
613Zicovo21Zico van Oers1280,00000
614Jcs23101260,00000
615Rottermar010Lex Rongen1260,00000
616Manmanman2260,00000
617JDOldFlu1240,00000
618yorkoss1240,00000
619Amben1240,00000
620drielingAlbert de Vries3220,00000
621pantherblank551220,00000
622jpnis1220,00000
623Joost19841220,00000
624Doekoewolf1200,00000
625Paalus1200,00000
626CrazyDaisyLouNicky Verwijk1180,00000
627willemberltsum1180,00000
628designdropped121180,00000
629Connie181180,00000
630rehorizon1180,00000
631Michiel4201160,00000
632edfuns1160,00000
633ThePokerPig1160,00000
634jordyde11140,00000
635dmw341140,00000
636ILikeMyFold1140,00000
637thefoxman991120,00000
638laar1442120,00000
639BetterNL2120,00000
640rixiejames1100,00000
641playerthird5151100,00000
642piratesharp7871100,00000
643PSchwegAA1100,00000
644RoyDeJonge1100,00000
645Fratsie1100,00000
646takeabluff180,00000
647lemonfalse435180,00000
648ThRcpnt160,00000
649jedithird674160,00000
650dragonfunny946160,00000
651Alexander1999160,00000
652stanleehelmond160,00000
653NHKP160,00000
654spadeready275160,00000
655stefosaurus160,00000
656desplunt140,00000
657Alssie140,00000
658Pino1973Huib Belksma140,00000
659fishgiant669140,00000
660KS92120,00000
661Erlkonig62120,00000
662Loaz3121120,00000
Op zoek naar een andere ranking uit Seizoen 2 van de Holland Casino Online Poker League? Klik op een van onderstaande links voor de juiste ranking.
Totaal Ranking  -   Januari 2023  -   December 2022  -   November 2022  -   Oktober 2022