Er worden in totaal 25 events gespeeld in de Holland Casino Online Poker League (HCOPL) Ranking. De top 20% van de Holland Casino Online Poker League Ranking na 25 toernooien plaatst zich voor de finale.

Meer over de opzet van de Holland Casino Online Poker League lees je in dit artikel.

Holland Casino Online Poker League Ranking

Seizoen 1 – Na 16 van 25 speelronden

#NicknameNaamEventsPuntenWinsFTCashes
1TuurMarco van Turenhout164560224,425
2LuTheTravellerLuuk van Wingerden164502251,226
3JakpotJohnnyJohn Maas164472423,3715
4velcrocall1644501289,97124
5PietersmoederDaan van Leeuwen164432743,4427
6ZhongChenJasmin Sertovic164339472,6215
7badibe74164322711,1226
8MrSnowGlobeMarc Dogge1542081555,2727
9Miksie154149849,3513
10oskaaart1641151088,0535
11KrachtTonennnMark Roovers164087388,2515
12ygdwxghcruRik Katerberg1640221157,4436
13JoPaHuMaJean-Paul van de Burgt16393281,822
14FrinsPlipPieter Salet163930209,075
15puntersilly6391638941552,4326
16GekkeOpa163878258,155
17DonAmiTAmit Girdhari153812116,133
18ReNiSte1638022050,07223
19NuallanMarinus Nijhof163752382,5515
20PnurkVincent Simons1337111125,125
21HollaronRonald den Hollander15370091,692
22CuipKaspersCas Kuipers163686118,463
23thefoks163616160,193
24ElTauro2020153601381,6314
25TonnekeSTon Smeulders163600150,433
26Dragonn66Yifan Li1435821465,92123
27jumperbig872Koen1535821585,6125
28ibeatbadbeats143538207,865
29UdenpokerRick van Uden143518244,976
30NoGoodMyFriend163486189,913
31BogeyHC16348282,622
32IrkendMax Maassen133419729,3314
33YouOn9123380221,274
34bruin88143369344,5313
35WoutGG153339743,0112
36dukegolden644153306151,9712
37martyparty1Martin van Meel133292221,795
38Pacienciaa123270363,9912
39Ludovico39Giel Timmers1532661219,48113
40pakezel19801432551055,3917
41RedhotchiliAcesThijs Doornwaard133224366,514
42HoeDan78Henk Horden153215345,4715
43Jurk09Jorg Eising153211118,4811
44Fonz153210143,443
45cucarachaJaimie Vos1231901105,22115
46limp020113163270,9815
47mikeajax15Mike Kersten143153329,6313
48VegaBapao14315089,262
49Puntertje10113133635,3513
50MexicanoEter143131563,1412
51DollejuinSimon Vermeltfoort123106154,393
52BillewinskyTom de Koning12309481,22
53JungleSpacey123086983,5522
54NotNormal133038124,093
55stijnsooStijn Hoogendoorn153035303,0823
56Donk456rCarlo Wolters1329871894,5534
57HompAlert122978478,9813
58RoelRoel Bosma132940360,115
59BadBeer132910355,1414
60machinequiet22Donny van Nes12290093,942
61Stunter84Yuri Oosterveen142894118,983
62ArrogantjeBenny Hulshof122894147,223
63knifepurple464112892235,954
64generalfunny19Ken Waegemans122890217,075
65Overheidsboomer112875790,8224
66SufjasjeRemco Klein152853626,2723
67shiptrue1617142816169,853
68aimtj1403André Bergsma142800135,393
69jellerijkersJelle Rijkers12279078,342
70djaspersDonny Jaspers1227841122,62113
71QuestjeTTVMarin Langenbach112776947,1325
72SkiMaskMuchacho14274847,021
73Eus1967Eugene Deenen1327401093,8824
74LeeeooonnLeon Rinsma112734171,984
75EvanLambaartMilko van Winden132725917,1813
