WSOP Circuit Rozvadov: Drie Nederlanders naar Dag 3 Mini Main, Wouter Beltz en Daan van Leeuwen door in FiftyStack

WSOPC Rozvadov - Bert Woolschot
Bert Woolschot
 

31 spelers maken in het €250 Mini Main Event van de WSOP Circuit in Rozvadov nog kans op de prestigieuze ring. Daarbij drie Nederlanders en drie Belgen. Onze landgenoot ‘SuperFarmer’ heeft een top-5 stack vergaard, terwijl ook Skipp van den Assem en shortie Bert Woolschot nog van de partij zijn. Jorden Verbraeken, ‘Maurice’ en ‘LPCDIDIER’ moeten het voor de zuiderburen doen. Dag 2 begint maandagmiddag, net als die van de €660 FiftyStack. De Belgen doen het daar goed met nog vijf ijzers in het vuur, Neerlands hoop ligt in de handen van Wouter Beltz en Daan van Leeuwen.

INHOUD – WSOP Circuit Rozvadov

WSOP Circuit NLH €250 Mini Main Event  – Dag 1G [RING #2]

Zondag een erg drukke dag in het €250 Mini Main Event. ’s Ochtends stond er nog een laatste turboflight op het programma: voor de spelers die Dag 2 nog niet hadden gehaald was dit de allerlaatste kans. Nadat de late registratie daar gesloten was – en er nog eens 500 inschrijvingen waren – konden de totaalgetallen voor dit event gepubliceerd worden. Verspreid over de zeven flights waren er niet minder dan 3.105 entries. Dat zorgde ervoor dat de guarantee van €500.000 zeer ruim gepasseerd werd.

PokerCity League 1330x261

Drie Nederlanders en twee Belgen zouden de schifting overleven. Namens ons land deden dat ‘SuperFarmer’, Mitchel van der Linden en Toan Nguyen. De zuiderburen Danny Covyn en ‘Super Mario’ bemachtigden ook een seat voor de tweede speeldag later op de dag. Gezien de korte tijd tussen Dag 1G en Dag 2 konden de precieze stacks van deze overlevers niet geregistreerd worden. We weten ieder geval dat ze aan het eind van de rit chips konden baggen.

WSOP Circuit NLH €250 Mini Main Event  – Dag 2 [RING #2]

Op Dag 2 kwam 10% van het totaal aantal deelnemers terug, die zo het Tsjechische vlaggetje al in de pocket hadden. Dat komt uit op zo’n 310 pokeraars. Daar weer 10% van (31) wisten de zondag door te komen en mogen nog dromen van de absolute hoofdprijzen. De zojuist genoemde ‘SuperFarmer’ voert het peloton uit de Lage Landen aan. De Nederlander wist een stack van 6.950.000 bij elkaar te kaarten en staat knap vijfde in chips. Jorden Verbraeken is met 6.425.000 de beste Belg.

WSOPC - Jorden Verbraeken
Jorden Verbraeken

‘Maurice’ (5.650.000) en Skipp van den Assem (4.650.000) hebben een plekje in de middenmoot vergaard. Onderin zien we ook nog een Belg en Nederlander, in de personen van ‘LPCDIDIER’ (2.300.000) en Bert Woolschot (780.000). Zo zijn er in totaal nog drie landgenoten en drie zuiderburen van de partij. Twee Duitsers staan bovenaan: Dominik Renner (13.275.000) en Dennis Adam (8.600.000). De finaledag zal 14.00 uur aanvangen, met level 32 (150.000/300.000/300.000). De volledige lijst van cashes wordt na het toernooi gepubliceerd, PokerCity zal deze meenemen in het verslag van morgen.

Chipcounts Dag 3 Mini Main Event

First nameLast nameNicknameNationalityChip count
Dominik AndreRennerGermany13275000
DennisAdamGermany8600000
PetruTarlevMoldova, Republic of7800000
MarianZemanekSlovakia7675000
SuperFarmerNetherlands6950000
RANDOMGermany6700000
RobertObrtlikSlovakia6650000
JordenVerbraekenBelgium6425000
DenisMoravecSlovakia6375000
Ali MohamedRachediFrance6225000
MaurizioBruniItaly5650000
MauriceBelgium5650000
FrancescoGambinoItaly5550000
YehonatanBehorIsrael5200000
EncyGermany4900000
SkippVan Den AssemNetherlands4650000
EmilSudimakSlovakia4300000
StanislavBochCzech Republic4150000
RaikBernhardtGermany4075000
Nicolae ClaudiuModreaRomania4000000
KonstantinKostyakovRussian Federation3925000
extrahackerSlovakia3775000
AndreiMakavetsBelarus3600000
Steve FouadSavioFrance2925000
billakisGreece2750000
AngeloD IppolitoItaly2650000
MatejTomanecCzech Republic2525000
LPCDIDIERBelgium2300000
Jacques BrunoKalifaFrance2125000
EdmondRamaGermany1925000
Theodoor BernardWoolschotNetherlands780000

WSOP Circuit NLH €660 FiftyStack – Dag 1 [RING #3]

Om de zondag in King’s nog wat drukker te maken stond ook Dag 1 van het derde ringevent op het programma: de €660 NLH. 241 unieke spelers kochten na eliminatie nog 93 keer, wat een veld van 334 opleverde. Na de eerste schifting zijn nog 56 pokeraars in de race. Danny Covyn wist Dag 2 van het Mini Main Event niet te overleven, maar zette dat recht in de FiftyStack. Hij voert de groep van liefst vijf Belgen en twee Nederlanders aan. Hij vergaarde een stack van 510.000. Mathieu Desmet (415.000) en Vincent Selenne (390.000) deden eveneens goede zaken.

Voor de twee landgenoten moeten we kijken in de staart van het klassement. Daar staan Wouter Beltz (204.000) en Daan van Leeuwen (92.000), die mikken op een comeback. Ook de Belgen Xavier Servais (187.000) en Randee Clybouw (115.000) staan daar in de buurt. Baas boven baas is de Italiaan Giuseppe Tarsia met een stevige stack van 800.000. Maandagavond weten we wie er tot winnaar gekroond wordt. Ook deze Dag 2 vangt om 14.00 uur aan. Dit doen ze met level 4.000/8.000/8.000.

WSOPC - Wouter Beltz
Wouter Beltz

Nederlanders en Belgen door in FiftyStack

First nameLast nameNicknameNationalityChip count
DannyCovynBelgium510000
MathieuDesmetBelgium415000
VincentSelenneBelgium390000
WouterBeltzNetherlands204000
XavierServaisBelgium187000
RandeeClybouwBelgium115000
DaanVan LeeuwenNetherlands92000

Naar het King’s Casino met Pokerreis!

Wil je ook een keer naar het King’s Casino in Rozvadov? Boek dan je verblijf via onze partner Kennemer Reizen / Pokerreis en je bent verzekerd van het beste verblijf in het pokerwalhalla van Europa! Meer info en boeken via de site van Kennemer Reizen.

Kijk voor actuele informatie over het poker aanbod van King’s Resort op hun speciale poker website.

 

PokerCity Workshops
Martijn 'King' Kingma is sinds 2016 verbonden aan PokerCity. In eerste instantie sporadisch als blogger, inmiddels uitgegroeid tot vaste kracht en mede verantwoordelijk voor vele dagelijkse artikelen.