WSOPC Rozvadov: Dave Kroon tiende in NLH Monsterstack (€6.092), vijf Nederlanders door in PLO 6-Max

WSOPC Rozvadov - Dave Kroon
HC Breda - Dave Kroon

De €550 NLH Monsterstack van de WSOP Circuit in Rozvadov is een prooi geworden voor Silviu Nemes. De Roemeen begon de finaletafel, waar geen spelers uit de Lage Landen actief waren, al met de leiding en zou vervolgens doorstomen naar de hoogste trede van het podium. De winst leverde hem de ring en €110.350 op. De druiven waren zuur voor Dave Kroon, die als FT-bubble eindigde (10e, €6.092). Eerder vielen de Belgen Samuel Bovy (17e, €4.389) en Stefan Aerts (24e, €2.793) af op de derde speeldag. En bij de laatste 28 van de €1.100 PLO 6-Max zijn nog vijf Nederlanders en vier Belgen over. Bartel Kars voert deze groep aan.

INHOUD – WSOP Circuit Rozvadov

WSOP Circuit 2021 King’s Resort, Rozvadov

Van 12 augustus tot en met 14 september staat de WSOP Circuit op het programma in King’s Resort in Rozvadov, Tsjechië. In totaal zijn er zeventien WSOPC ringen te verdienen. Het meest wordt natuurlijk uitgekeken naar het €1.700 Main Event (€1.550 + €150), dat twee startdagen kent en in totaal vier dagen duurt.

Andere in het oog springende events zijn #5 – €250 Ladies Event, #6 – €250 Mini Main Event, #11 – €550 Monsterstack, #13 – €1.100 5-card PLO en #16 – €3.000 PLO 6-max.

WSOP Circuit King's Resort, Rozvadov

WSOP Circuit NLH Monsterstack – Day 3 [RING #11]

Gisteren viel bij je vrienden van PokerCity te lezen dat Tonny Krijn op fraaie wijze zijn tweede ring binnenhengelde. In de €550 Monsterstack vielen er op Dag 2 heel wat Nederlanders en Belgen af. Landgenoot Dave Kroon en zuiderburen Samuel Bovy en Stefan Aerts wisten de schifting wel te overleven. De derde speeldag duurde voor laatstgenoemde helaas maar heel kort. Op de tv-tafel konden we zien dat zijn het op aflegde tegen de van Philipp Zimmermann, waarna er geen hulp meer kwam voor de Belg. Zo strandde Aerts als nummer 24 à €2.793. Even later ging het ook mis voor Bovy aan de outer table. Hij eindigde als zeventiende, voor €4.389.

Kroon ging nog altijd prima en schakelde aan de tv-tafel Orhan Sen en Dan Bitsch uit. Daarna verdween onze landgenoot uit het zicht van de camera’s en ging het uitgerekend op de FT-bubble mis. Een stevige domper voor Kroon, die natuurlijk wel kan terugkijken op een uitstekend toernooi. De tiende plek bracht €6.092 in het laatje. Helaas dus geen spelers uit de Lage Landen aan de felbegeerde laatste tafel. De Roemeen Silviu Nemes begon met de chiplead en zou de klus gedecideerd klaren. Hij bond heads-up thuisspeler Radek Mlcak (€71.100) aan de zegekar en verzekerde zich zo van de ring en een fraaie €110.350.

WSOPC - Silviu Nemes
WSOPC – Silviu Nemes (foto: King’s Resort)

Hieronder een overzicht van de finaletafel en de Nederlanders en Belgen in het geld.

