HCOPL S2: Vanavond Event #21 van €20 Holland Casino Online Poker League

 

Vanavond wordt het 21e toernooi van seizoen 2 van de HCOPL Holland Casino Online Poker League gespeeld, HCOPL S2 Event #21! Dit wekelijkse toernooi met ranking heeft een buy-in van €20 en start om 19:30u. Late registratie is beschikbaar tot circa 20:35u en een single re-entry is toegestaan.

Het aantal entry’s ligt gemiddeld rond de 250 met een eerste prijs van nabij de €1.000. Om 18:30u is er een €2 satellite voor de HCOPL met 1 ticket gegarandeerd in de prijzenpot. Om 20:30u staat er een €5 HCOPL Turbo side event op het programma.

PokerCity zendt de Holland Casino Online Poker League uit via livestream op Twitch en houdt ook de ranking bij. Vanavond staat de stream overigens in het teken van de finale van de DCOP, maar de HCOPL wordt gewoon gespeeld. De winnaar van de seizoensfinale wint een €3.000 MCOP Main Event ticket en de winnaar van de ranking een €1.100 WSOP Circuit Venlo Main Event ticket.

Nog geen account bij Holland Casino Online? Maak er nu één aan via PokerCity en je bent verzekerd van de beste welkomstbonus! Kies uit een €250 bonus die je vrijspeelt, terwijl je pokert. Of ga voor een €100 pakket bestaande uit toernooitickets en gratis blinds voor cashgames.

INHOUD – Holland Casino Online Poker League HCOPL S2 Event #21

Holland Casino Online Poker League (HCOPL)

Je vindt de HC Weekly League in de pokersoftware van Holland Casino. Als je ingelogd bent, klik je op Events en vervolgens zien je de HC Weekly League al staan. Klik erop en je kunt jezelf registreren voor het toernooi! Speel je in een browser? Scroll dan bij de toernooien bijna helemaal naar beneden en dan vind je de HC Weekly League. Je kunt ook via filters even zoeken op HC Weekly dan vind je het toernooi nog sneller.

In onderstaande afbeelding zie je waar je de HC Weekly League kunt vinden in de pokersoftware van Holland Casino:

Holland Casino Online Poker League (HCOPL)

In onderstaande afbeelding zie je waar je de HC Weekly League kunt vinden als je ingelogd bent via een browser:

Holland Casino Online Poker League (HCOPL)

Online pokercompetitie met vette prijzen!

De allereerste online pokercompetitie van het Holland Casino ooit is de Holland Casino Online Poker League! Na een prachtig eerste seizoen, is HCOPL S2 nu aan de gang. Het mooie van de competitie is dat je altijd in kunt stromen. Van de buy-in wordt namelijk niets afgehouden voor de ranking, de buy-in gaat (minus de normale fee) volledig de prijzenpot in van het toernooi van die avond.

Iedere maandagavond is er een speelronde vanaf 5 september 2022 t/m 20 februari. Hiervan wordt een ranking bijgehouden waarin fraaie prijzen te verdienen zijn voor de top acht. Zo wint de rankingwinnaar een €1.100 WSOP Circuit Main Event ticket.

De grote seizoensfinale wordt gespeeld op maandag 27 februari en de winnaar daarvan wint een ticket voor het Main Event van de Master Classics of Poker. De buy-in van 2023 jaar is nog niet bekend, maar zal vermoedelijk €3.000 zijn.

Nog geen account bij Holland Casino Online? Maak er nu één aan via PokerCity en je bent verzekerd van de beste welkomstbonus! Kies uit een €250 bonus die je vrijspeelt, terwijl je pokert. Of ga voor een €100 pakket bestaande uit toernooitickets en gratis blinds voor cashgames.

