Finale Seizoen 1 HCOPL (zondag 31 juli 19:00 uur): Alles wat je moet weten!

Finale Seizoen 1 HCOPL
 

De finale van Seizoen 1 van de Holland Casino Online Poker League (HCOPL) staat gepland op zondag 31 juli om 19:00 uur. In totaal 90 spelers wisten zich te kwalificeren voor de finale en komen zondag aan de start. Vijf spelers wisten gedurende het seizoen twee keer een event te winnen en zij treden met een grotere beginstack aan. De winnaar van de finale gaat aan de haal met een ticket voor het Main Event van de Master Classics of Poker (waarde €3.300), in november van dit jaar in Holland Casino Amsterdam. Voor de complete top 8 van de finale liggen prijzen in de vorm van live of online toernooi krediet klaar.

Nog geen account bij Holland Casino Online? Maak er dan één aan via deze link en pak een mooie welkomstbonus mee.

INHOUD – Finale Seizoen 1 HCOPL

Finale Seizoen 1 – Holland Casino Online Poker League (HCOPL)

De finale van het eerste seizoen van de Holland Casino Online Poker League (HCOPL) vindt plaats op zondag 31 juli en zal van start gaan om 19:00 uur. Zoals altijd zal er ook van de finale een livestream zijn, welke te zijn is op het Twitch-kanaal van PokerCity. De commentatoren van dienst zijn deze keer Mark ‘KrachtTonennn’ Roovers, die zelf ook de finale speelt, en Lars ‘larsvegas69’ Smeets, die zich niet plaatste voor de finale en zich dus volledig kan toeleggen op het commentaar.

De beginstack in de finale is 50.000 punten. De blindlevels duren de eerste dertien levels 8 minuten. Vanaf Level 14 zullen de blindlevels tien minuten duren. Er is late registratie tot en met Level 13 (1 uur en 44 minuten), dus je hoeft niet per se vanaf het begin aanwezig te zijn. Verderop lees je welke spelers zich geplaatst hebben voor de finale en tevens welke spelers met een grotere stack aan de start zullen verschijnen.

LET OP! De start van de finale is om 19:00 uur. Er gingen verschillende aanvangstijden rond, maar dit is de definitieve starttijd!

Wie hebben zich geplaatst voor de HCOPL-finale van Seizoen 1?

In totaal 90 spelers wisten zich te plaatsen voor de finale van Seizoen 1 van de HCOPL. Er waren in totaal 20 verschillende winnaars dit seizoen. Ook waren er 60 spelers die zich via hun plek op de ranking hadden geplaatst. Tot slot wisten 23 spelers, die zich niet via de eerste twee opties geplaatst hadden, zich middels het behalen van minimaal vijf cashes voor de finale te kwalificeren. Nadat we de lijst ontdubbeld hadden, sommige spelers hadden zich langs meerdere wegen geplaatst, bleven er 90 spelers over.

Onderstaand de complete lijst met deelnemers aan de finale van Seizoen 1 van de HCOPL. Al deze spelers hebben een ticket voor de finale in hun account, met uitzondering van de spelers die meerdere malen gewonnen hebben, maar dat lees je hieronder.

