De beste vijftig resultaten uit circa zeventig toernooien tellen mee voor het algemeen klassement ofwel de PokerCity League Ranking. Als een speler op 50 events staat, dan zal de teller op die 50 blijven staan ook als er meer events gespeeld worden. De kolom Events geeft het aantal gespeelde meetellende events voor de ranking aan. Het totaal aantal punten behaalt in die 50 events kan nog wel stijgen als de mindere prestaties verbeterd worden.

De top-8 van de ranking plaatst zich direct voor de finale. De winnaar van de eindranking krijgt vier bullets / levens voor in de seizoensfinale, de runner-up krijgt er drie en de nummer drie krijgt twee bullets. De top 20% van de ranking is ook zeker van een plekje in de play-off, mocht een speler daarvoor nog niet geplaatst zijn via een andere weg. Voor de eindranking tellen alle spelers mee die tien of meer events hebben gespeeld gedurende het seizoen.

Meer over de opzet van de PCL lees je op de overzichtspagina ‘Routekaart naar de finale‘.

Legenda:

= ToernooiwinnaarEvents= Aantal meetellende events voor de ranking
= MaandrankingwinnaarFinale= Aantal bullets voor de finale
= PokerCity League AmbassadeurPlay-off= Aantal behaalde play-offtickets

PokerCity League Ranking 2021 – Na 42 speelronden

#NaamUsernamePrestatiesEventsPuntenFinalePlay-off
1John MaasJakpotJohnny142530919
2Donny Jaspersdjaspers8882425105212
3Dick de KnikkerD de Knikker1425028211
4Barrie PieterszB Pietersz11364912212
5Mitch Vulperhorstmitch16142491018
6Danielle van RaamsdonkDaniellevR42473516
7Maarten van DelftTheChomiK404720111
8Kees AertsKees Aerts142469318
9Ben AertsBen Aerts236467225
10Jaska KierzekJJ Kierzek42456319
11Yifan LiYIFAN1364443110
12Justin TelengJustintel2414419212
13Marinus NijhofM.Nijhof142435017
14Alberto StegemanAlbertoS141434216
15Ilja PetkovskiI. Petkovski339426326
16Tom de KoningKingkoning238422626
17Andre Boerandreboer234422429
18Eric Verhoofericverhoof14142023
19Albert de VriesAlbertdeV1414194110
20Lou Poppelierpunter41418819
21Joris JoosenJ. Joosen139418214
22Jan AlemansDiscoDuck551404111110
23Hugo SchijvensTriffic_013237408825
24Sem PeetersS. Peeters38403119
25Yuri Oosterveenstuntpiloot3338224
26Willemien van Vegchelwillemientje134381117
27Rene de BruijnRenedeBruijn33372216
28Barbara SmithBarbaraSmith3536884
29Maurice MeijerMausfct33367817
30Daan van Leeuwenspelletje33364016
31Marcel Schoutenmarcel993636005
32Stefan FischerThe-Fischer30359317
33Ricardo WilleijnsRicardow19834035675
34Falk LouwersMr.Flowers11343562210
35Rik PrinsenMysteryRik3634205
36Johan WisseloJ.Wisselo34341017
37Joost van den HeuvelJvdHeuvel31337118
38Nico SchilderNico S3233223
39Roger Soekardijawaboy132329913
40Jeroen GrootjansJeroen0433331764
41Tim SchoenmaekersTims3243631685
42Mark RooversMark Roovers31313016
43Sharon van RhenenSharon3328302917
44Nick Hegenernicklely3330072
45John SchotSchipper19583729975
46Kevin van EeuwijkBigsky26287617
47Rober van OersMeba1027281416
48James HvalaJames Hvala2727184
49Raimundo MendesRaimundoM26271216
50Albert HoekendijkA Hoekendijk2626964
51Albert SolAlbertS2626713
52Leo VermeerLoetje19693226644
53JP KarmanJohnpaul80134264612
54Toon Kraustoonkraus224263922
55Nico KurverKneuthe!2826254
56Peter RijkersP. Rijkers2525992
57Tanja GuijtTanjaG772925981
58Dennis ChristiaensDenniske01313025663
59Rene PosthumaTheJokerRene2425592
60Johan BreurNieges3825495
61Robbert van der Gugtenrobber-t2225165
62Nancy van BakelNHvanB3124892