HCOPL Ranking

Zoals gezegd wordt er een ranking bijgehouden, waarvan de top acht aan het einde van het seizoen in de prijzen valt. Er zijn twintig toernooien gespeeld en voor aanvang van HCOPL S2 #21 is de stand in de ranking als volgt:

#NicknameNaamEventsPuntenWinsFTCashes
1PnurkVincent Simons2048041.855,63147
2bruin88Peter de Bruin204612308,346
3CJAcesRuleSS194495785,9427
4FrinsPlipPieter Salet204485796,4417
5KleinedrekstNick Bakker194430405,3026
6RoshnieRoshnie Girdhari194428269,065
7KufooleRob Kemna2043781.147,41124
8Rasduif20432245,861
9realsuitkeesKees Aerts2043141.555,84144
10JakpotJohnnyJohn Maas194284199,105

Alle spelers die aan het eind van het seizoen vijf events of meer hebben gespeeld, tellen mee voor de ranking. De top 20% van deze ranking plaatst zichzelf voor de seizoensfinale. Je plaatst jezelf ook voor deze finale via een toernooizege of vijf cashes gedurende het seizoen. Voor de ranking tellen de beste twintig resultaten van iedere speler mee. Het is dus geen ramp als je een keer niet kan, dan heb je nog alle kansen om hoog te eindigen in het klassement.

Maandranking januari

De stand in de maandranking van januari is als volgt, met 3 van de 5 events gespeeld. Voor de top drie ligt weer een €150 HCOPS ticket klaar.

#NicknameNaamEventsPunten
1IrkendMax Maassen31071
2GrootfmPeter Rijkers31006
3CJAcesRuleSS3981
4Vetkees3980
5SufjasjeRemco Klein3934
6bladebluffy2113928
7SikkeSloperGerm Sikkes3922
8FunUnderTheGunWouter Spitshuis3911
9BierdopjeRobin Oranje3910
10HollaronRonald den Hollander3862

€11.000 aan extra Prijzen HCOPL S2

In de seizoensfinale liggen er mooie prijzen klaar voor de spelers die de laatste twee tafels halen. In de ranking is het ook de top acht die in de prijzen valt. Daarnaast zijn er maandrankingprijzen en worden er tickets weggeven in de livestream. Al deze prijzen worden door Holland Casino beschikbaar gesteld en komen niet uit de prijzenpotten van de wekelijkse toernooien. In totaal bedraagt de waarde van de toegevoegde prijzen ruim €11.000!

De hoofdprijs voor de winnaar van de seizoensfinale is een ticket voor het Master Classics of Poker Main Event van 2023! Dat is het grootste pokertoernooi van Nederland, dat jaarlijks in november wordt gehouden in het Holland Casino Amsterdam. De buy-in zal in 2023 vermoedelijk €3.000 bedragen. In totaal zijn er zestien prijzen in de seizoensfinale. In de ranking zijn er prijzen voor de top-8, met een WSOP Circuit Venlo €1.100 ticket voor de winnaar!

  • Finale prijzen voor beste zestien spelers met MCOP ticket voor de winnaar (totale waarde €5.700)
  • Ranking prijzen voor beste acht spelers met WSOP Circuit Venlo ticket voor de winnaar (totale waarde €2.800)
  • Maandranking iedere maand €150 HCOPS ticket voor top drie (totale waarde €2.250)
  • Iedere livestream kans op 1x €20 online ticket en 2x €5 online ticket (totale waarde €780)

Meedoen aan Seizoen 2 HCOPL

Om mee te doen heb je allereerst een account nodig bij Holland Casino Online. Deze maak je snel en eenvoudig aan via deze link. Nadat je een account hebt, vind je het toernooi onder events in de cliënt van Holland Casino. Je kunt ervoor kiezen om in een browser te spelen (mobiel, tablet of pc) of op een computer via de downloadbare software. Alles over Holland Casino Online Poker en de software lees je op onze informatiepagina over Holland Casino Online. Je vindt het toernooi binnenkort in de lobby van de HC pokersoftware onder het tabblad Events.

Nog geen account bij Holland Casino Online? Maak er nu één aan via PokerCity en je bent verzekerd van de beste welkomstbonus! 

Holland Casino Online - Meld je aan en ontvang een €20 poker welkomstpakket!
Prins Flip
Pieter Salet a.k.a. 'PrinsFlip' uit Nijmegen is sinds 2009 aan PokerCity verbonden. Sinds 2017 is hij eigenaar, samen met Lars 'LarsVegas' Smeets.