76MartijnPelle11272096,642
77Dennism97Dennis Meulendijk102714321,6414
78FoldprePLZBas Verreijt1226571961,2334
79AcesForMeJeroen Balm122622129,853
80ShoNuffPKR122612144,322
81debusse6611259441,932
82woutpeulenWout Peulen925861088,33115
83kaartspelletjeFei Wang14256479,072
84Gyozo28Moreno Rutten132540888,46112
85iBomberrSem Peeters1025321129,95113
86acegreat721112510159,763
87DenaertLeon122498171,943
88ThyceThijs Kaper122494202,334
89DLTurn92478284,516
90Psykoo76122477302,4112
91ERtotheWINNING122474450,4512
92RobertJR14244479,582
93FrankdeT12243673,842
94LeifErikcson13243240,041
95hornetbrave746102428160,4613
96AArdbeiWesley Pol11242080,312
97KamatraaBram Kuijpers92384127,963
98EnzioHC102374252,0313
99Trooper01092351540,5411
100hapjesman100Werner Landmeeter14233883,392
101Springvloed198382328181,894
102Jcs2310112314655,2823
103KufooleRob Kemna102312100,162
104Uranger92286162,533
105Vismeneer102275303,2812
106jpnis122262151,423
107ReneJansen822581494,08135
108donateforkidsRoyston Wijsman92237858,8113
109EJHejjnenEvert-Jan Heijnen10223470,292
110LeKaiM11222082,41
111MeeuwterreurWesley Meeuwsen10217699,072
112TabledrawHarold van der Molen112172994,54112
113CJAcesRuleSS10214893,181
114GroteSteen12214473,972
115rhabers94Roy Habers11213674,541
116turbonaterrrEvert-Jan Mussche102130142,12
117np46Willie Steeman122125191,312
118GesusNLMatthijs Lijftogt92122159,793
119Grafnit10211685,172
120MWKT92114187,452
121OligopowerNiels de Moree132104242,0412
122FCBlico1220980
123essienn91920901226,04113
124CrazyDaisyLouNicky Verwijk9208491,542
125EmielPenshofEmiel Broekhof10208060,061
126RenDier66Randy Alberti152052101,442
127DragonTurtle7Kevin Geenen92042124,9211
128CaswaCalvin Swanenberg102037553,6712
129Potamophobia919203442,861
130MiZoChRene Kouseband112005550,5511
131frietboerbreda920000
132ShookOneIISjoerd Nikkels81989616,4612
133JoJoRSBFerdi Martens8198680,552
134punter61Lou Poppelier13198042,41
135RoyalAssassin1019660
136zombie688196237,42
137koekiemonsterr71924310,0313
138TilburgTerrorDennis Christiaens919080
139BestWelGekChris Valk91889310,7812
140pokerplayer30Rober van Oers10188477,452
141daddyGreyJan van der Stroom7187083,22
142Pexus91864954,64112
143EvenNaarDeAldi111853414,4222
1441000010000Martin Otter9184279,632
145Vetkees10184251,51
146FoodieMichael91820137,1511
147Cynthia120712178840,131
148WarmeVriezer6178898,492
149Vlinder69Sandra van Eijk101776157,8912
150michelsen020Kevin Michelsen81772161,92
151JFR87717691250,31124
152RobertDounaRobert Douna8176637,531
153spaderapid764111730126,62
154Mato1969111716102,462
155AscalygWick Gustaman101710100,12
156ChainmanTeun de Geus101702360,3611
157proteal9439169642,861
158puntereasy84Danny Wamelink61689333,212
159demonbrave29Onno Zwart61682159,0812
160Imnotyourdadson81674151,822
161LukkieLuuk121669735,2212
162Ghost0206Joost Vervest6166897,42
163Intezzz1216400
164JardinSecret71614120,913
165hu4realFiroz Kadirbaks81614142,442
166WouterGWouter Gerrits816140
167KoningPCMartijn Kingma10159639,311
168EzzpEsmay Porte8159297,692
169guust8888715900
170ninanoor7158685,382
171F5S4C9157837,41
172Fabika7775156883,281
173GreedyBastrd8155437,141
174DeWijn8155068,571
175Deldar1861524144,853
176TheMightyRolfo61523857,923
177DebS0207151490,742
178thth8761512393,5712
179Joost0172Joost Kraima61510390,6412
180NeetOntplofferStan van Dijk8150636,831
181BaazGerard Baas81502117,571
182NietRikVerweij7149439,491
183BigFishHand7147640,131
184jer0enie0304Jeroen van Orsouw61453646,412
185all1nalex8145292,552
186DurianExpres8142640,041
187LKL199142498,652
188Pino1973Huib Belksma7142082,41
189monkawonka61418110,52
190beegolden436141241,151
191Th1rstySausage61400195,3212
192knifeloose22271400197,7911
193Armaney61398106,132
194geldslurperPeter van der Poel61397320,3212
195RepelsteeltjeRemco Linnekamp713640
196hearthungry18813620
197JurjenS71359143,0511
198Kleinedrekst51342159,934
199NoNutssHere7134038,431
200ForzaSittardEvert Bos61338105,662
201kappedraaie6133847,681
202RobertJan1810132240,131
203Gaffelbaard61315219,0412
204Rottermar010Lex Rongen5131097,42
205pokerpof61300142,4612
206Woutertjehhh10130041,641
207NietBangMartin Blom71286182,5811
208MrFlouwersFalk Louwers7123646,351
209Slotti45Mark van der Ben6122838,621
210nietbarkieKevin Berkhout71225139,7711
211dicerough796122238,431
212SJAAK5120476,291
213Multitilty61196401
214ReturnOfTheFrank Mackenschins611840
215schilderb4118273,72
216Jbuz905115882,41
217T7LTMarcel Tol41144113,733
218BenernuBen Aerts611360
219Lumamika61126268,1512
220EvilLouie911220
221pzanders5112058,961
222Jeroen9751114115,3111
223MarkBlutteMark Blutte7111052,411
224Deurwaarderkomt5111040,041
225TheSolofPokerAlbert Sol511040
226FLITTOOY611000
227larsvegas69Lars Smeets4109035,541
228RES150381060103,011
229Jordao165104274,211
230KevinPaqslaag4103846,841
231Livethelife7410360
232POKERDENNISDennis Kleinleugemors5102862,891
233Tiasta510240
234Bryzoe74Marcel Scherjon610160
235johnyownerJohn Relouw610140
236Nuk3F4rtt495634,941
237helmond695640,041
238CajunAli Bombalie59400
239cedonulli7959320
240MrFenoglio123593039,311
241Pilatus66Paul de Graauw391653,51
242Im4everxerox4914451,512
243Slemma1976Stefan van der Pol59100
244ElKoeKoeloeroe489841,641
245Toninho115Anthony Zoghbi68960
246SikkeSloper688878,031
247R3MC0387046,041
248PhilAnDijVie69384677,242
249ninjabig4158400
250DondeBoer68400
251Superrrboerrr58380
252mastercruel295Daan de Vlieger383249,861
253TeamSjoek58300
254RemRoyalRemco Sonderen682444,081
255CorneScheel482236,031
256JelmerKRH78220
257Linna010Merlijn Oonk38180
258oSix648000
259Diedilydoo480041,151
260Benski37980
261JoostM37820
262PieterWitteveenPieter Witteveen377897,342
263MunksterrrDiederik Kaijser477641,641
264PapiJose57620
265SenkUVeryMutsj473841,441
266BY4KOZoran Vucetic47340
267iLimpAAsoWhat473241,151
268muntjesdiefTim Oterdoom37260
269lightgutsy182724141,0811
270ElReiger3710123,6111
271dragonsweet664Timo van Gelder470838,211
272jemoederweetwel4693230,2311
273Augurk833693528,5211