#NicknameNaamEventsPuntenWinsFTCashes
1TuurMarco van Turenhout256674328,777
2PietersmoederDaan van Leeuwen256284920,99210
3LuTheTravellerLuuk van Wingerden256198251,226
4JakpotJohnnyJohn Maas256145554,1327
5velcrocall2460721289,97124
6badibe74256038845,4629
7ygdwxghcruRik Katerberg2459541638,31411
8FrinsPlipPieter Salet255865813,328
9MrSnowGlobeMarc Dogge2458121555,2727
10puntersilly6392556291740,6137
11KrachtTonennnMark Roovers245573489,3217
12oskaaart2554691088,0535
13HollaronRonald den Hollander235462173,294
14ElTauro20202454111317,46138
15PnurkVincent Simons2053451165,8626
16NuallanMarinus Nijhof2552961067,6338
17DonAmiTAmit Girdhari245212175,094
18TonnekeSTon Smeulders255146256,055
19ReNiSte2450862050,07223
20jumperbig872Koen2450842514,48236
21ZhongChenJasmin Sertovic205071533,7716
22Miksie205069886,4714
23IrkendMax Maassen224999770,0915
24bruin88234991397,614
25Dragonn66Yifan Li2049722486,18235
26BogeyHC254970140,963
27CuipKaspersCas Kuipers224930253,635
28martyparty1Martin van Meel204902515,1828
29Puntertje10184853896,4727
30thefoks254834195,134
31Fonz234828235,875
32JoPaHuMaJean-Paul van de Burgt23473481,822
33NoGoodMyFriendZico Tjin Asjoe224724965,9114
34HoeDan78Henk Horden224697345,4715
35YouOn9214652221,274
36ibeatbadbeats204628267,736
37SufjasjeRemco Klein224619799,4326
38dukegolden644244574225,0214
39WoutGG244491787,3413
40UdenpokerRick van Uden194466289,197
41cucarachaJaimie Vos2044621183,1117
42EvanLambaartMilko van Winden2144371043,1316
43Jurk09Jorg Eising224421208,9113
44ArrogantjeBenny Hulshof194354191,444
45djaspersDonny Jaspers2043371331,88126
46MexicanoEter234334861,6224
47mikeajax15Mike Kersten204279408,2415
48RobertJR2242731761,66125
49limp020164255384,5618
50generalfunny19Ken Waegemans214246217,075
51jellerijkersJelle Rijkers204232174,874
52FoldprePLZBas Verreijt2042252022,6335
53PacienciaaMaarten Oosterwijk184214415,3113
54DollejuinSimon Vermeltfoort184153698,9314
55Stunter84Yuri Oosterveen214144195,965
56GekkeOpa174112258,155
57debusse66Teun Bakker19410083,63
58VegaBapao214096133,123
59NotNormal204078885,5114
60machinequiet22Donny van Nes184056176,644
61FrankdeT204051275,0515
62DenaertLeon194018372,326
63Ludovico39Giel Timmers2139821219,48113
64Eus1967Eugene Deenen2239781152,2225
65Donk456rCarlo Wolters2139702574,4145
66TabledrawHarold van der Molen1938901401,85124
67GesusNLMatthijs Lijftogt173876277,476
68stijnsooStijn Hoogendoorn193865404,2825
69Gyozo28Moreno Rutten1938481873,78223
70hapjesman100Werner Landmeeter213770239,725
71pakezel19801737301180,4228
72RoelRoel Bosma163610360,115
73woutpeulenWout Peulen1735341795,43227
74BadBeer153496394,7415
75shiptrue1617173490246,445
76Jcs2310163454746,225
77iBomberrSem Peeters1534281169,75114
78EzzpEsmay Porte1634241296,54116
79DLTurn143324284,516
80EvenNaarDeAldi193311544,825
81QuestjeTTVMarin Langenbach153112947,1325
82essienn911630801226,04113
83Dennism97Dennis Meulendijk113042410,0915
84jpnis153037882,7815
85Pexus1629711195,88123
86ReneJansenRobbin Dijkstra1228221494,08135
87Lumamika142697569,8435
88HCBramazing112373735,3625
89Kleinedrekst122256542,1315
90JFR871020271250,31124

We hebben deze lijst met de grootste zorg samengesteld, gecheckt en dubbel-gecheckt. Heb jij toch het idee dat er iets mis gegaan is en jouw naam er abusievelijk niet bijstaat? Neem dan z.s.m. via mail contact met ons op en we zullen het verder uitzoeken.

Welke spelers hebben extra stack?

Er was in het eerste seizoen van de HCOPL slechts één mogelijkheid om extra stack te vergaren voor de finale en dat was meerdere keren winnen. Spelers die twee toernooien wisten te winnen, krijgen 50% van de beginstack erbij in de finale. Bij driemaal event winst was 100% en zo verder.

Er waren vijf spelers die twee keer een toernooi op hun naam wisten te schrijven. Zij allen zullen de finale beginnen met een stack van 75.000 punten, in plaats van de reguliere 50.000 punten. Er waren geen spelers die meer dan twee keer een event wisten te winnen en dus hebben alleen de onderstaande vijf spelers een afwijkende beginstack.

LET OP! Spelers met een grotere beginstack kunnen geen gebruik maken van de late registratie. Zij zijn al ingeschreven voor de finale en hun stack komt onmiddellijk in play. Dit omdat voorregistratie vereist is om de extra chips toe te kennen. Hou hier dus rekening mee!

#NicknameNaam
1‘woutpeulen‘Wout Peulen
2 ‘Dragonn66’Yifan Li
3 ‘Gyozo28’Moreno Rutten
4 ‘jumperbig872’Koen
5‘ReNiSte’

Wat valt er te winnen in de HCOPL-finale van Seizoen 1?

Onderstaand het overzicht van de te winnen prijzen in de finale van Seizoen 1 van de Holland Casino Online Poker League.

PlekPrijsWaarde
1MCOP Main Event ticket€3.300
2Live Event credit€ 550
3Live Event credit€ 440
4Online ticket pakket€ 250
5Online ticket pakket€ 150
6Online ticket pakket€ 100
7Online ticket pakket€ 75
8Online ticket pakket€ 75

Samenvatting Finale Seizoen 1 HCOPL

Onderstaand hebben we de belangrijkste informatie over de finale van Seizoen 1 van de HCOPL nog even voor je op een rijtje gezet.

Finale Seizoen 1 HCOPL
Datum: 31 juli 2022
Tijd: 19:00 uur
Beginstack: 50.000
Late reg *: 13 levels (1 uur en 44 min.)
Blinds: Level 1 t/m 13: 8 minuten | Vanaf Level 14: 10 minuten

* = Enkel voor niet meervoudig winnaars

PokerCity League - 1000x258
LarsVegas
Lars Smeets a.k.a. 'LarsVegas' uit Valkenburg is sinds 2012 aan PokerCity verbonden. Sinds 2017 is hij eigenaar, samen met Pieter 'PrinsFlip' Salet.