Fedor Holz wint 6-Max High Roller Montenegro voor $444K

Fedor Holz heeft het $32.000 buy-in 6-Max Event gewonnen bij de Triton High Roller Series in Montenegro, goed voor $444.893. Het $128.150 Main Event is inmiddels toe aan Dag 2 en Wang Qiang gaat aan kop. Andrew Robl, Steve O’Dwyer en John Juanda zijn er ook bij.

De WSOP is nog niet afgelopen of de highrollers zitten alweer ergens te kaarten. Niet dat er heel veel spelers van de partij zijn, maar met re-entry’s lopen de prijzenpotten toch stevig op. Dag 1 van het $1 miljoen KHD ($128.150) Main Event kende 27 unieke spelers, die goed waren voor 47 entry’s en de registratie is nog open t/m het eerste level van Dag 2. Bij de start van die tweede speeldag dook ook Tom Dwan op in Montenegro om een potje te kaarten.

Fedor Holz is één van de shortstacks in het Main Event, maar hij won in de aanloop naar dit event al het $32.000 6-Max Event. Dat event had 38 entry’s en  zeven betaalde plekken. Holz liet de bubble barsten door met shortstack Zuo Wang all-in te zetten. Die callde met maar Holz vond een tweetje en dat was genoeg om het geld te bereiken. Daarna was het lang eenrichtingsverkeer met Holz als eindstation van de chips.

Pas bij de laatste drie kreeg Holz het moeilijk. Hij kreeg weer grip op de zaak door met van de van Pedrag Lekovic te winnen, die derde werd. De heads-up tegen de Chinees Su Hao pakte na twee uur strijd uit in het voordeel van de ‘gepensioneerde’ Duitser. Holz won eerst een hele grote pot met two pair, waarna hij het laatste zetje gaf met tegen .

Hieronder de uitslag van de 6-Max:

PlaceWinnerCountryPrize in HK$Prize in USD
1Fedor HolzGermany3,472,200444,893
2Su HaoChina2,218,000284,192
3Predrag LekovicMontenegro1,398,000179,160
4Alan SassUSA964,000123,537
5Gabe PatgorskiUSA675,00086,501
6Richard YongMalaysia530,00067,920
7Xuan TanChina386,00049,466
Pieter Salet a.k.a. 'PrinsFlip' uit Nijmegen is sinds 2009 aan PokerCity verbonden. Sinds 2017 is hij eigenaar, samen met Lars 'LarsVegas' Smeets.

1 Comment

Reacties zijn gesloten bij dit onderwerp.