274LoosieLoe76880
275ChantalTeamHCArjen Weel46840
276ricardow1983268075,542
277knifewise51146760
278Wokkie1736760
279Edwin44467251,431
280KnikkerDDick de Knikker36660
281zuigenkreng66560
282LDW66565437,141
283Herrumm365274,541
284ThEmPr26500
285Hoek83Michel Hoekstra46500
286tkaal38264837,531
287Meluabear56460
288Fearless92264652,91
289titangiant21736420
290AmarthX263839,031
291migilaC36360
292TheFastEddy1362455,291
293PietjePooier36240
294mommy262289,181
295bimtakker56200
296NiPeN36140
297JerElSalsero36120
298CrazyFishhh260836,031
299DareDaan46080
300Poker2510260244,591
301HHeppie45960
302melvinolierook45960
303jokerfair7745920
304Justiciero35880
305GrauweGans35880
306MisLiz458844,881
307chokdee1980258441,21
308MARS7035820
309Klabm25820
310siemco90045780
311Nuk3F4rttttt257641,21
312DulmpiesTwan van Dulmen257437,271
313HCBramazing3564345,3411
314MKL04625640
315monkeytense112255452,91
316jawaboy35520
317pirategutsy96825460
318FEARLESSL00NYRalf Stam25440
319CardMagician254245,711
320MrPinjos35360
321JeffBooski35340
322Kritsels1974Danny Kriesels35300
323Billymym4n451878,621
324SuperSpits07025160
325GeldmaaktGeld251646,351
326P4terBen de Schepper2512189,4911
327roel1311251035,541
328pirateproud376251044,081
329RobVonTwilight55100
330Zicovo21Zico van Oers249851,51
331RaisingRosa24940
332DeSnuffelaar249238,141
333Dexter86Robin Remijn249079,781
334LaantjNL24900
335SpoormanJohan Wisselo54880
336htbag24860
337AllOut78Simon Maguire24860
338aiaiaiflushThijs Theelen34860
339Danskech34780
340Danimelay247662,421
341Kets24760
342RoDja81844700
343laar14424700
344SKoolhaas34660
345Kevinj199324660
346Loetje196944640
347NietLexVeldhuis24620
348JanJansma62Jan Jansma146288,171
349Pasijoo34600
350mboots0524580
351iWantNoodlesoup24540
352dragonbluffy46345458,961
353bladeblue142145470,541
354broodjekroket24540
355LostForWordss245235,541
356Kaboem7724500
357Rzutt344641,931
358oepsserieus34420
359angelquiet714143851,431
360tripsbleak425143645,711
361rosedark845143045,711
362Thefischer198834300
363SplitLife34280
364MCOP24280
365vak17deventer24260
366jamiesmaak142644,081
367drielingAlbert de Vries242438,141
368DJHanceNLHans Brandenbarg1424104,11
369GKJB1424220
370whaledark683242238,211
371SusyQ34200
372Grootfm24180
373bosslovely76624180
374lemondark942416401
375thefoxman99341240,041
376Antonius81141062,461
377knighthuge11140438,211
378Totokoning24020
379gundark72623980
380NiegesJohan Breur33980
381dragonround12423960
382ursoBADbro139638,211
383MrDonkToU33940
384Figooo139437,141
385berryvdBerry van Dooren139037,141
386VerryB138846,351
387AriAjax138859,841
388PilsBaas23860
389otro23860
390Kater23840
391h33romad138446,351
392LoempiaSaus13820
393matrixtight49313780
394FrankieFlush13720
395krevke136444,221
396indianyanks13640
397holohodler136038,621
398Koen04013580
399PacmanNL53560
400youngThamos135638,621
40113choice131355127,2111
402CBorg14135292,091
403alwayshere45613520
404Chanchan0113520
405Magicanoo135246,591
406Markvdwaal23520
407Do8813520
