= ToernooiwinnaarEvents= Aantal meetellende events voor de ranking
= MaandrankingwinnaarFinale= Aantal bullets voor de finale
= PokerCity League AmbassadeurPlayoff= Aantal behaalde playoff tickets
#NaamUsernameAchievementsEventsPuntenFinalePlayoff
1Donny Jaspersdjaspers888116239516
2Dick De KnikkerD de Knikker1623147
3Joris JoosenJ. Joosen116230313
4Tom de KoningKingkoning116220214
5Ben AertsBen Aerts115218212
6Maarten van DelftTheChomiK1521615
7John MaasJakpotJohnny116211714
8Danielle van RaamsdonkDaniellevR1620772
9Edwin van der SteenEdwinvdSteen1520655
10Rene de BruijnRenedeBruijn1520183
11Barrie PieterszB Pietersz112200226
12Mitch Vulperhorstmitch16116198911
13Marinus NijhofM.Nijhof116198812
14Jaska KierzekJJ Kierzek1619772
15Andre Boerandreboer1419694
16Alberto StegemanAlbertoS1519302
17Eric Verhoofericverhoof11619061
18Justin TelengJustintel1618855
19Rober van OersMeba101418785
20Yuri Oosterveenstuntpiloot1318701
21Sem PeetersS. Peeters1518584
22Hugo SchijvensTriffic_013115185811
23Frank MackenschinsMACK_EXCISTS1418135
24Yifan LiYIFAN1417943
25Kees AertsKees Aerts1617763
26Stefan FischerThe-Fischer1317724
27Albert de VriesAlbertdeV116177211
28Daan van Leeuwenspelletje1317203
29Pascal von SöhstenCallmeDutchy1516842
30Ilja PetkovskiI. Petkovski115164913
31Lou Poppelierpunter1616491
32Sven JacobsSven Jacobs1316483
33Joost van den HeuvelJvdHeuvel1516483
34Robbert van der Gugtenrobber-t1316223
35John SchotSchipper19581616164
36Ricardo WilleijnsRicardow19831615991
37Kevin van EeuwijkBigsky1215823
38Dennis ChristiaensDenniske01311515561
39Albert HoekendijkA Hoekendijk1315532
40Barbara SmithBarbaraSmith1215062
41Connie CheungChoppie771315061
42Leo VermeerLoetje19691414763
43Toon Kraustoonkraus1314092
44Rik PrinsenMysteryRik1414061
45Rene PosthumaTheJokerRene1113881
46Nick Hegenernicklely1413791
47Willemien van Vegchelwillemientje112137312
48Jan AlemansJan Alemans114136711
49Peter RijkersP. Rijkers1213621
50Philippe Sprockelpasprock20081113572
51Roel BosmaRoelBosma913542
52Mark RooversMark Roovers1213443
53JP KarmanJohnpaul80114134211
54Leon van GorkumPoker694243101336
55Patrick ZandersPatrick.Z1613244
56Tim SchoenmaekersTims3241313202
57Erik BakhuisErik Bakhuis151310
58Jaska Aerts jr.Jaska jr.121270
59Falk LouwersMr.Flowers112126612
60Marcel Schoutenmarcel991112591
61Jona EekhoutEgel1908141248
62Marcel Walswallypower912444
63Nico SchilderNico S1012042
64Dick SpiegelbergDSpiegelberg1611913
65Jeroen GrootjansJeroen0431311721
66Patrick SpitseSpitsHitss1411701
67Pascal van der BenVegas Casual121160
68Madeleine van den HeuvelMaddie1011472
69Albert SolAlbertS1211441
70Maurice MeijerMausfct1211361
71Antoine Smitsas711303
72Bram van der PasBram VD Pas811301
73Emiel KroeseFlopJJ9!1311301
74Bart JagtenbergShandy101122
75Johan WisseloJ.Wisselo111100
76Tanja GuijtTanjaG77101086
77Mark van der BenSlotti-river1010841
78Adly AtiaAdje.710803
79Adam Salamovasalamov1010791
80Ronald SpronkSimba12131210731
81Raymon Waasyamyam8491066
82Marion AdriaansM Adriaans710172
83Maikel van BaastDitMar289971
84Christiaan SchutLionman78119733
85Cliff DijkstraC.Dijkstra89262
86Jorn CoehoornNatteKrantje59141
87Dennis van Minderhoutd minderhout118801
88Sebastiaan Kruiswijknwhbas68691
89Evert BosEvert Bos158441