63Erik BakhuisLimpErik125245612
64Connie CheungChoppie772524422
65Patrick SpitseSpitsHitss2623864
66Sven JacobsSven Jacobs120238014
67Jona EekhoutEgel19083023181
68Frank OntropFramengo2023145
69Bart JagtenbergShandy122231411
70Edwin van der SteenEdwinvdSteen18230916
71Pascal von SöhstenCallmeDutchy2422862
72Marcel Walswallypower1922544
73Matthias MaassenMason sr.2622523
74Frank MackenschinsMACK_EXCISTS1821835
75Leon van GorkumPoker6942431821702
76Piet KloostermanDrummertje2721605
77Michael OtteMichael Otte1921545
78Donny Ottedonnyo2121362
79Joost VervestGhost0206219209623
80Ronald SpronkSimba12132119714
81Dick SpiegelbergDSpiegelberg2719654
82Tamara CaiffaMultitilty15188616
83Madeleine van den HeuvelMaddie118187513
84Roel BosmaRoelBosma1518623
85Gerard van OostenbruggeGerard41718483
86Jaska Aerts jr.Jaska jr.1818481
87Henk Hordenbananenman2118444
88Emiel KroeseFlopJJ9!2518383
89Martin van Meelmartyparty941617963
90Christiaan SchutLionman782417813
91Patrick ZandersPatrick.Z2417544
92Marco den Hartogmarco191262416982
93Cas KuipersCas-Kuipers1816501
94Michael den BoestertMikeySpikey124162312
95Peter BartelsWorst fish1516124
96Marcel ScherjonBryzoe11515953
97Raymond van Ewijk78Lappie1415722
98Moreno RuttenGyozo_281715643
99Adly AtiaAdje.1415543
100Dennis van Minderhoutd minderhout1814682
101Johan HuismanJ huisman2214621
102Willie Steemanuic54!1614543
103Antoine Smitsas1213883
104Philippe Sprockelpasprock20081113572
105Rik van Goolrvg1413382
106Ron LemmensR.Lemmens1713341
107Tiara StaalTiasta_1212823
108Pascal van der BenVegas Casual131238
109Kevin MichelsenKevinm34113121113
110Cas van Heusden[email protected]1311963
111Bram van der PasBram VD Pas1011921
112Raymon Waasyamyam84101156
113Ronald den HollanderHollaron2791134
114Ryanne van der WieleRyraised1111182
115Dennis LavrijsenDenbruut19110811
116Mark van der BenSlotti-river1010841
117Adam Salamovasalamov1010791
118Pieter SaletPieter Salet1110451
119Wim van DorstenWim van D120102711
120Brenda Oosterbroekpokerbabes101026
121Otto-Jan LeeverinkZeester 1978141018
122Marion AdriaansM Adriaans710172
123Maikel van BaastDitMar2910051
124Sebastiaan Kruiswijknwhbas810011
125Arie Jansenlolcall109631
126Wesley NobelsWesleyNoHand69602
127Huib BelksmaBelki_4899291
128Cliff DijkstraC.Dijkstra89262
129Aaron VasseurAaronV89233
130Jorn CoehoornNatteKrantje59141
131George van HurckGeorge102108601
132Evert BosEvert Bos158441
133Jan van LuijtelaarJan Taxi138061
134Oliver GrajewskiOliver Graj.97901
135Fatih BuyuksahinFatih40137863
136Ben HavekesSNEEKWATER7777851
137Chiel SimonsUPoker6961168764
138Mischa WietenMies47162
139Roy Schinkelskibbe127041
140Evert-Jan HeijnenE.J.Heijnen56911
141Collector90046821
142Jordi van StralenJ. Stralen86752
143Kevin RouwetteK.Rouwette6672
144Sven de HaanSvendelaar186721
145Daphne van DijkMorningBird56521
146Stanley EskensStukadoorsbe66381
147Jan Veldhuislescrots36301
148Mark Schellingsschellings36282
149Vincent van GoolV van Gool5628
150Rr DayalaRandleD156161
151Jamie Smaakjamer8846143
152Zico Tjin-AsjoeTjinTjoe$8612
153Michiel SpookM. Spook66091
154Johan TolJFranciscoo45981
155Lizet den Ruijterliz-ruijter6588
156Geert van den HurkGeertvdHurk10580
157Ies den HollanderIes dH6574
158Hans BrandenbargHance923554
159Jim Kikkentrikpop6548
160Marielle PrevooMarielleP6548
161Ruben PeetersRubenP45381
162Anas CherguiAnas Chergui35181
163Kevin GeenenWasbeer1495051
164Jeroen van der LaanJeroenvdLaan44981
165Joost Wijnenwijnos8554982
166Rachid AlmouallemR.Almouallem54841
167Martijn BloedMartijnPoker2480
168Patrick VosPatrick Vos3480
169Abel WijkstraAbel47480
170Michael van Rijzewijkmacho_013!34772
171Sjoerd Giesberselsjoerdos1984722
172Gordon HavekesOudezijds3468
173Michel v.d. KreekeFcTwente4456
174Ronald MarcusRonald3274561
175Mark DusseljeeCrazymark853450
176Amin FazzariBiggiesmalls24461
177Martin OtterMartin Otter44411
178Eric StummelEricS64281
179Marlou BeukersMarlou94281
180Ilona Zijlstra Feijenilona4426
181Alfried WedaAlfried Weda2422
182Rob GeleijnseRobGeleijnse6408
183Michael van den BroekWITTEMAN3406
184Ronnie Falizejffgjdfdsdd2398
185Christiaan SchotsmanChristiaan S8392
186Jantje23841
187Chris HubeekChrisdebaass3384
188Chris WerrijChris2716378
189Cengiz van DinterBrunsonBo$$8372
190Zoran VuceticKarmasB1tch!5364
191Karim TouzaniKarimTaas63571
192Olav Genemansrolf genmal33561
193Remco SonderenRoyalRem4354
194Jeroen BalmAcesPlease.4350
195Robert LandsmeerGiantRock4348
196Arjan ElskampArjan16348
197Maarten PentermanFrMaarten124346
198Gertjan van der BeekGert-862336
199Guus AmericaGuus143261
200Tom MontfrooyTomComedian5326
201Germ SikkesSickAss2310
202Robin de Grootslingeraap4308
203Hero StreetDjlano_nl11306
204John VosJohn Vos2304
205Martijn BroekemamartijnB23041
206Brian de BruijnBrian DB122298
207Niels Hemelaarniels h2294
208Ben Maassenbenmaassen03292
209Alex RongenLex Rongen3292
210Marcel FranseMarcelFranse2282
211Antoine VrankenEl Kapitano12801
212Mario BeteramsM Beterams3278
213Robbin Dijkstratonaltdrump6276
214Patrick Van DuivenbodenPigeon771272
215Willem RippenWillemRip2270
216Max GWinBoyMax!32701
217Manuela Fernandes PiresManuela19833264
218Danny NijlandDannyNijland2262
219Matthias VerhulstMatthias1260
220Luuk de GierAasgier2256
221Jan BusterNowOrNever1254
222Yuri SchellY-S3254
223Hans-Mark VisserPecheur12121252
224Rudolf BoerNetflips42521
225Maurice RuttenWhyNutsVenlo2248
226Eric ZondagEric Zondag5242
227Jeffrey KervezeeNlPrinterNl2240
228Marcel van DamM van Dam4240
229Kamal Akanatteperzikk2238
230BenDover2228
231Rene KousebandMcCleans_0071224
232topjaar1224
233Roelof van der LindeAdelaar6292222
234John van RietschotenJohnCash2218
235Kuner SmalingKS-NL2218
236Wiel CrollaPokersmurf2214
237Pascal SchweglerP5chw3g1212
238Patser!1210
239Thijs MencoT Menco2210
240Rick BoonMrPaddox1208
241Michael RijnenTilburg50251206
242Geert VosGeertVos691202
243Melvin OlierookMelvin1232200
244Mathijs HeijmansMrBrownNL874200
245Martijn KleveMKshogun892198
246Jurgen BraamJurgen Braam2198
247Max Maassenirkenddd1196
248Dico HendriksenDico2194
249Lars SmeetsLars Smeets3194
250John JongerhuisAcesup_pi21901
251Fred de WitPokerfan604188
252Martin Hummelppmh0011851
253Corne AantjesPoker7057851182
254Harald DalderopHarald D1178
255Sander EerkensSander61176
256Steve van BoxstaelSteveVB121176
257Richard DammersSmartAceNL11741
258Rick KrijgsmanRickiej19892174
259Matt de Vispeen papi1172
260Onno ZwartOohjeah99911721
261Rob Kervezeefireballl2172
262Bart DenessenLeDrerrie3172
263David van EgmondD.vanEgmond41711
264Bram BoonBram Boon2168
265Hanz de Vriesvriesje2166
266Esmay PorteEsmay4166
267Martin BlomNiet Bang1162
268Niels BoumansGoudslokje.2160
269Edwin MysberghEdmanNL2160
270Hans van LeeuwenPrins802158
271Joey IvensJoey I1156
272Emile Kustersek211154
273Cees-Jan van DijkDonkat941152
274Mark Jan BaasMMM0301150
275Gido van der VeldeSpookyloris111501
276Joris RuijsRuysvogel1148
277Dennis de LaatDe Tank2146
278Robert-Jan BergmansRobertJanB1140
