Benelux Classics Grand Final: Johan Wisselo, Britt Petersen, Wouter Beltz & Donny Jaspers naar Dag 3

Johan Wisselo

Na het slagveld op Dag 2 van het Benelux Classics Grand Final Main Event komen nog 23 spelers terug op Dag 3. Onder hen zeven Nederlanders en zes Belgen. Beste landgenoot was Johan Wisselo, die 5,85 miljoen in zijn zak mocht steken. Britt Petersen (4,9M) en Wouter Beltz (4,85M) doen prima mee in de middenmoot. Deejay Riemsma, Maurice Meijer en Ivo van Wijk bevinden zich in de achterhoede, terwijl Donny Jaspers de shortstack is. De Bulgaar Sergey Shendrik heeft met 17,15 miljoen de chiplead stevig in handen.

INHOUD – BENELUX CLASSICS GRAND FINAL

Benelux Classics Grand Final Main Event – Dag 2

De zondag van de Benelux Classics Grand Final is traditiegetrouw het decor van Dag 2 en zo ook nu. 262 spelers van in totaal 2.414 entries verschenen aan de start en daaronder waren 56 Nederlanders en 38 Belgen. Er lag voor 242 spelers geld klaar en dus zou het niet lang duren alvorens het geld werd bereikt in het €230 Main Event.

Een mincash van €471 mocht opgehaald worden door de Nederlanders Tijmen Corporaal (242e) en Roy Godschalk (241e) en de Belgen Tommy Lievens (203e) en Laurent van Sevenen (185e). Een paylevel hoger mocht er €527 opgehaald worden door de Belg Glenn Laureys (168e) en de Nederlanders Christa van Berkel (164e), Mateusz Moolhuizen (160e) en Dex de Jong (152e).

Mateusz Moolhuizen

Sandro Farina kende een prima eerste dag, maar moet zich op Dag 2 tevreden stellen met plek 120 en een payout van €588. De Belg Kristof Everaerts (105e) en de Nederlander Martin van Meel (100e) deden het iets beter en collecteerden €688. Bij het volgende betaalniveau kon er €796 opgehaald worden door de Belg Raf Martens (92e) en de Nederlander Stijn Augustinus (81e). Jorden Verbraeken strandde op plek 69 en moest zich met iets minder dan duizend euro tevreden stellen, €934.

Langzaam maar zeker werden de payouts hoger en de Nederlanders Majid Bozakraft (52e) en Benny Kneepkens (42e) kregen een beloning van €1.163. De Nederlander Wesley Hoving pakte een knappe 38e plek en dat leverde hem €1.397 op. Tegen het einde van de dag waren er gelukkig nog genoeg Nederlanders en Belgen vertegenwoordigd, maar vlak voor het einde van de dag viel het doek alsnog voor de Belg Ronnie Aussems (30e) en de Nederlanders Koen Meutstege (29e) en Zico van Oers (25e). Hun beloning was €1.914.

Klik hier voor een volledig overzicht van de payouts van het €230 Benelux Classics Grand Final Main Event.

Zeven Nederlanders en zes Belgen op finaledag

Drieëntwintig spelers komen zoals gezegd terug op de finaledag van het €230 Main Event. Chipleader aan de start van Dag 3 is de Bulgaar Sergey Shendrik, die met 17,15 miljoen de touwtjes stevig in handen heeft. De Fransman Matthias Vivet (10,95M) en de Zwitser Josef Peter Huber (9,65M) completeren de top 3.

Vanuit de Lage Landen zien we nog 12 spelers terug op de laatste dag, zeven Nederlanders en vijf Belgen. Johan Wisselo deed dat als beste. Met 5,85 miljoen staat hij zesde in de chipcount. Beste Belg is Leglex, hij staat met 6,15 miljoen op plek vijf.

Britt Petersen

In de middenmoot vinden we de Nederlanders Britt Petersen (4,9M) en Wouter Beltz (4,85M) terug. De Nederlanders Deejay Riemsma, Maurice Meijer en Ivo van Wijk en de Belgen Caroline van Gorp, Michael Goossens, Poulet en Matthias van Weyenbergh bevinden zich in de achterhoede. De shortstack van Dag 3 is niemand minder dan Donny Jaspers, die met 1,2 miljoen welgeteld 6 big blinds over heeft.