408noyDekiLnuR13500
409bot36933500
410Frankii13420
411Kvn01313400
412Madbaguette23400
413SvenDeHaan33380
414VincentBrittijnVincent Brittijn23380
415hannjenn23380
416Oldscool6913380
417Dzza14133459,361
418SmellSomeFish23340
4190Cruks013300
420PokerSmurf13300
421Bassie1713300
422BULLMARKET6913300
423Jeffa2713260
424hornethard23123240
425mausfctMaurice Meijer23240
426DjerryH13240
427pistolenpaultje33200
428DDEisenhower13200
429Jomi2313200
430Rolleman9813180
431dongsun23180
432GekkeR13160
433Adiodevil131647,391
434MagicMountain113160
435barryvolendam13140
436Dekkers12313100
437Monkeysan23080
438Eddieward120913080
439koosisboos23080
440jarek198213060
441b0rnew0lf23060
442TJQKAs130434,531
443TonyStraddle23020
444jumpermature4513000
445Raasptra22960
446jozias190812940
447chipper041322940
448Netflips22920
449MrGerrit22920
450SOL15612920
451OetDeMelderse12900
452jdehoop22880
453AnPr812880
454setsharp26512860
455Robwal8822860
456stanleehelmond22820
457TombaNL22820
458GGMYSTERY12820
459ChomiKMaarten van Delft12800
460Knut197312780
461wazzupplayaz12780
462Beatpokercity03822760
463postmen7412740
464Bothy12740
465UcalliShowBluff12720
466ambiance99922720
467NoSoulToCrush32720
468acedropped83312700
469AllozollA12700
470Schilder200312680
471Wrasse111112680
472AntonKK12660
473acepurple7712640
474LiMoNas5812640
475Tandjes8812620
476jedidouble9612620
477RachidTanger22620
478RuurdPokerstudie12600
479Jeffrey190812600
480mcyver5122580
481LukkyLuc12560
482TWB197512540
483Macboyile12540
484HunkyDunky32520
485FransM7712500
486Goldstrikerrrr12480
487Kej0112460
488Klepzeiker22460
489Bobbiie22440
490CheeseVonBridges12440
491TooPro4you42440
492eagleplatinum2622400
493conductedhero112380
494knifeblank3712380
495daandk22380
496sheriffsober6812340
497TsSp12320
498bighitt3812320
499Thehill4u12260
500KS9232260
501Twentef42260
502Hulshof12240
503IvenNrOne12220
504JeremyWade00712220
505Wakkiesakkie12200
506DrCbetFTW12200
507Woesteling12200
508NikPeanut12180
509angelp8422180
510WolfeyNLMartjan Romijn12160
511punterready8312160
512ThePokerPig12120
513Cobus07612120
514uzerche42120
515pokerkap22120
516JazzzmiN22100
517snarro42080
518piratefalse6112060
519ShandymanBart Jagtenberg22060
520Gezelligonline12040
521MLCNN12040
522Bahuv12020
523johnA195521960
524TheJokerRene197011940
525Swiftie21940
526GDBPoker11920
527jedififth13611900
528Wizdom77711900
529WitteBanaan21880
530SharkTheMarc21860
531ZjwikkieKevin Lemmens21860
532Test32112311840
533Aceinurface11840
534lionfrank17811840
535RGtriggerTester11820
536Calimero11820
537Luiehond11800
538Neles11780
539KaiYin11780
540Jayniekers11760
541yalc11740
542Esther3011740
543BryanAFCABryan van Bentum11720
544wallsober5221720
545ronald6111700
546MrSambuca18721700
547tripslazy56511700
548nautist11680
549sunfree4931640
550Zooffie11640
551Boemm31640
552HOF16Peter Voolstra11620
553laterrrrs11600
554streetsharp95411580
555Hippypower11580
556Efsane616111580
557StnRnsng21560
558MrsCon11560
559Capri5o511540
560Kuloe121540
