WSOP-C Rozvadov: Tonny Krijn pakt nog een Ring, wint 5-Card PLO voor €29.259!

Tonny Krijn heeft het weer geflikt! Vlak nadat hij zijn eerste WSOP Circuit Ring won, heeft hij nu al zijn tweede te pakken! Gisteren zegevierde de Nederlander in het €1.100 5-Card Pot Limit Omaha toernooi, goed voor €29.259. Vorige week donderdag won Krijn al een €440 PLO Hi/Lo toernooi voor €13.506 en een WSOP Circuit Ring! Je denk dat kan toch niet, maar Tonny kan het wel! Dat kan Tonny! In de €550 Monsterstack zijn na Dag 2 nog 25 spelers over, waaronder de Nederlander Dave Kroon en de Belgen Samuel Bovy en Stefan Aerts.

WSOP Circuit 5-Card PLO [RING %13]

Wat een verhaal schrijft Tonny Krijn dezer dagen in het King’s Casino in Rozvadov! Twee WSOP Circuit ringen winnen in een tijdsbestek van vier dagen. Goed voor in totaal dik €42.000 aan prijzengeld! In dit €1.100 5-Card Pot Limit Omaha toernooi was Krijn de beste in een veld van 116 entry’s. In het toernooi rekende Krijn onder andere af met MCOP bordjeswinnaar Alexandre Viare uit Frankrijk (10e) en de Duitse voetballer Max Kruse (8e). Heads-up hield Krijn de Pool Krzysztof Paszek (2e) onder de duim en zo greep Tonny Krijn (1e) zijn tweede mooie zege in korte tijd! En vandaag staat er een €440 6-Max PLO toernooi op het programma. Nou Tonny, drie op rij dan maar!

Uitslag 5-Card PLO 116 entry’s €1.100 buy-in

Pos.First nameLast nameNationalityPayout
1Antonius FranciscusKrijnNetherlands€ 29.259
2Krzysztof PiotrPaszekPoland€ 20.332
3IrenaMacesovicLithuania€ 13.444
4SelimSezerTurkey€ 10.524
5MagnusAaseNorway€ 8.485
6Matthias Josef HubertWinklerGermany€ 6.612
7BulentBelekTurkey€ 5.235
8Max BennetKruseGermany€ 4.077
9Brice Maxens LeonideDe KermadecFrance€ 3.086
10Alexandre PauViardFrance€ 2.369
11EssamNaderGermany€ 2.369
12BalintSebestyenHungary€ 2.204
13Cosmin IonutTimbusRomania€ 2.204

WSOP Circuit NLH Monsterstack – Day 2 [RING #11]

Maar liefst 32 spelers uit Nederland en België waren doorgedrongen tot Dag 2 van dit mooie toernooi. Op een veld van 262 spelers bij de start van de tweede speeldag is dat best een flinke groep. Helaas bleven er aan het eind van de dag maar twee over. De Nederlander Dave Kroon staat in de subtop bij de laatste 25 spelers, terwijl de Belgen Samuel Bovy en Stefan Aerts in de middenmoot staat. De chiplead is voor de Fransman Yunus Ekinci.

De eindresultaten van de overige Nederlanders en Belgen zijn nog niet bekend, wel deelde Gregor Prizmic-Martini op Twitter zijn resultaat. Daarnaast was hij zichtbaar met een wel heel mooi tasje in de livestream!

De precieze resultaten van de spelers uit de lage landen volgen morgen als de uitslag bekendgemaakt wordt. Vandaag is de livestream van King’s weer te volgen met wellicht Kroon, Bovy en Aerts in beeld. Hieronder de counts van de spelers die Dag 3 haalden:

First nameLast nameNationalityChip countTableSeat
YunusEkinciFrance10310000397
OrestisKanakopoulosGreece9260000387
MatousHouzvicekCzech Republic9190000406
PetrVlcekCzech Republic8205000375
SamerKourkisGermany7670000393
RadekMlcakCzech Republic7525000403
DaveKroonNetherlands6550000371
ShawnMoralesUnited Kingdom6100000385
Silviu VirgilNemesRomania5480000392
DanBitschDenmark5125000372
Felix FlorianKretschmannGermany4900000384
RichardRoettelbachGermany4660000404
MaradonaAbazItaly4525000396
Samuel J.g.BovyBelgium4385000401
PatrikIndraCzech Republic3925000388
Stefan Frans MAertsBelgium3765000376
Michael Rolf HenningKosmisGermany3110000391
Philipp DanielZimmermannSwitzerland3035000378
Felix KlausKohlGermany3025000382
ErnstSchnelzerGermany2650000405
Nicolae ClaudiuModreaRomania2560000394
PanagiotisPetrouGreece2290000381
OrhanSenGermany1995000374
VolkanAlkanGermany1865000407
Olivia HankaLohmarGermany770000395
PokerCity Workshops
Pieter Salet a.k.a. 'PrinsFlip' uit Nijmegen is sinds 2009 aan PokerCity verbonden. Sinds 2017 is hij eigenaar, samen met Lars 'LarsVegas' Smeets.