Chipcounts Benelux Classics Grand Final Main Event – Dag 3

#First nameLast nameNationalityChip count
1SergeyShendrikBulgaria17150000
2VivetMatthiasFrance10950000
3Josef PeterHuberSwitzerland9650000
4PatrikJarosCzech Republic6550000
5LeglexBelgium6150000
6JohanWisseloNetherlands5850000
7MichalMrakesCzech Republic5675000
8Didier Denis GGrubisicBelgium5475000
9KaterminkaGermany5425000
10OemuerPehlivanGermany5425000
11VladimirTamaskovicSlovakia5375000
12BrittPetersenNetherlands4900000
13Wouter Alphonsius GerardusBeltzNetherlands4875000
14IVGermany4800000
15RicardoSousa Pereira Silviera De PinaPortugal3275000
16Caroline DeborahVan GorpBelgium3225000
17DeejayRiemsmaNetherlands3200000
18MauriceMeijerNetherlands2625000
19Ivo Walter SibillaVan WijkNetherlands2150000
20MichaelGoossensBelgium2075000
21POULETBelgium1975000
22MatthiasVan WeyenberghBelgium1750000
23Theophilus MartinusJaspersNetherlands1200000

Payouts Benelux Classics €230 Main Event

Onderstaand het complete overzicht van de payouts van het €230 Benelux Classics Grand Final Main Event.