90Roger Soekardijawaboy1784412
91Gerard van OostenbruggeGerard478081
92James HavalaJames Hvala87962
93Ben HavekesSNEEKWATER7777851
94Chiel SimonsUPoker6961168764
95Johan BreurNieges137572
96Wesley NobelsWesleyNoHand47302
97Mischa WietenMies47162
98Evert-Jan HeijnenE.J.Heijnen56911
99Collector90046821
100Michael den BoestertMikeySpikey96632
101Daphne van DijkMorningBird56521
102Brenda Oosterbroekpokerbabes6650
103Nico KurverKneuthe!56401
104Stanley EskensStukadoorsbe66381
105Ryanne van der WieleRyraised66321
106Mark Schellingsschellings36282
107Vincent Van GoolV van Gool5628
108Michiel SpookM. Spook66091
109Jan Veldhuislescrots25981
110Johan TolJFranciscoo45981
111Kevin RouwetteK.Rouwette5580
112Hans BrandenbargHance923554
113Ronald den HollanderHollaron273548
114Jan van LuijtelaarJan Taxi75421
115Ruben PeetersRubenP45381
116Roy Schinkelskibbe85361
117Sharon Van RhenenSharon336524
118Anas CherguiAnas Chergui35181
119Matthias MaassenMason sr.7516
120Piet KloostermanDrummertje74952
121Zico Tjin-AsjoeTjinTjoe$5494
122Donny Ottedonnyo3486
123Rachid AlmouallemR.Almouallem54841
124Martijn BloedMartijnPoker2480
125Patrick VosPatrick Vos3480
126Michael van Rijzewijkmacho_013!34772
127Gordon HavekesOudezijds3468
128Michel v.d. KreekeFcTwente4456
129Mark DusseljeeCrazymark853450
130Amin FazzariBiggiesmalls24461
131Martin OtterMartin Otter44411
132Ilona Zijlstra Feijenilona4426
133Alfried WedaAlfried Weda2422
134Michael van den BroekWITTEMAN3406
135Ronnie Falizejffgjdfdsdd2398
136Henk Hordenbananenman33981
137Jim Kikkentrikpop4390
138Jantje23841
139Rr DayalaRandleD63841
140Cas KuipersCas-Kuipers43781
141Olav Genemansrolf genmal23541
142Jeroen BalmAcesPlease.4350
143Maarten PentermanFrMaarten124346
144Jeroen van der LaanJeroenvdLaan23441
145Nancy van BakelMegaMite337338
146Gertjan Van der BeekGert-862336
147Zoran VuceticKarmasB1tch!3318
148Germ SikkesSickAss2310
149Frank OntropFramengo23081
150Robin de Grootslingeraap4308
151Hero StreetDjlano_nl11306
152John VosJohn Vos2304
153Martijn BroekemamartijnB23041
154Brian de BruijnBrian DB122298
155Niels Hemelaarniels h2294
156Ronald MarcusRonald325294
157Alex RongenLex Rongen3292
158Ben Maassenbenmaassen03292
159Joost Wijnenwijnos8532901
160Marcel FranseMarcelFranse2282
161Antoine VrankenEl Kapitano12801
162Mario BeteramsM Beterams3278
163Sjoerd Giesberselsjoerdos1942771
164Guus AmericaGuus132761
165Patrick Van DuivenbodenPigeon771272
166Willem RippenWillemRip2270
167Manuela Fernandes PiresManuela19833264
168Matthias VerhulstMatthias1260
169Luuk de GierAasgier2256
170Jan BusterNowOrNever1254
171Yuri SchellY-S3254
172Hans-Mark VisserPecheur12121252
173Maurice RuttenWhyNutsVenlo2248
174Marielle PrevooMarielleP2244
175Jeffrey KervezeeNlPrinterNl2240
176Marcel van DamM van Dam4240
177Kamal Akanatteperzikk2238
178BenDover2228
179topjaar1224
180Rene KousebandMcCleans_0071224
181Roelof van der LindeAdelaar6292222
182John van RietschotenJohnCash2218
183Kuner SmalingKS-NL2218
184Chris WerrijChris2713216
185Otto-Jan LeeverinkZeester 19783216
186Wiel CrollaPokersmurf2214
187Pascal SchweglerP5chw3g1212
188Karim TouzaniKarimTaas32111
189Patser!1210
190Thijs MencoT Menco2210
191Rick BoonMrPaddox1208
192Michael RijnenTilburg50251206
193Geert VosGeertVos691202
194Joost VervestGhost02062198