561jevede11540
562FoldMyRaise3311540
563ninjadouble22811500
564Ducati11500
565SEARCHDOG715Hans de Hond11500
566Sil040811460
567SuzyBae11460
568Minniesjoekie11440
569spoonfinal81811420
570owen211380
571whaleready61311360
572FightMilk611320
573Tully197011320
574jajajip221300
575RijkePa11260
576JohnHoeksmaJohn Hoeksma11260
577pbom3531260
578Chriss9411240
579mootje202211220
580quadsrough59821200
581ElChuro11200
582eagleevil6911160
583schoenzool21160
584RaiseYourFold11120
585Chino07011100
586JimmyZeurrrJimmy Jonker11100
587Johnnyloco07711080
588LoekSkywalker11080
589Relevated11060
590bagusboleh11060
591GizmovB11040
592rollenschudden11040
593hooim11040
594spoonsleepy33911020
595kevinafca111020
596Lusaan195611020
597JuudLou11000
598AlbertEinStijn11000
599Baffie567811000
600nul36Thomas Snoeij1980
601clownready9871980
602tripsgreen8961960
603Zuiderpark121960
6044m1zj0ru11940
605Remco861860
606rodney0201860
607jumpercruel6991820
608CeTheBeast1820
609Schijvenkauwer1820
610Cavior6661800
611sheriffdark2951780
612TarekDenHaag1780
613Jankoekwous2780
614nutsonriveer19901780
615beefirst5111780
616Joly19751760
617DoubleDragon1760
618Blutje11760
619JohnCashJohn Cash1760
620DonRoberto1740
621Boudreauxxx1720
622quadsscary5781720
623queencold7171720
624Fishnmgn1700
625mastersharp331700
626ZwareDobber1680
627Rich811680
628RoelFromEarth1680
629Shaffa111680
630SeethisNUTS1660
631neverfoldaaskaas2660
632visjeee291640
633OudeHeup1620
634chakka011620
635baronsilver191620
636DeExpert1600
637oceaanvisser1600
638AArmani721600
639HungryHyena1580
640Hobbybob1580
641fighteryellow981540
642demonagile1231540
643Niffolodeon2520
644dicegrey2451520
645playerjolly6251520
646lukepokerNLLuke Nieuwenhuis1520
647Artogoko1520
648Timv19961500
649cardaggro351500
650deviltriple361480
651NHKP1480
652demonhuge511480
653Rijkie112480
654LordExecutioner1460
655netjes1440
656soekie12440
657NewbyBram1440
658cardteal381420
659Amino1420
660octomc1420
661xSjAaKiEj1420
662gunfast6871400
663Forzawesley1360
664rosered8271360
665saturnsharp642360
666Ed6671340
667Fishermansbro1340
668captainred2561340
669jedisober1141320
670Beuner071320
671ILikeMyFold1320
672mercurywise6191300
673Dootje25111300
674meeteee1280
675minoenglish1280
676savantagile1771260
677DanPacque1260
678Vlek771240
679EricFr1240
680sarahemily1240
681Dennisdemennis1220
682MagicCF11220
683Brainbreak1220
684RPJW1200
685letzer86171200
686NeverFoldRoyal1200
687schouwie1200
688Geuze1180
689doekoe691180
690RaisingWarrior1180
691catmighty5561180
692baglarbasi1180
693barongrey8351160
694RomanDonders1160
695hitmanvis1160
696VeveCollectibles1140
697lightmighty1281120
698Soldier85011120
699gunfourth25581100
700lemonwise2871100
701Stupidcity1100
702bossgutsy1631100
703EgonMuller191100
704saturnfalse415160
705PsydukNL160
706DommeVis160
707A3Groen85Arie Groen160
708bearwithbeard140
709Wubbes140
710ZondagKlikkerStijn Augustinus140
711hopopdeflop120
712whalecool533120
713diamondmad193120
714Jekkoo120
PokerCity League - 1000x258