Pos.First nameLast nameNationalityWon total
24PhilippPflueglAustria€ 1.914
25Zico Matheus Petrus CornelisVan OersNetherlands€ 1.914
26OliverHauckGermany€ 1.914
27ClaudiuDescultuGermany€ 1.914
28FerencPalmaiHungary€ 1.635
29KoenMeutstegeNetherlands€ 1.635
30Ronny Henri FAussemsBelgium€ 1.635
31Bilel KarimHattayFrance€ 1.635
32MichalKovacSlovakia€ 1.397
33OmerMartheleurBelgium€ 1.397
34ArashKarimkhanzandGermany€ 1.397
35Logan Angelo FSaccoBelgium€ 1.397
36DanieleLa MarcaItaly€ 1.397
37MOOSNetherlands€ 1.397
38WesleyHovingNetherlands€ 1.397
39Diego FurinhaGermany€ 1.397
40Aubrey Lenox MarcStrunkeyGermany€ 1.163
41Alain MauriceVan Der MaarlNetherlands€ 1.163
42Benny Peter AntoineKneepkensNetherlands€ 1.163
43PhilippZukernikIsrael€ 1.163
44FrancescoCandelariItaly€ 1.163
45Wouter DinandMatersNetherlands€ 1.163
46ÖmerYozgatGermany€ 1.163
47DämonGermany€ 1.163
48Attila JanosAlmasiHungary€ 1.163
49Alain DanielMullerFrance€ 1.163
50Karlovarský KrálCzech Republic€ 1.163
51DjamelOuaretFrance€ 1.163
52MajidBozakraftNetherlands€ 1.163
53KilianGermany€ 1.163
54BrainlessGermany€ 1.163
55MegalodonkGermany€ 1.163
56AlessandroPetrungaroGermany€ 934
57Rafael RafiBenIsrael€ 934
58BOLEKGermany€ 934
59Xavier FernanPelloquinFrance€ 934
60PetrMifekCzech Republic€ 934
61Jacek PawelPodporaPoland€ 934
62Cas Franciscus MariaKeijertsNetherlands€ 934
63BekaleShaft Emmanuel OBelgium€ 934
64MILANItaly€ 934
65GilArensteinIsrael€ 934
66DannyVerheijNetherlands€ 934
67Florin PaulTrifanRomania€ 934
68Dieu BinhLamBelgium€ 934
69JordenVerbraekenBelgium€ 934
70StefanosKyprianouCyprus€ 934
71SvenBindrichGermany€ 934
72MarioDeckGermany€ 796
73PasqualePannuloItaly€ 796
74Diederick JurjenStraatNetherlands€ 796
75JacekHildebrandtPoland€ 796
76OmerZararsizBelgium€ 796
77Mr.BondGermany€ 796
78DanasDambrauskasLithuania€ 796
79WernerNatherGermany€ 796
80Lisa HeleneSchwitterSwitzerland€ 796
81Stijn DAugustinusNetherlands€ 796
82WietseHasperNetherlands€ 796
83JanKrnacCzech Republic€ 796
84Johannes ParkSkakDenmark€ 796
85VladimirKrizekCzech Republic€ 796
86AlexanderMantelGermany€ 796
87MarcelHeinzGermany€ 796
88KhalidNajemBelgium€ 796
89MarcusSkowronekGermany€ 796
90Mark PaulBermanUnited Kingdom€ 796
91YoramBen SimonIsrael€ 796
92Raf Jozef WMartensBelgium€ 796
93YaïrVan RuitenNetherlands€ 796
94Bart Edgard MBoermansBelgium€ 796
95MarekKoptakSlovakia€ 796
96CinipulkGermany€ 688
97SebastianRussoBelgium€ 688
98RyszardKubikPoland€ 688
99DourosSpyridonGreece€ 688
100Martin Waltherus MatVan MeelNetherlands€ 688
101Jeremy GustaveSoudanFrance€ 688
102FabianArenaBelgium€ 688
103ErikAvlastimovGeorgia€ 688
104TeiwazGermany€ 688
105EveraertsKristofBelgium€ 688
106Obiwan2222Germany€ 688
107MadoKingGermany€ 688
108Brian StephanVangoetsenhovenBelgium€ 688
109Fabrice Jean LouisFarinaBelgium€ 688
110Robert MaartenVan SchalmNetherlands€ 688
111Melvin Johannes GeraHendriksNetherlands€ 688
112Michael OlivierGobbeBelgium€ 688
113NioItaly€ 688
114LUCKY LUCIANONetherlands€ 688
115AdemKaracelikNetherlands€ 688
116WalterScheuringerAustria€ 688
117Davide AlessandroBernersLuxembourg€ 688
118Shana TurquesaOyenBelgium€ 688
119Carl MarcGeorges Dit SoudrilFrance€ 688
120AlessandroFarinaNetherlands€ 588
121CarmeloRomeoGermany€ 588
122Herve XavierBurkhardSwitzerland€ 588
123StefKoningNetherlands€ 588
124JeromeBalthazarBelgium€ 588
125LimperatorGermany€ 588
126AndreZwiersGermany€ 588
127Maximilian ThomasWinklmeierGermany€ 588
128David Dimitri GLecomteBelgium€ 588
129SyntaxFrance€ 588
130MarekBlaskoSlovakia€ 588
131PeterRalbovskySlovakia€ 588
132Romain Pierre DanielCazaubonFrance€ 588
133ChristianSuhrGermany€ 588
134Stephane Richard JLomzikBelgium€ 588
135Richard AlwinMaurerGermany€ 588
136Anamaria RoxanaHemmertGermany€ 588
137LaurentChiaramonteItaly€ 588
138PeterKaraffaSlovakia€ 588
139Dr.HellasGermany€ 588
140ERIKNITROItaly€ 588
141Rudy Suzanne FVerbeekBelgium€ 588
142Klaus HeinrichSuhrGermany€ 588
143MichaelSuhrGermany€ 588
144Cedric Jakob ASchumacherBelgium€ 527
145Roman SergeLangnerBelgium€ 527
146Jean PascalBellanceFrance€ 527
147Solange Marie FDardenneBelgium€ 527
148DimitriBogdanovDenmark€ 527
149Flushdraw54Italy€ 527
150Nicolaas CarloWoltersNetherlands€ 527
151Francine Ngoc BichHuynhFrance€ 527
152DexDe JongNetherlands€ 527
153Paul AdrianCovaciuRomania€ 527
154Bartosz JanPajakPoland€ 527
155SimonErwan StepahenFrance€ 527
156Stephan HendrikusCornelissenNetherlands€ 527
157KALKOGermany€ 527
158JochenHippeleinGermany€ 527
159JuergenWienGermany€ 527
160MateuszMoolhuizenNetherlands€ 527
161WolframLieboldGermany€ 527
162AndreasEllerGermany€ 527
163AdrianoFersiniBelgium€ 527
164ChristaVan BerkelNetherlands€ 527
165SharonDvirIsrael€ 527
166JakubZaverkaCzech Republic€ 527
167EdvinOsmaniAlbania€ 527
168Glenn Leon ELaureysBelgium€ 527
169CarlosSpoddigGermany€ 527
170DimitriMelinBelgium€ 527
171ArjanDekkerNetherlands€ 527
172Rudolf GerardusWigchertNetherlands€ 527
173YamR46Germany€ 527
174Dr. RicoGermany€ 527
175PetrDanekCzech Republic€ 527
176Anthony EugenWintermannGermany€ 527
177Patrick HarryCoenenGermany€ 527
178Clement HenryCureFrance€ 527
179EricThirionBelgium€ 527
180Patrick Gerardus Johannes MariKeijserNetherlands€ 527
181Daniel HorstPecheGermany€ 527
182MontanaGermany€ 527
183Hannes WielandJeschkaGermany€ 527
184JanjaItaly€ 471
185Laurent ThienVan SeverenBelgium€ 471
186AugustSchleglAustria€ 471
187Wendy Christina WilhelObbinkNetherlands€ 471
188BelfroegasManuel JoaquimBelgium€ 471
189Nikodem KrzysztofDubielPoland€ 471
190Luke24Germany€ 471
191BobbySimonsNetherlands€ 471
192Stefano CabloDondiItaly€ 471
193DaliborDulaCzech Republic€ 471
194DimitriosTsouvalisGreece€ 471
195TimNieferGermany€ 471
196MarcoDi PersioItaly€ 471
197TobiasIlmerItaly€ 471
198YoussefAananouchFrance€ 471
199John MichaelReevesNetherlands€ 471
200CamilloSmisNetherlands€ 471
201Grigore DanielNiculaRomania€ 471
202Ludovic ArnauDobrowolskiFrance€ 471
203Tommy RogerLievensBelgium€ 471
204DelhasseMartinBelgium€ 471
205DOGMA DIORIran, Islamic Republic of€ 471
206Daniel Peter DickKnijffNetherlands€ 471
207Jean ChristophRoecklinFrance€ 471
208DanutGrundzaRomania€ 471
209Dominique JeaTerzianFrance€ 471
210RoyBakkerNetherlands€ 471
211Gabriel ClaudiuIonitaRomania€ 471
212BudoLaurent Fabien JBelgium€ 471
213JochenMaesBelgium€ 471
214Roy Willem JanGodschalkNetherlands€ 471
215AshotOganesianRussian Federation€ 471
216KobiBen Simon SavyonIsrael€ 471
217AhmetDoganGermany€ 471
218UweDietzingerGermany€ 471
219RensBoerkeNetherlands€ 471
220OliverHeppchenGermany€ 471
221Harald RichardKlinkeGermany€ 471
222DavidTaborskyCzech Republic€ 471
223AmjadNaderTurkey€ 471
224Elias CherifBahriFrance€ 471
225Serge JacquesGielbartowiczBelgium€ 471
226Charles AlbertGivensUnited States€ 471
227MaximilianSteinmuellerAustria€ 471
228JeroenDriessenNetherlands€ 471
229Roel Everardus JohannesEversNetherlands€ 471
230AsafShoshanaIsrael€ 471
231PavolSzeteiSlovakia€ 471
232JulienBaldassarreFrance€ 471
233TamerIbrahimEgypt€ 471
234NatanSapoznikovIsrael€ 471
235LuukPraamstraNetherlands€ 471
236MartinScharfetterAustria€ 471
237Hendrikus Johannes MarVan Der HeijdenNetherlands€ 471
238Marcel Joseph AlexanderTolNetherlands€ 471
239DimitriosKyrgidisGreece€ 471
240AlesZelenyCzech Republic€ 471
241JuriKwiringGermany€ 471
242Tijmen EwaldusCorporaalNetherlands€ 471

Speelschema Benelux Classics Grand Final 2021

DatumTijdEventGtdBuy-inFeeStartstackRe-entryBlindlevel
21-715:00Satellite 1A (CAP 117)€2.300€45€510.000Unl10
21-718:00Main Event Dag 1A (CAP 500)€400.000€200€3050.0002x40
22-715:00Satellite 1B(CAP 116)€2.300€45€510.0001x10
22-718:00Main Event Dag 1B (CAP 500)€400.000€200€3050.0002x40
23-711:00Turbo Morning Bounty (€50 Bounty)(CAP 117)€10.000€150€1515.0001x15
23-716:00Main Event Dag 1C (CAP 500)€400.000€200€3050.0002x40
23-722:00King’s Friday Night Turbo€10.000€100€1520.0002x15
24-711:00Main Event Dag 1D (CAP 500)€400.000€200€3050.0002x40
24-717:00Main Event Dag 1E (CAP 500)€400.000€200€3050.0002x15
25-710:00Main Event Dag 1F Turbo (CAP 500)€400.000€200€3050.0002x15
25-715:00Main Event Dag 2€400.00040
25-718:00High Roller€30.000€500€50100.0002x40
26-714:00Main Event Final Day€400.00040
26-718:00King’s Special Big Monday (CAP 117)€10.000€100€1520.000Nee20/15

Het complete speelschema en blindlevels check je via deze link op de site van het King’s Casino.

PokerCity Workshops
Lars Smeets a.k.a. 'LarsVegas' uit Valkenburg is sinds 2012 aan PokerCity verbonden. Sinds 2017 is hij eigenaar, samen met Pieter 'PrinsFlip' Salet.