Result WSOP Circuit NLH Monsterstack – Day 3 [RING #11]

Pos.First nameLast nameNationalityPayout
1Silviu VirgilNemesRomania€ 110.350
2RadekMlcakCzech Republic€ 71.100
3PanagiotisPetrouGreece€ 53.200
4PetrVlcekCzech Republic€ 42.550
5YunusEkinciFrance€ 35.615
6Philipp DanielZimmermannSwitzerland€ 18.934
7VolkanAlkanGermany€ 13.347
8Felix KlausKohlGermany€ 9.410
9OrestisKanakopoulosGreece€ 7.479
10DaveKroonNetherlands€ 6.092
17Samuel J.g.BovyBelgium€ 4.389
24Stefan Frans MAertsBelgium€ 2.793
29BinakSinanajBelgium€ 2.431
41MarcoHermanNetherlands€ 1.819
51DavyMaesBelgium€ 1.819
63GregorPrizmic MartiniNetherlands€ 1.569
70Ivo Frans IHermansBelgium€ 1.569
76Serge Johan FVan LandeghemBelgium€ 1.330
81Antonius FranciscusKrijnNetherlands€ 1.330
82Guy Constant MGoossensBelgium€ 1.330
85AbdelhakimZoufriNetherlands€ 1.330
93TobiasPetersNetherlands€ 1.330
105Michel Johannes MariaMolenaarNetherlands€ 1.156
106Alexander AvrahamPoiznerGermany€ 1.156
117MiladOghabianNetherlands€ 1.156

WSOP Circuit PLO 6-Max – Day 1 [RING #14]

Naast de NLH-events stond maandag ook dit PLO 6-Max-toernooi op de rol, met een inleg van €1.100. 148 unieke spelers re-enterden 111 keer, waardoor het totaal aantal entries uitkwam op 259. De laatste 28 kanshebbers zijn door naar de tweede en tevens laatste speeldag en zijn verzekerd van een cash. De Lage Landen zijn nog altijd goed vertegenwoordigd met vijf Nederlanders en vier Belgen.

Namens ons kikkerlandje vergaarde Bartel Kars de meeste munten. Met 694.000 in chips staat hij derde in de counts. Nino Pansier (310.000), Michel Molenaar (242.000), Milad Oghabian (210.000) en Hannes van de Pol (166.000) bevinden zich onder het gemiddelde. Best Belg is Jonathan Abdellatif (642.000) op stek vier. Stefan Aerts (320.000) is er wederom bij, net als Kevin Hox (228.000) en Guy Goossens (224.000). De Pool Denis Kumiec deed de beste zaken door liefst 1.113.000 bij elkaar te kaarten.

Chipcounts WSOP Circuit PLO 6-Max – Day 1 [RING #14]

First nameLast nameNationalityChip countTableSeat
Denis PatrykKumiecPoland111300086
GiorgioMontebelliItaly86700052
BartelKarsNetherlands69400063
JonathanAbdellatifBelgium65200074
VangelisKaimakamisGreece64400095
OrhanSenGermany57800061
AlexanderBachmanRussian Federation49300076
Maciej LudwikKondraszukPoland45700054
ShalomSahaSwitzerland43900081
Florian MichaelSurkampGermany38500091
KarimMzoughiFrance37400092
FelixFirerIsrael35300075
Ottavio AlfioBenelliSwitzerland35300066
Stefan Frans MAertsBelgium32000055
Nino JuniorPansierNetherlands31000085
Michel Johannes MariaMolenaarNetherlands24200073
MarekBlaskoSlovakia23300094
KevinHoxBelgium22800056
Guy Constant MGoossensBelgium22400065
MiladOghabianNetherlands21000082
DariuszGierasimiukPoland20300084
HannesVan De PolNetherlands16600062
MatthiasWieserGermany15600071
BaldelliFabianFrance15600096
DominikPaus Gent DickmannGermany11000053
Vincent MichelLamyFrance10500072
PetrHlavacekCzech Republic10500051
Sebastian MarekPiatekPoland6700083

WSOP Circuit Rozvadov speelschema

De World Series of Poker Circuit in King’s Resort in Rozvadov loopt van 12 augustus tot en met 14 september. Naast zeventien ring events staan er nog tal van andere toernooien en satellites op het programma bij King’s.

Het overzicht van alle events van de World Series Of Poker Circuit in King’s Resort in Rozvadov vind je hier.

PokerCity Workshops
Martijn 'King' Kingma is sinds 2016 verbonden aan PokerCity. In eerste instantie sporadisch als blogger, inmiddels uitgegroeid tot vaste kracht en mede verantwoordelijk voor vele dagelijkse artikelen.