Triton Super High Roller: Richard Yong wint 6-Max, Steve O’Dwyer tweede

Richard Yong - 2018 Triton Super High Roller Series Montenegro HKD $250,000 6-Max Event Winner

De Aziaten domineerden de ontknoping van het HKD$250.000 6-Max Event bij de Triton Super High Roller Series in Montenegro. De oprichter zelf, Richard Yong, ging met de titel aan de haal goed voor $3 miljoen Hong Kong Dollars ofwel $388.030 (~€325.000). De Ier Steve O’Dwyer legde het heads-up tegen de Maleisiër en moest genoegen nemen met de tweede plek.

De tweede speeldag begon met vijftien van de 28 entry’s over en via zeven (re-)entry’s in de eerste levels van Dag 2 liep het totaal aantal op tot 35 entry’s. De Duitser waren erbij met aardig wat specialisten, maar ze wisten het geld niet te halen. Ook de Brit Stephen Chidwick haalde het geld niet, hij vloog eruit op de bubble. Eerste dubbelde Richard Yong met voor dertien blinden tegen de van Chidwick, die vervolgens geen comeback wist te maken vanaf vijf big blinds. Haxton gaf het laatste zetje en zo strandde Chidwick buiten het geld.

Steve O’Dwyer domineerde vervolgens en leek een voorschot op de titel te nemen toen hij bij de laatste vier Winfred Yu uitschakelde. De Chinees driebette preflop met en bette vervolgens de flop om op de turn all-in te schuiven op een bord. O’Dwyer was erbij met een set en via river viel het doek voor Yu.

Haxton sneuvelde vervolgens op de derde plek door toedoen van Yong ( won van ) en zo haalde Yong de heads-up tegen O’Dwyer. Die had een flinke chiplead, maar een mooie call van Yong op een bord zorgde voor de ommekeer. O’Dwyer schoof met en werd door Yong betrapt met . O’Dwyer stribbelde daarna nog even tegen, maar het doek viel toen hij bottom two pair maakte tegen de hogere two pair van Yong.

Zo greep Yong de titel in zijn eigen series, waarmee hij nog wel een titel achter loopt op zijn zoon Wai Kin Yong die er al twee heeft. Maar papa staat wel eerste op de Maleisische Hendon Mob voor zijn zoon, dat dan weer wel. Beide spelers komen vandaag in actie in het HKD$1 miljoen Main Event (~€105.000). De actie is te volgen via de buren van pokernews.com.

Final Result HKD$250,000 6-Max Event

PlaceWinnerCountryPrize (in HKD)Prize (in USD)
1Richard YongMalaysia3,046,000388,030
2Steve O’DwyerUnited States1,976,000251,723
3Isaac HaxtonUnited States1,235,000157,327
4Winfred YuHong Kong864,000110,065
5Cheong Cheok LengMacau617,00078,600
6Chan Wai LeongMalaysia494,00062,931

 

 

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie