Op zoek naar een andere ranking uit Seizoen 1 van de PokerCity League? Klik op een van onderstaande links voor de juiste ranking.
Totaal Ranking  -   Augustus 2021  -   Juli 2021  -   Juni 2021  -   Mei 2021  -   April 2021  -   Maart 2021

PokerCity League - Seizoen 1 - Donny Jaspers

Winnaar: Donny Jaspers

De beste vijftig resultaten uit circa zeventig toernooien tellen mee voor het algemeen klassement ofwel de PokerCity League Ranking. Als een speler op 50 events staat, dan zal de teller op die 50 blijven staan ook als er meer events gespeeld worden. De kolom Events geeft het aantal gespeelde meetellende events voor de ranking aan. Het totaal aantal punten behaalt in die 50 events kan nog wel stijgen als de mindere prestaties verbeterd worden.

De top-8 van de ranking plaatst zich direct voor de finale. De winnaar van de eindranking krijgt vier bullets / levens voor in de seizoensfinale, de runner-up krijgt er drie en de nummer drie krijgt twee bullets. De top 20% van de ranking is ook zeker van een plekje in de play-off, mocht een speler daarvoor nog niet geplaatst zijn via een andere weg. Voor de eindranking tellen alle spelers mee die tien of meer events hebben gespeeld gedurende het seizoen.

Meer over de opzet van de PCL lees je op de overzichtspagina ‘Routekaart naar de finale‘.

Legenda:

= ToernooiwinnaarEvents= Aantal meetellende events voor de ranking
= MaandrankingwinnaarFinale= Aantal bullets voor de finale
= PokerCity League AmbassadeurPlay-off= Aantal behaalde play-offtickets

Eindstand PokerCity League Ranking 2021 – Na 72 van 72 speelronden

#NaamUsernamePrestatiesEventsPuntenFinalePlay-off
1Donny Jaspersdjaspers8882507115220
2John MaasJakpotJohnny1507046118
3Ben AertsBen Aerts2506922214
4Barrie PieterszB Pietersz11506915220
5Marinus NijhofM.Nijhof4506679210
6Yifan LiYIFAN1506623119
7Maarten van DelftTheChomiK506595115
8Kees AertsKees Aerts1506522116
9Jaska KierzekJJ Kierzek506438115
10Dick de KnikkerD de Knikker11506332212
11Joris JoosenJ. Joosen250630429
12Mitch Vulperhorstmitch161506087110
13Lou Poppelierpunter506079112
14Danielle van RaamsdonkDaniellevR506025111
15Maurice MeijerMausfct1505994215
16Alberto StegemanAlbertoS1505943113
17Jan AlemansDiscoDuck552505854214
18Yuri Oosterveenstuntpiloot150570119
19Tom de KoningKingkoning250567629
20Andre Boerandreboer2465584214
21Daan van Leeuwenspelletje505580110
22Eric Verhoofericverhoof150554117
23Albert de VriesAlbertdeV2505521211
24Ilja PetkovskiI. Petkovski3505468210
25Marcel Schoutenmarcel9950544919
26Nico SchilderNico S50540919
27Johan WisseloJ.Wisselo505294114
28Barbara SmithBarbaraSmith50527516
29Sem PeetersS. Peeters1505259111
30Rene PosthumaTheJokerRene1495221110
31Willemien van Vegchelwillemientje150494517
32Jeroen GrootjansJeroen04350492817
33Joost van den HeuvelJvdHeuvel147487019
34John SchotSchipper1958504815111
35Justin TelengJustintel2464749212
36Falk LouwersMr.Flowers21474701212
37Tim SchoenmaekersTims324504621110
38Rene de BruijnRenedeBruijn44457818
39Hugo SchijvensTriffic_013243452626
40Sharon van RhenenSharon33464443111
41James HvalaJames Hvala47441116
42Rik PrinsenMysteryRik48434517
43Moreno RuttenGyozo_281464343211
44Raimundo MendesRaimundoM49429418
45Stefan FischerThe-Fischer39426718
46Donny Ottedonnyo42422218
47Roger Soekardijawaboy143415614
48Albert SolAlbertS44413117
49Tanja GuijtTanjaG775041083
50Joost VervestGhost0206248409727
51Ricardo WilleijnsRicardow19834840855
52Nick Hegenernicklely4640492
53JP KarmanJohnpaul80149387316
54Tiara StaalTiasta_341383926
55Johan HuismanJ huisman49383819
56Frank OntropFramengo39382216
57Leo VermeerLoetje196950381217
58Willie Steemanuic54!43376118
59Mark RooversMark Roovers37369016
60Rik van Goolrvg383683110
61Nico KurverKneuthe!4836775
62Ronald den HollanderHollaron273436225
63Henk Hordenbananenman423620110
64Bart JagtenbergShandy241352024
65Jona EekhoutEgel19084434723
66Nancy van BakelNHvanB146343112
67Ron LemmensR.Lemmens140339217
68Kevin MichelsenKevinm34136335617
69Leon van GorkumPoker694243128330914
70Rober van OersMeba1032316616
71Michael OtteMichael Otte34316317
72Dennis ChristiaensDenniske013135312016
73Pieter SaletPieter Salet133310216
74Peter RijkersP. Rijkers3430492
75Kevin van EeuwijkBigsky28304217
76Robbert van der Gugtenrobber-t2730205
77Albert HoekendijkA Hoekendijk2829644
78Marcel ScherjonBryzoe128296117
79Christiaan SchutLionman7842295917
80Wim van DorstenWim van D145288514
81Erik BakhuisLimpErik132282212
82Arie Jansenlolcall30280716
83Marco den Hartogmarco191264428033
84Peter BartelsWorst fish28275816
85Johan BreurNieges43275516
86Oliver GrajewskiOliver Graj.3927133
87Huib BelksmaBelki_483026985
88Connie CheungChoppie772826602
89Toon Kraustoonkraus224263922
90Roel BosmaRoelBosma2625744
91Martin van Meelmartyparty942625303
92Michael den BoestertMikeySpikey141252113
93Matthias MaassenMason sr.3025023
94Tamara CaiffaMultitilty24246616
95Patrick SpitseSpitsHitss2724124
96Simon MaguireSimon15127238215
97Sven JacobsSven Jacobs120238014
98Gerard van OostenbruggeGerard42723483
99Frank MackenschinsMACK_EXCISTS20234516
100Marcel Walswallypower2123384
101Piet KloostermanDrummertje3123165
102Edwin van der SteenEdwinvdSteen18230916
103Pascal von SöhstenCallmeDutchy2422862
104Dick SpiegelbergDSpiegelberg3022815
105Cas KuipersCas-Kuipers2421722
106Ronald SpronkSimba12132321254
107Ies den HollanderIes dH2921024
108Jaska Aerts jr.Jaska jr.2020761
109Otto-Jan LeeverinkZeester 19782720761
110Jeroen BrandsBrando.J122207514
111Raymond van Ewijk78Lappie2220142
112Adri Stijnmanhitme792019905
113Cas van Heusden[email protected]2318904
114Madeleine van den HeuvelMaddie118187513
115Calvin SwanenbergC. Swa119187513
116Emiel KroeseFlopJJ9!2518383
117Patrick ZandersPatrick.Z2417544
118Geert van den HurkGeertvdHurk2117432
119Arjan ElskampArjan12616022
120Mato BozicMB69216157124
121Adly AtiaAdje.1415543
122Dennis van Minderhoutd minderhout1814682
123Antoine Smitsas1213883
124Abel WijkstraAbel41913782
125Philippe Sprockelpasprock20081113572
126Jim Kikkentrikpop1413251
127Joost van OosterhoutJoost van O1313224
128Fatih BuyuksahinFatih402012763
129Esmay PorteEsmay2012562
130Mark van der BenSlotti-river1312421
131Bram van der PasBram VD Pas1212401
132Pascal van der BenVegas Casual131238
133Kevin RouwetteK.Rouwette1512351
134George van HurckGeorge1021412201
135Raymon Waasyamyam84101156
136Ryanne van der WieleRyraised1111182
137Dennis LavrijsenDenbruut19110811
138Adam Salamovasalamov1010791
139Marlou BeukersMarlou1610461
140Roy Schinkelskibbe1710342
141Brenda Oosterbroekpokerbabes101026
142Marion AdriaansM Adriaans710172
143Maikel van BaastDitMar2910051
144Sebastiaan Kruiswijknwhbas810011
145Jamie Smaakjamer8899964
146Mart PetersJan Jansen11097013
147David van EgmondD.vanEgmond159643
148Wesley NobelsWesleyNoHand69602
149Brian de BruijnBrian DB1299451
150Jan van LuijtelaarJan Taxi179441
151Cliff DijkstraC.Dijkstra89262
152Aaron VasseurAaronV89233
153Sandra van EijkSanjo149221
154Jorn CoehoornNatteKrantje59141
155Robert LandsmeerGiantRock129061
156Rr DayalaRandleD188942
157John Kombrinkmokum35108802
158Remco SonderenRoyalRem12852
159Evert BosEvert Bos158441
160Jan Veldhuislescrots48092
161Kim EisingKim Eising127892
162Ben HavekesSNEEKWATER7777851
163Chiel SimonsUPoker6961168764
164Michael van Rijzewijkmacho_013!67472
165Lars SmeetsLars Smeets9724
166Rene KousebandMcCleans_00757172
167Mischa WietenMies47162
168Jan van der Stroomdaddygrey117151
169Evert-Jan HeijnenE.J.Heijnen56911
170Collector90046821
171Karim TouzaniKarimTaas1867912
172Jordi van StralenJ. Stralen86752
173Sven de HaanSvendelaar186721
174Daphne van DijkMorningBird56521
175Sjoerd Giesberselsjoerdos1996443
176Stanley EskensStukadoorsbe66381
177Mark Schellingsschellings36282
178Vincent van GoolV van Gool5628
179Zico Tjin-AsjoeTjinTjoe$8612
180Michiel SpookM. Spook66091
181Tabitha HeemskerkTabithah66022
182Johan TolJFranciscoo45981
183Lizet den Ruijterliz-ruijter6588
184Marco Heemskerkmarcoohtjeh75591
185Hans BrandenbargHance923554
186Roelof van der LindeAdelaar62965521
187Marielle PrevooMarielleP6548
188Ruben PeetersRubenP45381
189Chris HubeekChrisdebaass45291
190Johnny LioSixx65281
191Jeroen van der LaanJeroenvdLaan65281
192Eric StummelEricS75221
193Anas CherguiAnas Chergui35181
194Kevin GeenenWasbeer1495051
195Joost Wijnenwijnos8554982
196Rutger van FaassenRutger11549811
197Rachid AlmouallemR.Almouallem54841
198Martijn BloedMartijnPoker2480
199Patrick VosPatrick Vos3480
200Gordon HavekesOudezijds3468
201Tjarlies0154641
202Michel v.d. KreekeFcTwente4456
203Ronald MarcusRonald3274561
204Mark DusseljeeCrazymark853450
205Amin FazzariBiggiesmalls24461
206Martin OtterMartin Otter44411
207Robin GanpatRobinG1343911
208Cengiz van DinterBrunsonBo$$9430
209Ilona Zijlstra Feijenilona4426
210Alfried WedaAlfried Weda2422
211Maurits Grashuisgrassie54141
212Rob GeleijnseRobGeleijnse6408
213Michael van den BroekWITTEMAN3406
214Onno ZwartOohjeah99934061
215Vanush GrigoryanVanush12404
216Ronnie Falizejffgjdfdsdd2398
217Christiaan SchotsmanChristiaan S8392
218Willem RippenWillemRip5388
219Jantje23841
220Chris WerrijChris2716378
221Vanush GrigoryanVGrigoryan8370
222Zoran VuceticKarmasB1tch!5364
223Olav Genemansrolf genmal33561
224Jeroen BalmAcesPlease.4350
225Max GerritsenWinBoyMax!53481
226Maarten PentermanFrMaarten124346
227Kevin LemmensFishAmTisch33431
228Gertjan van der BeekGert-862336
229Guus AmericaGuus143261
230Tom MontfrooyTomComedian5326
231Emiel KroeseEmiel Kroese163221
232Rudolf BoerNetflips53181
233Luuk de GierAasgier3312
234Germ SikkesSickAss2310
235Robin de Grootslingeraap4308
236Hero StreetDjlano_nl11306
237John VosJohn Vos2304
238Martijn BroekemamartijnB23041
239Niels Hemelaarniels h2294
240Ben Maassenbenmaassen03292
241Alex RongenLex Rongen3292
242Chris SchildersPainter6292
243Marcel FranseMarcelFranse3290
244Antoine VrankenEl Kapitano12801
245Gertjan KockenGertjan22782
246Mario BeteramsM Beterams3278
247Alex van der LindenLexiecom4278
248Robbin Dijkstratonaltdrump6276
249Patrick Van DuivenbodenPigeon771272
250Manuela Fernandes PiresManuela19833264
251Danny NijlandDannyNijland2262
252Matthias VerhulstMatthias1260
253Eric ZondagEric Zondag6258
254Jan BusterNowOrNever1254
255Yuri SchellY-S3254
256Hans-Mark VisserPecheur12121252
257Maurice RuttenWhyNutsVenlo2248
258Willie NijkampWillie532481
259Niels BoumansGoudslokje.3242
260Jeffrey KervezeeNlPrinterNl2240
261Marcel van DamM van Dam4240
262Kamal Akanatteperzikk2238
263BenDover3234
264topjaar1224
265John van RietschotenJohnCash2218
266Kuner SmalingKS-NL2218
267Robert VlierhuisVlierhuis6218
268Wiel CrollaPokersmurf2214
269Pascal SchweglerP5chw3g1212
270Patser!1210
271Thijs MencoT Menco2210
272Rick BoonMrPaddox1208
273Gido van der VeldeSpookyloris132081
274Michael RijnenTilburg50251206
275Geert VosGeertVos691202
276Melvin OlierookMelvin1232200
277Mathijs HeijmansMrBrownNL874200
278Martijn KleveMKshogun892198
279Jurgen BraamJurgen Braam2198
280Max Maassenirkenddd1196
281Dico HendriksenDico2194
282John JongerhuisAcesup_pi21901
283Fred de WitPokerfan604188
284Martin Hummelppmh0011851
285Corne AantjesPoker7057851182
286Harald DalderopHarald D1178
287Sander EerkensSander61176
288Steve van BoxstaelSteveVB121176
289Richard DammersSmartAceNL11741
290Rick KrijgsmanRickiej19892174
291Matt de Vispeen papi1172
292Rob Kervezeefireballl2172
293Bart DenessenLeDrerrie3172
294Bram BoonBram Boon2168
295Hanz de Vriesvriesje2166
296Roberto.D2166
297Martin BlomNiet Bang1162
298Edwin MysberghEdmanNL2160
299Hans van LeeuwenPrins802158
300Dennis de LaatDe Tank3158
301Joey IvensJoey I1156
302Jerrel MeyerhovenKobeBryant783156
303Emile Kustersek211154
304Cees-Jan van DijkDonkat941152
305LCKMY2NDNUTS3152
306Mark Jan BaasMMM0301150
307Kris BozicJebiga!4150
308Joris RuijsRuysvogel1148
309Robert-Jan BergmansRobertJanB1140
310Thijs KuijpersKuijpers1136
311Roy SinkedjaydenS1134
312Chantal SavelkoulsChantalS1134
313Ferdi van den BroeckFerdi21132
314Peter WoerdeDeValsspeler1132
315Greg Prizmic-Martinigeefeensgeld1128
316Curtley SamboCAFS1128
317Jasmin SertovicZhongChen11271
318MajinBoo21231
319Mart BoelaarsM. Boelaars2122
320Ton VerbraakTon Verbraak1120
321Marvin GrevelMarni721118
322Jeanine de GrootJeanine1114
323Adrie HoskensAdrie3114
324Jorg EisingJorg Eising1110
325Jerry Telengjerrytel2110
326Cisca DekkersMrslunatick1108
327Frank SpruitFrank Spruit2106
328Johan TimmermansJohan234106
329Dominique van der GeerDooker11104
330Jelle RijkersJellerijkers1102
331Laurentz Nieuwenhuispluum2102
332Carlo Woltersspiritpinda1100
333Maurice VaessenMarjo11100
334Patrick KwastKwast1100
335Thomas Kruiperk44k-king2100
3364klaver198
337Sander Brandssanderbb16196
338Emiel SennemaESBVLD296
339Leander VroegopL. Vroegop194
340Stan GalamaWeerman piet194
341Wolle MertabuWolle16816190
342Bianca135186
343Robin RemijnRobin86284
344Nicky VerwijkRedHead123382
345Tino HooglandHoogie1180
346Vincent de GraafPoker729201180
347Mark Van Eijkeyky71!176
348Tineke LeijstraTineke176
349Fabienne RaatsSjloapke.176
350Roy SprangersRooike176
351Brian Beekerschokdee11176
352Chantal KousebandChan_Kous174
353Nicky Tan1174
354Arno Bloksomeone1989172
355Sander de BruinSanderdkm170
356Ben van Dijckbigbennie170
357Jerry HendriksJerryH180170
358Kevin van der Burgkvdb168
359Bo BreukersBo Breukers168
360Piet KloostermanPieterSimon166
361Serge BohnéDeS€rGio164
362Wouter GerritsWouter G164
363Frans SerlierFrans S264
364Merlijn OonkLinna010158
365Tamaico BoersMeko!156
366Pascal van Gilssmook12456
367Kevin MohrMr.Mohr154
368Henri de HoopHennus154
369Lennert NijsLennert Nijs152
370Marieke VerslootMariekeV152
371Alexis*152
372Geoffrey NiehausMegaMillions148
373Joch Em146
374Herman VeltmanHerman V144
375Sanne van GendBandedPigNL142
376Sten KoolhaasS Koolhaas142
377Ben Schot[email protected]242
378R RiedemanRuben0721140
379Pieter ModderkolkPietje140
380Thom VeermanT Veerman138
381Zico van OersZ. van Oers138
382Marlon van LeeuwaardeILostSumM136
383Harold RinsmaDjerry136
384Robin van Deutekomdeutjexxx136
385Remco Majoorremco026134
386Marc HendriksMarcHendriks234
387Arjan YpmaBazel3!130
388Laurens MoetLaurens Moet130
389Margot van den BosMargotP130
390Anouk van der Krukanouk130
391Kevin ThakoerdinKing Kevinho130
392Martijn AlbersOMFGTO1130
393Mariska LexmondRiverchaser230
394Yuyong ChanYUUU_128
395Bart KnolxBonkie128
396Dinand WoolschotDinand126
397Richard van BeemVanBeem126
398Thijs WentzelThijsJelte126
399Stefan Boelensstefan260271126
400Jens NoppersNiksNadaNop124
401Delong MoetReckless _76124
402Glenn SchrantzGlenn_S122
403Jasper SchiksJustPulse122
404Sije Dijkstrabertusdijk122
405Roeland LentenIkke1987122
406Stan GalamaStan Halloo222
407Michael KosterMKos120
408Mark van der VoordenDeAlmachtige120
409Henrie BouwmansMwoods120
410Rick FlensNiet_NormAAl120
411Michiel VerzakeMichieltj3120
412Brenda GerritseBren98!118
413Rob DassenSkib116
414Jordy VermeulenThe_hulkie27116
415Luc VriesLucVries1116
416Paul Gerritspaul gerrits116
417Jeroen van AbeelenJeroen v A114
418Joep de WildtJoepDW114
419Jelte van SchelvenJvanSchelven114
420Martti Reijnepetten214
421Peter VoolstraVoolstra112
422LaantjeNB112
423Frank MathonMathondo112
424Egidijus JakunskasJakasisss112
425Timo van GelderTimovanG110
426Peter MathijssenVloerboer110
427Pokerwan18
428Dennis KleinleugemorsDKleinleuge18
429Winston van RijnsbergenWinston Pooh18
430PacmanNB18
431Daan ChebibDaan.Chebib28
432Patrick KlaverPatrick8516
433Vincent RoosVincent ROOS14
434Niels van der LaanNiels-199614
435Franklin RibadeneiraFrankz77714
436Lau van der PostBennyWeis!14
437Martin HolensteinMartin Stone14
438Jesse Oude GriepJDPapi14
439mAAs12
440gabbertje0912
441Ids HaagsmaItsIds12
442Henk SloosDr.kano12
Op zoek naar een andere ranking uit Seizoen 1 van de PokerCity League? Klik op een van onderstaande links voor de juiste ranking.
Totaal Ranking  -   Augustus 2021  -   Juli 2021  -   Juni 2021  -   Mei 2021  -   April 2021  -   Maart 2021
PokerCity Workshops