PokerCity League – Seizoen 3 – Rankings

Op zoek naar een andere ranking uit Seizoen 3 van de PokerCity League? Klik op een van onderstaande links voor de juiste ranking.
Totaal Ranking  -   Juni 2022  -   Mei 2022  -   April 2022  -   Maart 2022  -   Februari 2022

In Seizoen 3 tellen de beste veertig resultaten van zestig toernooien mee voor het algemeen klassement ofwel de PokerCity League Ranking. Als een speler op 40 events staat, dan zal de teller op die 40 blijven staan ook als er meer events gespeeld worden. De kolom Events geeft het aantal gespeelde meetellende events voor de ranking aan. Het totaal aantal punten behaalt in die 40 events kan nog wel stijgen als de mindere prestaties verbeterd worden.

Meer over de opzet van de PCL lees je in dit artikel.

Legenda:

= ToernooiwinnaarEvents= Aantal meetellende events voor de ranking
= Maandranking winnaarFinale= Aantal bullets voor de finale
= PokerCity League AmbassadeurPlay-off= Aantal behaalde play-offtickets

Stand PokerCity League Ranking – Seizoen 3 – Na 60 van 60 speelronden

#NaamUsernamePrestatiesEventsPuntenFinalePlay-off
1Donny Jaspersdjaspers88821403023413
2Kees AertsKees Aerts4402990511
3Maarten van DelftTheChomiK21402980615
4Alberto StegemanAlbertoS21402980510
5Ronald den HollanderHollaron27402952213
6Lou Poppelierpunter21402872510
7Esmay PorteEsmay240276337
8John MaasJakpotJohnny240274938
9Jaska KierzekJJ Kierzek240264924
10JP KarmanJohnpaul802402639310
11Ies den HollanderIes dH40255416
12Oliver GrajewskiOliver Graj.240252537
13Sandra van EijkSanjo40251218
14Nico SchilderNico S40247618
15Rene PosthumaTheJokerRene240245739
16Otto-Jan LeeverinkZeester 197840237818
17Jan AlemansDiscoDuck55140233927
18Donny van NesDonneahh240232036
19Dick de KnikkerD de Knikker402315212
20Eugene DeenenEus-19672402311412
21Pieter SaletPieter Salet40227319
22Henk Hordenbananenman402197111
23Wim van DorstenWim van D140206215
24Joost van OosterhoutJoost van O33200417
25Willie Steemanuic54!40198717
26Mato BozicMB69340193532
27Michel HoekstraM.Hoekstra1135185647
28Ben SchotBenski234183523
29Tanja GuijtTanjaG7738183217
30Menno ImmersSowieso*o7o132175626
31Yuri Oosterveenstuntpiloot137174214
32Jan van der Stroomdaddygrey34174118
33Johan WisseloJ.Wisselo140170514
34Adam StamAdamski130168213
35Wiel CrollaPokersmurf2616074
36Lars SmeetsLars Smeets126160415
37Jean HuurmanJust4all130160426
38Simon MaguireSimon15134155012
39Ben AertsBen Aerts128153914
40Johan HuismanJ huisman3614884
41Frank MackenschinsMACK_EXCISTS126144415
42Jody HanegraafCrucio01223135323
43Donny Ottedonnyo130133313
44Peter SteenselP.Steensel127125415
45Albert de VriesAlbertdeV3611842
46Fatih BuyuksahinFatih40127117312
47Huib BelksmaBelki_482411724
48Niels BossinkNielsB19114117
49Johan BreurNieges126110012
50Remco JansenRemco_J124102112
51Michel VerkruijssenKleineSmurf1910023
52John SchotSchipper195811894611
53Randy AlbertiRandy1811694215
54Maurice MeijerMausfct169351
55Kevin RouwetteK.Rouwette239241
56Edwin VeenendaalKeicityboy1692016
57Jerrel MeyerhovenKobeBryant7821591222
58Bart JagtenbergShandy198692
59Rob GeleijnseRobGeleijnse26838
60Marcel van der WolfM vd W158351
61Jona EekhoutEgel1908197333
62John Kombrinkmokum3516686
63Anass Cherguinutsriveerr21166521
64Michael den BoestertMikeySpikey186601
65Alex van der LindenA v.d Linden136492
66Roelof van der LindeAdelaar629126141
67Barbara SmithBarbaraSmith85782
68Patrick ZandersPatrick.Z125761
69Arjen WeelGoldLine1885463
