HCOPL: Vanavond zestiende toernooi van de €20 Holland Casino Online Poker League!

Holland Casino Online Poker League - Elke maandag livestream!
 

Vanavond wordt het zestiende toernooi van de Holland Casino Online Poker League gespeeld! Dit wekelijkse toernooi met ranking heeft een buy-in van €20 en start om 19:30u. Late registratie is beschikbaar tot circa 20:35u en een single re-entry is toegestaan. De eerste vijftien edities van de HCOPL waren gemiddeld goed voor een kleine driehonderd entry’s en veel eerste prijzen van meer dan €1.000! PokerCity zendt het toernooi uit via livestream op Twitch en houdt ook de ranking bij. De winnaar van de seizoensfinale wint een MCOP Main Event ticket!

Nog geen online account bij Holland Casino? Maak er dan een aan via PokerCity en pak meteen een €20 welkomstpakket mee bij je eerste storting.

INHOUD – Holland Casino Online Poker League (HCOPL)

Holland Casino Online Poker League (HCOPL)

Je vindt de HC Weekly League in de pokersoftware van Holland Casino. Als je ingelogd bent, klik je op Events en vervolgens zien je de HC Weekly League al staan. Klik erop en je kunt jezelf registreren voor het toernooi! Speel je in een browser? Scroll dan bij de toernooien bijna helemaal naar beneden en dan vind je de HC Weekly League. Je kunt ook via filters even zoeken op HC Weekly dan vind je het toernooi nog sneller.

In onderstaande afbeelding zie je waar je de HC Weekly League kunt vinden in de pokersoftware van Holland Casino:

Holland Casino Online Poker League (HCOPL)

In onderstaande afbeelding zie je waar je de HC Weekly League kunt vinden als je ingelogd bent via een browser:

Holland Casino Online Poker League (HCOPL)

Online pokercompetitie met vette prijzen!

De allereerste online pokercompetitie van het Holland Casino ooit is de Holland Casino Online Poker League! Iedere maandagavond is er een speelronde vanaf 7 februari t/m 25 juli. Hiervan wordt een ranking bijgehouden waarin leuke prijzen te verdienen zijn voor de top acht. Zo wint de rankingwinnaar €330 aan Live Event Credit.

De grote seizoensfinale wordt gespeeld op zondag 31 juli en de winnaar daarvan wint een ticket voor het Main Event van de Master Classics of Poker. De buy-in van dit jaar is nog niet bekend, maar zal vermoedelijk €4.300 zijn. Naast deze hoofdprijs zijn er voor de andere spelers die de finaletafel halen ook mooie prijzen.

Nog geen online account bij Holland Casino? Maak er dan een aan via PokerCity en pak meteen een €20 welkomstpakket mee bij je eerste storting.

HCOPL Ranking

Zoals gezegd wordt er een ranking bijgehouden, waarvan de top acht aan het einde van het seizoen in de prijzen valt. Na vijftien toernooien gaat ‘badibe74’ aan kop, gevolgd door ‘velcrocall’ en Daan ‘Pietersmoeder’ van Leeuwen.

Alle spelers die aan het eind van het seizoen vijf events of meer hebben gespeeld, tellen mee voor de ranking. De top 20% van deze ranking plaatst zichzelf voor de seizoensfinale. Je plaatst jezelf ook voor deze finale via een toernooizege of vijf cashes gedurende het seizoen.

#NicknameNaamEventsPuntenWinsFTCashes
1velcrocall1338441254,43123
2ZhongChenJasmin Sertovic133823472,6215
3PietersmoederDaan van Leeuwen133794585,4716
4JakpotJohnnyJohn Maas133734423,3715
5TuurMarco van Turenhout133728182,984
6LuTheTravellerLuuk van Wingerden133710176,234
7KrachtTonennnMark Roovers133681388,2515
8badibe74133652642,0125
9ygdwxghcruRik Katerberg1335681098,0835
10MrSnowGlobeMarc Dogge1235101500,0226

Alle uitslagen van reeds gespeelde events in de Holland Casino Online Poker League (HCOPL) vindt je hier terug.

Meedoen

Om mee te doen heb je allereerst een account nodig bij Holland Casino Online. Deze maak je snel en eenvoudig aan via deze link. Nadat je een account hebt, vind je het toernooi onder events in de cliënt van Holland Casino. Je kunt ervoor kiezen om in een browser te spelen (mobiel, tablet of pc) of op een computer via de downloadbare software. Alles over Holland Casino Online Poker en de software lees je op onze informatiepagina over Holland Casino Online. Je vindt het toernooi in de lobby van de HC pokersoftware onder het tabblad Events. Alles over de Holland Casino Poker League lees je op de speciale informatiepagina over deze nieuwe toernooiserie van Holland Casino in samenwerking met PokerCity!

Helaas is het in verband met de privacy wetgeving niet mogelijk om directe alle echte namen van de spelers te weten als we de nicknames in beeld zien. Daarom vragen we alle deelnemers om als ze dat willen, hun echte naam en nickname aan PokerCity door te geven via ons contactformulier. Wij zetten deze naam er dan bij in de ranking, uitslagen en recaps.

PokerCity League - 1000x258
Prins Flip
Pieter Salet a.k.a. 'PrinsFlip' uit Nijmegen is sinds 2009 aan PokerCity verbonden. Sinds 2017 is hij eigenaar, samen met Lars 'LarsVegas' Smeets.