279Kevin LemmensFishAmTisch1136
280Thijs KuijpersKuijpers1136
281Roy SinkedjaydenS1134
282Chantal SavelkoulsChantalS1134
283Ferdi van den BroeckFerdi21132
284Peter WoerdeDeValsspeler1132
285Greg Prizmic-Martinigeefeensgeld1128
286Curtley SamboCAFS1128
287Johnny LioSixx2126
288Mart BoelaarsM. Boelaars2122
289Ton VerbraakTon Verbraak1120
290Marvin GrevelMarni721118
291Jeanine de GrootJeanine1114
292Jeroen BrandsBrando.J1114
293Jorg EisingJorg Eising1110
294Cisca DekkersMrslunatick1108
295Frank SpruitFrank Spruit2106
296Dominique van der GeerDooker11104
297Jelle RijkersJellerijkers1102
298Laurentz Nieuwenhuispluum2102
299Carlo Woltersspiritpinda1100
300Maurice VaessenMarjo11100
301Patrick KwastKwast1100
302Simon MaguireSimon151100
303Thomas Kruiperk44k-king2100
3044klaver198
305Sander Brandssanderbb16196
306Emiel SennemaESBVLD296
307Leander VroegopL. Vroegop194
308Stan GalamaWeerman piet194
309Wolle MertabuWolle16816190
310Tjarlies01184
311Robin RemijnRobin86284
312Nicky VerwijkRedHead123382
313Tino HooglandHoogie1180
314Vincent de GraafPoker729201180
315Mark Van Eijkeyky71!176
316Tineke LeijstraTineke176
317Fabienne RaatsSjloapke.176
318Roy SprangersRooike176
319Brian Beekerschokdee11176
320Chantal KousebandChan_Kous174
321Nicky Tan1174
322Arno Bloksomeone1989172
323Sander de BruinSanderdkm170
324Ben van Dijckbigbennie170
325Jerry HendriksJerryH180170
326Bo BreukersBo Breukers168
327Piet KloostermanPieterSimon166
328Serge BohnéDeS€rGio164
329Wouter GerritsWouter G164
330Frans SerlierFrans S264
331Merlijn OonkLinna010158
332Jerry Telengjerrytel158
333Tamaico BoersMeko!156
334Jerrel MeyerhovenKobeBryant78154
335Kevin MohrMr.Mohr154
336Henri de HoopHennus154
337Marieke VerslootMariekeV152
338LCKMY2NDNUTS252
339Geoffrey NiehausMegaMillions148
340Joch Em146
341Herman VeltmanHerman V144
342Sanne van GendBandedPigNL142
343Sten KoolhaasS Koolhaas142
344R RiedemanRuben0721140
345Pieter ModderkolkPietje140
346Thom VeermanT Veerman138
347Marlon van LeeuwaardeILostSumM136
348Harold RinsmaDjerry136
349Robin van Deutekomdeutjexxx136
350Remco Majoorremco026134
351Marc HendriksMarcHendriks234
352Arjan YpmaBazel3!130
353Margot van den BosMargotP130
354Anouk van der Krukanouk130
355Kevin ThakoerdinKing Kevinho130
356Ben Schot[email protected]128
357Yuyong ChanYUUU_128
358Dinand WoolschotDinand126
359Richard van BeemVanBeem126
360Thijs WentzelThijsJelte126
361Stefan Boelensstefan260271126
362Delong MoetReckless _76124
363Glenn SchrantzGlenn_S122
364Jasper SchiksJustPulse122
365Sije Dijkstrabertusdijk122
366Stan GalamaStan Halloo222
367Michael KosterMKos120
368Mark van der VoordenDeAlmachtige120
369Rick FlensNiet_NormAAl120
370Michiel VerzakeMichieltj3120
371Rob DassenSkib116
372Adrie HoskensAdrie116
373Jordy VermeulenThe_hulkie27116
374Luc VriesLucVries1116
375Paul Gerritspaul gerrits116
376Jeroen van AbeelenJeroen v A114
377Joep de WildtJoepDW114
378Jelte van SchelvenJvanSchelven114
379Martti Reijnepetten214
380Peter VoolstraVoolstra112
381Peter MathijssenVloerboer110
382Pokerwan18
383Dennis KleinleugemorsDKleinleuge18
384Winston van RijnsbergenWinston Pooh18
385Daan ChebibDaan.Chebib28
386Patrick KlaverPatrick8516
387Robert VlierhuisVlierhuis14
388Vincent RoosVincent ROOS14
389Niels van der LaanNiels-199614
390Franklin RibadeneiraFrankz77714
391Lau van der PostBennyWeis!14
392Martin HolensteinMartin Stone14
393mAAs12
394Ids HaagsmaItsIds12
395CA SwanenbergC. Swa12
PokerCity Workshops