70Kevin MichelsenKevinm34105453
71Robbin Dijkstratonaltdrump85133
72Roy Schinkelskibbe105081
73Rik van Goolrvg74653
74Cas KuipersCas-Kuipers13436
75Hannes van Lieshvl10424
76Stefan FischerThe-Fischer9420
77Tim SchoenmaekersTims32464071
78Dick SpiegelbergDSpiegelberg84042
79Tex GritTex Gritt1735611
80Bianca van der LindenBianca13583371
81Ricardo WilleijnsRicardow19835324
82John VosJohn Vos73231
83Stephan KeminkHmEasy63162
84Kim EisingKim Eising9311
85Kevin ReuserXskittaX53082
86Marinus NijhofM.Nijhof6286
87Erik BakhuisLimpErik10286
88Arjan ElskampArjan172771
89Albert HoekendijkA Hoekendijk6266
90Kasper van SchelvenMozes92.32512
91Ron LemmensR.Lemmens7248
92Marcel Schoutenmarcel9982471
93Joost van den HeuvelJvdHeuvel42351
94Rik PrinsenMysteryRik42301
95Danielle van RaamsdonkDaniellevR52161
96Danny Krieselskritsels7432121
97Rien VerhoefRien Verhoe7198
98Ilja PetkovskiI. Petkovski21901
99Marcel ScherjonBryzoe121891
100Roberto DieterenRoberto.D11184
101Mark RooversMark Roovers21821
102Rene EssenVanEssen7176
103Robert LandsmeerGiantRock3174
104Oscar UdoOssie874172
105Mark van der BenSlotti-river31701
106Mitch Vulperhorstmitch1611471
107Remco LinnekampRepelsteel19111441
108Bacopaulus7721271
109Leon van der VeldenLeeke5126
110Sven JacobsSven Jacobs11251
111Sebastiaan Van der WalSebastiaanW2122
112Matthias MaassenMason sr.2108
113Cor HuismanZooffie11071
114Gerard Baasgbaas2104
115David van EgmondD.vanEgmond21041
116Bas Vermeulbasv3104
117Sebastiaan Kruiswijknwhbas11021
118Robert DounaRobert Douna11021
119Geert van den HurkGeertvdHurk2100
120Willem RippenWillemRip1951
121Baby Shark!1911
122Michael van Rijzewijkmacho_013!186
123Andre NouwensBorstel076186
124Jeroen HambergJeroen.H278
125Mark DoldersumMark9176
126Leo van der SlotTjarlies01272
127Martijn van VeenMartijnvv270
128Nancy van BakelNHvanB268
129Masida78166
130Joey MeulenbeltJoeyM166
131Lars Andringaancienth166
132Johan StokreefJohan33162
133Sam OberFruitzak1815158
134Jordi van StralenJordiStralen250
135Albert SolAlbertS146
136Peter RijkersP. Rijkers142
137Jan-Jaap ValkenburgJJK6TheBest136
138Barrie PieterszB Pietersz134
139Melvin OlierookMelvin434134
140Marc RuttenMarc Rutten134
141Tim Bakkerbimtakker134
142Wouter de GraafPiethenk234
143Martin van Meelmartyparty94132
144Nick de VriesStokstaart132
145Anass CherguiAnassChergui230
146Gerard van OostenbruggeGerard4128
147Norbert EssinkNorbert80322
148Daniek ValentijnDaniekvlntn120
149Ferry VergeerFurbfur120
150Marcel SchmitzSchmitzke118
151Angelo Aalderinkangelodeve218
152Tex GritTex Grit218
153Damian VeermanWegGoneLoes9114
154Danny HeijstekRoyalStakes112
155Thijmen DeppEasyWith22112
156Tygo VisserTygo731112
157Ronald MarcusRonald32110
158Michiel van DoorenMichiel87110
159Remco VijghenRemco1979110
160Jesse MonsmaJesse Monsma18
161Sander de BrabanderDaSaRR!16
162Angela_J16
163XtremeLee16
164Patrick WestermeijerPat01014
165Boris van den BergFlat Bingo14
166BenDover12
167nvtgabbertje0912
168Sharki12
169Elise De JongJoyce96x12
170Enrico JagernathCardBomber12
171Johan KoolwaaijCoolwayz12
172Mohammed DahbiBlauweTand3312
173Zakaria HasouZakaria01012
174Joost BouwerKauloKoala7312
175Leo Bodelebo12412

PokerCity League – Seizoen 3 – Rankings

Op zoek naar een andere ranking uit Seizoen 3 van de PokerCity League? Klik op een van onderstaande links voor de juiste ranking.
Totaal Ranking  -   Juni 2022  -   Mei 2022  -   April 2022  -   Maart 2022  -   Februari 2022
PokerCity League - 1000x258