Achie Hermano wint 888 Live Boekarest Main Event voor €26.000

Achie Hermano heeft het €550 Main Event van het 888 Live Poker Boekarest pokerfestival gewonnen. Na een 3-way deal wist Hermano de klus te klaren en de titel te pakken, na de deal goed voor de resterende €3.000 aan prijzengeld waar nog voor gespeeld werd. Hermano won in totaal €26.000. De Brit Timms Ashley Richard werd tweede, de Roemeen Florin Binciu derde.

Het €550 Main Event in Boekarest telde 297 entry’s. De finaletafel werd gisteren gespeeld en duurde opvallend kort, want in vier uurtjes was het gepiept ondanks hele diepe stacks bij de start van de finaletafel:

SeatSpelerStackBlinds
1Mihai Tusnea2475000124
2Timms Ashley Richard173500087
3Achie Hermano142500071
4Narcis Nedelcu86500043
5Marius Culescu73500037
6Florin Binciu73000037
7Nandor Solyom49500025
8Alexandru Gavrilut35000018
9Raul Necsa25500013

De eerste klap werd uitgedeeld door Hermano, die met de van Raul Necsa voorbleef en zo was de eerste exit al snel een feit. Vervolgens bleef het snel gaan, maar was Hermano niet betrokken bij de uitschakelingen tot de laatste vier spelers. Narcis Nedelcu was de shortstack en ging all-in voor tien big blinds met .  Hermano maakte de call met en de vrouwen hielden stand.

Met nog drie spelers in de race was de chiplead voor Hermano, die een deal sloot met zijn twee tegenstander. Zo verzekerden de laatste drie zich al van een goede payday en werd er doorgespeeld voor €3.000 extra, de titel en de trofee. Nummer drie Florin Bincu werd vervolgens uitgeschakeld door runner-up Timms Ashley Richard. De heads-up eindigde in een coinflip met pocket zevens voor Hermano en voor zijn tegenstander. Het paartje zevens bleef de beste hand na de vijf gemeenschappelijke kaarten en zo greep Hermano de titel en in totaal €26.000 aan prijzengeld!

Uitslag €550 Main Event 888 Live Boekarest:

PlekSpelerPrijzengeld
1Achie Hermano (NL)€26.000
2Timms Ashley Richard (UK)€21.433
3Florin Binciu€20.806
4Narcis Nedelcu€12.210
5Alexandru Gavrilut€9.690
6Marius Culescu€7.350
7Mihai Tusnea€5.350
8Raul Necsa€3.940
9Nandor Solyom€3.230

*info van pokernews.ro /foto social media Achie Hermano

PokerCity Workshops
Pieter Salet a.k.a. 'PrinsFlip' uit Nijmegen is sinds 2009 aan PokerCity verbonden. Sinds 2017 is hij eigenaar, samen met Lars 'LarsVegas' Smeets.