Samenwerken met pokerwebsite PokerCity? Ja, graag! Op deze pagina kun je lezen wat de mogelijkheden zijn en wat je van PokerCity kunt verwachten. PokerCity biedt genoeg opties, niet alleen op onze twee websites pokercity.nl en pokercity.be, maar ook via onze nieuwsbrief of een van onze Social Media platforms, Facebook, Instagram, Twitch, YouTube en Twitter.

Inhoud

  • Belangrijke informatie voor adverteerders
  • Hoe kunnen we samenwerken?
  • Website Analytics 2019
  • Website Demographics 2019
Media kit
We hebben alle relevante gegevens gebundeld in een Media Kit, zodat je nog eens alles rustig op je gemak kunt nalezen.

Belangrijke informatie voor adverteerders

Onderstaand enkele handige weetjes aangaande adverteren op onze websites.

  • PokerCity had in 2019 gemiddeld per maand 22.871 unieke bezoekers en 271.288 pageviews, een stijging van 14,56% ten opzicht van 2018. In 2019 waren er 3,25 miljoen paginaweergaven, wat ook een stijging van bijna 10% was ten opzichte van het jaar ervoor.
  • PokerCity heeft een DA (Domain Authority) van 30 en een PA (Page Authority) van 47. Zie voor meer informatie onze Analytics pagina in dit document.
  • PokerCity neemt de wetgeving rondom online kansspelen uiterst serieus en is daarnaast secuur in het plaatsen van externe content. Bepaalde content zal dan ook in geen geval op onze websites verschijnen, zoals online casino’s, porno en seks, illegale loterijen, etc.
  • PokerCity behoudt zich dan ook te allen tijde het recht voor om content te weigeren. We hanteren vaste prijzen voor het plaatsen van artikelen, alhoewel in sommige gevallen prijsafspraken gemaakt kunnen worden of staffelkorting gegeven kan worden.
  • PokerCity is niet geïnteresseerd in het ruilen van links. Externe links worden enkel geplaatst in blog-artikelen en niet op de informatieve pagina’s.

Hoe kunnen we samenwerken?

Naast de traditionele advertentiemogelijkheden als banners of tekstuele links, biedt PokerCity ook andere opties om samen te werken.

  • Het plaatsen van een gastartikel of advertorial, waarbij de tekst van het artikel aangeleverd wordt, alsmede minimaal twee rechtenvrije foto’s met een maximale afmeting van 1200 pixels breed.
  • Review schrijven. Dit kan over een event, casino of pokergerelateerd product zijn. De teksten worden door PokerCity zelf geschreven en reflecteren onze persoonlijke mening.
  • Winacties opzetten. In samenspraak met PokerCity kunnen producten of diensten worden verloot of weggegeven. Hierbij dient beeldmateriaal te worden aangedragen voor het artikel.

Voor vragen en opmerkingen aangaande adverteren kunt u contact opnemen via [email protected]

We proberen altijd zo snel mogelijk te reageren op mails en/of vragen. Wanneer we echter op locatie zijn voor het live reporten van een event, kan het voorkomen dat dit iets langer duurt.

Website Analytics 2019

Overzicht per maand
Onderstaand het overzicht van unieke bezoekers en paginaweergaven per maand in 2019.

2019Unieke gebruikersPaginaweergaven
Januari19.633185.372
Februari26.387361.656
Maart23.375371.876
April20.875249.793
Mei17.578164.598
Juni19.399213.618
Juli17.573125.603
Augustus19.983150.938
September23.046273.179
Oktober25.410224.637
November34.197594.767
December26.998339.415
Gemiddeld p/m22.871271.288
Maandelijkse gemiddelden
PokerCity trok in 2019 22.871 unieke bezoekers per maand. Deze bezoekers spendeerden gemiddeld 1.54 minuut per pagina.

ParameterPageviews p/mUnieke pageviews p/m
Totaal271.288192.490
  Homepage  84.542  56.630
  Live Report  92.261  56.310
  Articles & pages  94.485  79.550

Website Demographics 2019

Geslacht
73,2% van onze bezoekers zijn mannelijk, tegenover 26,8% vrouwelijk.


Leeftijd
36,94% van onze bezoekers is tussen de 25 en 34 jaar. De groep 35-44 vormt 23,15% van onze bezoekers, terwijl de groep 45-54 17,22% in beslag neemt. De groepen 18-24, 55-64 en 65+ zijn allemaal goed voor minder dan 10%.



Taal & Locatie
Van de bezoekers in 2019 was 83,44% Nederlandstalig, de taal waarin we schrijven. 78,33% van onze bezoekers is afkomstig uit Nederland, terwijl België 6,29% voor haar rekening neemt. In 2019 lanceerden we www.pokercity.be. Deze statistieken staan niet in dit overzicht.

Devices
Mobile devices waren goed voor 68,80% van onze bezoeken. 25,25% bezocht de site via een desktop, terwijl 5,94% een tablet gebruikte.


Browsers 
46,79% van de bezoekers gebruikte de Safari browser, terwijl Chrome goed was voor 32,69%. Edge (3,10%), Internet Explorer (2,74%) en Firefox (2,49%) hebben slechts een bescheiden aandeel.


Besturingssysteem
iOS had een aandeel van 48,93% tegenover 25,67% voor Android en 19,64% voor Windows. Het aantal gebruikers dat onze websites via MacOS en Linux bezocht is te verwaarlozen.

PokerCity Workshops 1000x258