195Martijn KleveMKshogun892198
196Max Maassenirkenddd1196
197Dico HendriksenDico2194
198Lars SmeetsLars Smeets2186
199Martin Hummelppmh0011851
200Corne AantjesPoker7057851182
201Harald DalderopHarald D1178
202Lizet den Ruijterliz-ruijter2178
203Sander EerkensSander61176
204Steve Van BoxstaelSteveVB121176
205Danny NijlandDannyNijland1174
206Rick KrijgsmanRickiej19892174
207Matt De Vispeen papi1172
208Rob Kervezeefireballl2172
209Bart DenessenLeDrerrie3172
210Pieter SaletPieter Salet1168
211Bram BoonBram Boon2168
212Hanz de Vriesvriesje2166
213Martin BlomNiet Bang1162
214Niels BoumansGoudslokje.2160
215Joey IvensJoey I1156
216Emile Kustersek211154
217Cees-Jan van DijkDonkat941152
218Melvin OlierookMelvin1231152
219Eric ZondagEric Zondag3152
220Mark Jan BaasMMM0301150
221Joris RuijsRuysvogel1148
222Dennis de LaatDe Tank2146
223Sven de HaanSvendelaar12146
224Robert-Jan BergmansRobertJanB1140
225Kevin LemmensFishAmTisch1136
226Thijs KuijpersKuijpers1136
227Chantal SavelkoulsChantalS1134
228Roy SinkedjaydenS1134
229Curtley SamboCAFS1128
230Greg Prizmic-Martinigeefeensgeld1128
231Johnny LioSixx2126
232Marielle Prevoomarjel1120
233Ton VerbraakTon Verbraak1120
234Jurgen BraamJurgen Braam1118
235Marvin GrevelMarni721118
236Esmay PorteEsmay2116
237Jeanine de GrootJeanine1114
238Moreno RuttenGyozo_281112
239Jorg EisingJorg Eising1110
240Frank SpruitFrank Spruit2106
241Laurentz Nieuwenhuispluum2102
242Carlo Woltersspiritpinda1100
243Maurice VaessenMarjo11100
244Patrick KwastKwast1100
2454klaver198
246Emiel SennemaESBVLD296
247Leander VroegopL. Vroegop194
248Stan GalamaWeerman piet194
249Rob GeleijnseRobGeleijnse386
250Tjarlies01184
251Robin RemijnRobin86284
252Nicky VerwijkRedHead123382
253Tino HooglandHoogie1180
254Vincent de GraafPoker729201180
255Fabienne RaatsSjloapke.176
256Roy SprangersRooike176
257Nicky Tan1174
258Chantal KousebandChan_Kous174
259Arno Bloksomeone1989172
260Sander de BruinSanderdkm170
261Bo BreukersBo Breukers168
262Piet KloostermanPieterSimon166
263Tiara StaalTiasta_166
264Serge BohnéDeS€rGio164
265Frans SerlierFrans S264
266Tamaico BoersMeko!156
267Hans van LeeuwenPrins80154
268Jerrel MeyerhovenKobeBryant78154
269Kevin MohrMr.Mohr154
270Marco Den Hartogmarco191267254
271Joch Em146
272Herman VeltmanHerman V144
273Cengiz van DinterBrunsonBo$$142
274Sanne van GendBandedPigNL142
275R RiedemanRuben0721140
276Thom VeermanT Veerman138
277Harold RinsmaDjerry136
278Marlon van LeeuwaardeILostSumM136
279Remco Majoorremco026134
280Marc HendriksMarcHendriks234
281Yuyong ChanYUUU_128
282Delong MoetReckless _76124
283Kevin GeenenWasbeer14224
284Glenn SchrantzGlenn_S122
285Jasper SchiksJustPulse122
286Sije Dijkstrabertusdijk122
287Stan GalamaStan Halloo222
288Mark van der VoordenDeAlmachtige120
289Michael KosterMKos120
290Rick FlensNiet_NormAAl120
291Jordy VermeulenThe_hulkie27116
292Rob DassenSkib116
293Martti Reijnepetten214
294Peter MathijssenVloerboer110
295Pokerwan18
296Dennis KleinleugemorsDKleinleuge18
297Patrick KlaverPatrick8516
298Franklin RibadeneiraFrankz77714
299Lau van der PostBennyWeis!14
300Martin HolensteinMartin Stone14
301Niels Van der LaanNiels-199614
302Vincent RoosVincent ROOS14
303mAAs12
304Ids HaagsmaItsIds12
305Kevin MichelsenKevinm3412
PokerCity Workshops